Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Румца, отказването на цигарите го отказах 76-та на гроба на тате - балканджия, непияч , непушач, по 6-7 м. годишно беше с пушката из горите, отиде си на 55 от рак на белия дроб. Прабаба ми по майчина линия пушеше непрекъснато, умря един дъждовностуден ноемврийски ден на 94 г. в лодката на Дунава, с въдица в ръка...С това не прокламирам пушенето...Меда го подарих на внучката на една приятелка, голяма радост беше. С рибата май приключих, на легло съм от това, от което съм лекувл стотици, да не кажа хиляди...Имам нужда от нова клавиатура, когато можеш, а може и сиренце, кашкавалец...Бъди здрав и за.би тия онлайн баталии :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

без клавиатура нема да те оставиме и без кво требе там като решиш време за реакция една седмица,абе много ти е крива статистиката,рак на белите дробове при непушач е процентно колко при пушачите?то е като да си слаб ама да си с холестерол и висока пикочна киселина,първо покачват кръвното цигарите,аз от как ги спрях съм супер спокоен като човек почти не налитам не агресирам и най много 1-2 пъти годишно нещо си там,как ставаш нервен от цигарите ли?ми много просто веществата от тях ти налепват вътре по тялото вените и артерийте белият ти дроб пожълтява зловещо на тялото и мозъка не му достига кислород да работи нормално от там качваш и кръвно което води до раздуване на сърце и всякакви органи и болки по цялото тяло което става на бунище от цигарките който и аз съм пафкал дъъъъъллллггггиии години ,НО това не може да го разбере човек който пуши,трябва да спре и да минат 6 месеца да го усети трезвото възприятие към света,ще му олекне на главата нема да се нервира толкова и нема толкова да бърза с изводите в живота,пушачите обикновенно веднага искат да накажат някой ако нещо не им харесва ама веднага, Престъпление-Наказание докато непушачите изчакват и сондират не прибързват толкова,най лошото за един човек е да е зодия Риби и да пуши рядко ама по малко....е тва е трагедия....ши изброя минусите от цигарите

1-пушачите са нервни винаги и докато спят много повече крещтят и налитат на бой от непушачите
2-голяма загуба на полезно време чакай да пуша една цигара ела седи да пафнеме и тн..
3-сам се мъчиш когато вали когато духа вятър и когато е студено излизаш с още некой изгустак на минус 20 от заведението и захапвате по една Карелия ама ако те накара некой през половин час да излизаш да седиш по 15 минути на минус 20 нема да отидеш нали...
4-грозен външен вид жълти пръсти жълти мустаци се като има нещо кръгло на масата си го придръпваш към тебе навик от пепелника да ти е под ръка,при жените сбръчкани в лицето и кожата смесица от залепнала по кожата цигарен дим и налепи с незнаен парфюм от който нема ама никва файда просто да не мерише само на цигари и омекотител
5-мързел в най чистата му форма,чакай ела седи да пушиме по една цигара с кафе па после ще ходиме,чакай па ти бе ела за къде бързаш толко ела седни не съм те виждал ела да пушиме по една седни малко кво че свършиш всичко света нема се върти без тебе
6-финанси -1 кутия на ден по 5 лв си е 1800 лв годишно ма в добрият случай,на риболов на дъно и плувка отиваш на 2 кутий ако не кълве и на повече даже на денонощтие...да не говоря за тия къде висят по казината да залагат
7-каквото и да си купиш където и да седнеш няма ли ти цигарите на масата пред теб тя винаги ще ти е празна
8-по лош секс и усещане кой как иска да си го тълкува
9-здраве хич не е за пренебрегване ама не се ли стреснеш се сещаш за некой здрав къде не е пушел и е умрел от рак на белите дробове тва те успокоява винаги

единственият плюс който се сещам е че когато ти е скучно винаги има с кой да си кажеш некоя глупост като отидеш да поискаш огънче и да видиш на гьола на кой кво му кълве/некълве ,можеш да си обогатяваш социалните контакти като пушиш,егати якото а?и некоя мацка да си набележиш като те огледа и получиш оценка ZERO с надменен и дръснат поглед и неработещата запалка нема ти помогне за първата крачка,тва само по Джеймс Бонд го има неква фатална къдравелка жената вамп като от некво кабаре се накурвила в елитен бар и пръска евтин чар около себе си като гледа хората не мига и гледа света отегчено докато не се приближи "достойният" с сребърна запалка и очите и искрят от пламъчето...тука на нашия етаж има една катерица става за чегаренье на около 50 е ама изпъната врътка некви имоти нещо е тва пуши зловещо брате,от 8 мият етаж още като съм в асансьора на качване знам че си е у тех и у нас мерише тва е женският Слаш от Гънс брате,сутрин като се засечеме и с дрезгав от цигарите глас и омерисана и ти изграчи-Добро утро с усмивка като на Жокера ми идва да изкрещя-пуши на покрива или умри кучко димяща,ама ей го аз съм възпитан и толерантен и и пожелавам приятен ден и позитивни емоции разсмивам я задължително до първият етаж с тъпотии от сорта на живота и света е жесток и несправедлив за бедните мъже и грозните жени и получавам никотинова усмивка и това е денят ми започва далеч от вредните навици.
joco
Мнения: 685
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 19:10
Местоположение: София
дал Браво: 28 пъти
получил Браво: 22 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от joco »

Нцъп.Не си прав.Не случайно има една приказка:"Мъжът трябва да мирише на ХУБАВ тютюн,а жената на хубав сапун".
7 год. бях спрял цигарите и не пушех.След един инцидент,разбрах,че разликата между живата и тъмнината е едно щракане с пръсти.Просто както си седиш и изчезваш.Та от тогава не си отказвам нищо.Без прекалени излишества,но все пак живота е кратък и трябва да се изживее качествено.В тая връзка и един виц:
Седят си двама приятели пред кръчмата и си пииват.12 часа на обяд.Задава се погребение.Единия казва:
-А това е Пешо. Пиеше, пушеше,по жени....
След 15 мин. се задава друго погребение.
-А това е Гошо.Нито пиеше,нито пушеше,нито жени...
Другия пали цигара и дълбокомислено казва:
-Егати,за 15 минути разлика не си заслужава.СИпи!!
П.П.Вица не е точно предаден,но смисъла ти е ясен,нали? :lol: :lol:
Последно промяна от joco на Пет Ное 23, 2018 9:10, променено общо 1 път.
1.Безплатният секс развращава,платения-озлобява!
2.Идеалната жена е като хлебарката-виждаш я или само нощем или само в кухнята!
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от quietriot »

joco написа: Та от тогава не си отказвам нищо.Без прекалени излишества,но все пак живота е кратък и трябва да се изживее качествено.В тая връзка и един виц:
Седят си двама приятели пред кръчмата и си пииват.12 часа на обяд.Задава се погребение.Единия казва:
-А това е Пешо.Нито пиеше,нито пушеше.
След 15 мин. се задава друго погребение.
-А това е Гошо.Пиеше,пушеше,по жени...
Другия пали цигара и дълбокомислено казва:
-Егати,за 15 минути разлика не си заслужава.СИпи!!
П.П.Вица не е точно предаден,но смисъла ти е ясен,нали? :lol: :lol:
И аз изповядвам същото кредо като внимавам само сам да не се утрепя , но иначе , курви, пиене и пушене не се отказва за нищо на света! Просто като одъртееш го караш по умерено ! :mrgreen:
Аватар
sleepwalker
Мнения: 1573
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 22:31
Риболов: Спининг
Местоположение: Шумен
дал Браво: 242 пъти
получил Браво: 252 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от sleepwalker »

quietriot написа:.... курви, пиене и пушене не се отказва за нищо на света! Просто като одъртееш го караш по умерено ! :mrgreen:
И това го казва достопочтен господин с жена и малко дете! :lol: :lol: Ще ме умориш, Васе! :lol: :lol: :lol: :lol:
Мунчо написа: Кефалеца и особено дребно-средния костур се отличават с доста гейски нрав и понякога е нужно да бъдат провокирани с откровено деликатни воблери и блесни, за да предприемат действия, разтърсващи сърцата ни.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от quietriot »

sleepwalker написа:
quietriot написа:.... курви, пиене и пушене не се отказва за нищо на света! Просто като одъртееш го караш по умерено ! :mrgreen:
И това го казва достопочтен господин с жена и малко дете! :lol: :lol: Ще ме умориш, Васе! :lol: :lol: :lol: :lol:
Е с курвите доста по умерено , да не кажа, че остават в сферата на ФБ илюстрациите , но пиенето и пушенето не ги махам за нищо на света.
Както казва Достоевски :
"Има нещо нездраво и съмнително в трезвеника. Възприемам хората, които не пушат, тяхна си работа, дори възприемам тези, които не се заглеждат след жените по улицата, макар че... Но както и да се мъча, не мога да възприема непиещия за нормален. Непиещият е маниак и точка по въпроса. Всеки, който се опита да облече трезвеността в благообразно обяснение, е гад, мръсник, безочлив продажник. Да не пиеш означава да живееш като идиот. Да си противоестестен и пластмасов като вегетарианец. Липсата на алкохол води до оглупяване и тежка шизофрения. Изкривяват се представите за света. Човек, който не пие, е обладан от нечисти сили, служи на дявола и извънземните, става гей или умира от гъбички и херпес!" Фьодор Михайлович Достоевски

Прочети повече на: http://men.hotnews.bg/pm/dostoevski-i-alkoholat/
Кой съм аз, че да го оспорвам :wink:

Изображение
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от ivo Vratsa »

рУцка, продадох голфчето бе...и всичко си му работеше! Сега на друга марка се спрях...Ти кво купи, пофали се?
Спининг клуб "Абичи"
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

joco написа:Нцъп.Не си прав.Не случайно има една приказка:"Мъжът трябва да мирише на ХУБАВ тютюн,а жената на хубав сапун".
7 год. бях спрял цигарите и не пушех.След един инцидент,разбрах,че разликата между живата и тъмнината е едно щракане с пръсти.Просто както си седиш и изчезваш.Та от тогава не си отказвам нищо.Без прекалени излишества,но все пак живота е кратък и трябва да се изживее качествено.В тая връзка и един виц:
Седят си двама приятели пред кръчмата и си пииват.12 часа на обяд.Задава се погребение.Единия казва:
-А това е Пешо. Пиеше, пушеше,по жени....
След 15 мин. се задава друго погребение.
-А това е Гошо.Нито пиеше,нито пушеше,нито жени...
Другия пали цигара и дълбокомислено казва:
-Егати,за 15 минути разлика не си заслужава.СИпи!!
П.П.Вица не е точно предаден,но смисъла ти е ясен,нали? :lol: :lol:

абе Пешо и Гошо,като си получиш предупреждението от организма като почне да ти става лошо и се бъгваш и ти кажат избирай-или ще се мъчиш и след време ще има усложнения и си заминаваш или се промени ако искаш например да си видиш детето абитурент и се замислиш от кое в живота реално имаш нужда и кое не,то всеки си го избира сам ама па зорлем да се насилваш да предизвикваш събития дето само ти ще страдаш от тях ще теглиш тегло айде нема нужда,а и никога не съм харесвал хора дето пушат и пият и курвички и тн забавления от такива няма какво да очакваш аз поне някога съм виждал доста на живо дето бързо си поживяха бяха много актуални за времето си а сега децата им са сираци а жените им са с чужди мъже а той е блед спомен и нищо повече.,тва Васил дето се цепи за цигари и алкохол и курви е забавно и ме разсмива веселко е ма на мене ми е минало времето и съм си насочил вниманието към по-смислени поне за мен дейности,има по някоя жена от време на време като при всеки нищо по различно същтите като по улиците,рядко през някъв период от време пия по 30-40 грама уйски Пади любимо ми е или Метакса Амфора ма тва лятото като се събереме и готвя щото си правиме сбирки съботно летни партита по 30-40 човека редовно пред блока викат и полиция нощем те като дойдат се хилят като ни видят и понеже съм готвач и ме ухажват да ме подхлъзнат щото само аз нам кой ребърца са най изпечени и кой каква наденица иска за детето си,алкохола и цигарите ясно ма тва с жените е най сложно и е неизбежно да изядеш дървото колкото и да си нащтрек не може да си по-хитър или трябва да си сам цял живот,всеки си търси средата и избира кое му е забавно и кое не,е човек който не ходи за риба не можеш да го накараш да стане в 4 часа сутринта да се полива с кафе докато кара да гази по калта с гумени ботуши и да пика и ака по храстите накрая да не хване нищо и да се прибере в 11 вечерта скапан и кален и уморен,оди го накарай пак,та е така и за мене от години е неприемливо да се завра в некой одимен бар да се наливам и да се доказвам на некоя разведена и "разочарована от мъжете" колко съм различен и интригуващ и с некви заучени жестове да я побутвам да направи избора на живота си....аз съм Овен и съм първичен и действам импулсивно не се занимавам с глупости въпреки че на жените ама много им се ще точно това,това че имам наблюдения от всякакви хора кой реагира на какво или опознаваш слабостите на хората и ако имам познания съм си забранил да ги използвам винаги с чисти карти напред,не се кефя на тарикати на подмолни типове на мачовци на секакви играчи и секакви къде им раждат главите лисици как от коя ситуация винаги да извлечеш полза дори да нямаш полза да го правиш тва си е за зодия Риби.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

ivo Vratsa написа:рУцка, продадох голфчето бе...и всичко си му работеше! Сега на друга марка се спрях...Ти кво купи, пофали се?
е ти си помъдрял явно да не си почнал да наминаваш по София по-честичко,поне остарявам и ми стана трудно слизането и качването в нормална кола тип лимузина щото Алфа 164 е лимузина,имам следните параметри за кола и ги покрих-да държи 140 км на магистрала не че карам с толкова постоянно но да може,двигателя да е бензинов задължително никога дизел без турбина и да е с верига това са надежните двигатели,да слизам и да се качвам лесно без да си удрям главата и да се прегъвам,като си отвориш задната врата да ти е над главата като ходиш за риба да е като чадър да не вали от зад да има от стена до стена най малко един метър разстояние багажника,да може да става товарно ако трябва и пода да е равен задължително да спя в него да ми е широко да не ми опират краката и главата в стените като ходя на риба,да е 4 по 4 щото това са тежки коли и се лонгуркат тия варели на къде си сакат и требе системи за сигурност да ги балансират иначе у дерето,да е с кожен салон с навигация с подгрев на седалките с автопилот с esp да е с електрически огледала и за прибиране подгрев задно и предно стъкло и всички шукарийки,почнах да гледам Субару всичко ми е тясно не става,гледах Волво xc 70 не става много е готино ма трудно влизам и излизам малка му е вратата за мене и му е долу ниско иначе е луксозно и на пътя е като ютия не мърда не го бие вятъра така ,гледах Опел Фронтера почти става но като пуснеш седалката става 170 см пода малко ми е за спане,гледах Нисан Хикс Трейл много е тясно ма много и багажника е за пазар не за риба и изобщо,като отсях само и единствено останаха Фолксваген шаран и Форд Галакси и Сеат Алхамбра,Форда е най красив вътре и май вънка най човешки е,Сеата изобщо е по-близо до Ауди като изпълнение по некой чаркове като цяло от колко до Фау Ве,та са съм с такъв варел единия 2.8 vr6 4 motion 204 конски сили,само това успя да покрие всичко изброено навес курник който става за всичко кво се сетиш съответно много харчи и много скъп за подръжка -дросел 2700 лева-лентов кабел в волана 780 лева-съединител -780 лева маховик-1100 лева -каре-200 лева....ако искаш....навигацията я изкъртих че беше на швейцарски от Монтана го взех нов внос хамбар не го беха пренастроили на ми орати на завий на нам и на вам и на таа стрън и запри оти ше те прекинат милиционерете,писаха ми акт в враца на пазара спрях да взема баничка от Веска Мазната и ме фраснаха 50 лева че спрях на ъгъла на кръстовището има пица на парче на ъгъла до оградата на училището,2 коли дойдоха даже с жена полицайка как да подминат софйиската регистрация то грехота,са си карам с акт от враца от лятото ще ходя да го сменя за талона тъкмо го бях ламинирал и айде....пустиняци баце....
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Има смисъл да смениш Голф само с друг такъв, или братовчедите му - Шкода, Сеат...Е, рзбира се и с Ауди. Ма Ауди да дрънкаш по къра, нещо... :mrgreen:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от ivo Vratsa »

РуЦИФЪР, жената полицайка е много зла деа...
Докторе, с лъвска емблема съм. :D
Спининг клуб "Абичи"
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Д-р Флекс »

ivo Vratsa написа:РуЦИФЪР, жената полицайка е много зла деа...
Докторе, с лъвска емблема съм. :D
Жена-полицайка е като триглава ламя, да не дава Господ да ги срещнеш!
~~
Ивчо, и аз кат теб! :D
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

ivo Vratsa написа:РуЦИФЪР, жената полицайка е много зла деа...
Докторе, с лъвска емблема съм. :D
Абе супер са, но не за нашите псевдопътища, хеле за дрънкане по баирите без път...Карал съм всички модели от 403 насам, 404 беше последната читава каруца като за у нас...Е и 504, но там се прецакаха с двигателя...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от sandista »

Във Враца няма грешно паркиране! По-скоро фейс-контрола го е прихванал тоя нечистоплъният трол.
"Я глее, тоя мазния гнусен чукундур къ се пАркИра да муа баници, баце. Ае му набием шошоните"
И хоп, Руцко на Мама с актче у джеба! Мери Крисмас ен хепи Ню ИъъъАр :tup: :tup: :tup: Пак заповядай да се облагодариш и да похапнеш в Енджъл Сити ;)

По страшен от спина, по-жилав от рака,
сега засега се оказа Румен простака.
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

babydoctor написа:Има смисъл да смениш Голф само с друг такъв, или братовчедите му - Шкода, Сеат...Е, рзбира се и с Ауди. Ма Ауди да дрънкаш по къра, нещо... :mrgreen:

ами ти като стар голфаджия буквално и преносно не можа да се удържиш да не изригнеш,изброи сите ВАГ кенефи къде що има на света,е и на Аудито да му махнеш халдекса-торекса и то става шосейно лайненце с 120 мм просвет айде пасата е с 110 ма то е фолксваген още по зле нормално,кола под 140 милиметра клиренс не е кола това и на легнал полицай минаваш с повишено внимание и на диагонал камо ли зима и киша или на бордюр да се качиш или от прага на гаража да го изкараш,колко требе да си проЗт кола семейна с 15-16 цола джанти да е висока на 110 мм или 120 мм от земята а като се натоварят хората или се зайграе по пато че жули хасфалто,не бе тва е трагедия за заблудените потребители.
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”