Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

quietriot написа:
RUNNING WILD написа:Василе да беше дошъл с гостите бре тъкмо те обсъждаха че имаш неква хубава пръчка изброяваха некви нечувани марки за мене и мислеха стратегия да те напият да се подхлъзнеш да я продадеш,прекарахме си добре,хилих се яко с Флекса много е забавен но и умерен в приказките има стил човека,почти не съм виждал по спретнат рибар всичко по него е табела и свети на баровия беше като изваден от Некерман иначе е 2 метра лонгур като се наведе над мене ми изчезна обхвата на мобилният телефон останах на една чертичка,хапнахме полигавихме се и това е,те и нещо забавно.

https://www.youtube.com/watch?v=xdp5f0s ... e=youtu.be
Другия път , гостите бяха по работа. Мръсници , а???? :lol: Сигурно кардифите са обсъждали , мискините ..... :wink:[/quote

другият път на Копринка че ми омръзнаха пернишките гьолове и околия смазах се да ода на Лобуш,Диканя,Яржделовци на Ерма и кво ли не,даже нема и скара да нося отивам до селото и сив зимам печенки бекончета и скумрийка на грамаж нали го знаеш това има скара бира бърза закуска много яка само отивам и почвам да соча по запотените купи щото не виждам какво има в тях а жената с усмивка отваря капаците на всичките и боде,смазах се да ода на Лобуш,Диканя,Яржделовци на Ерма и кво ли не,не знам за кви въдици си говореха на техният спинигиски език то нема спиране като се захапят то е ровене по кутийте то са непонятни думи на англйиски другите кимат с глава некои като каже нещо сигурно и те не знаят кво е ама кимат бе то е неква драма неква драма,имаш ли еди коя си разцветка на еди кво си ама не тоя а оня къде е по джиджен тои е по ловен разбираш ли от ланшният къде си го скъсал в блатото,бе неква истерия страшна.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

Д-р Флекс написа:Румен верно се оказа Бог на скарата и Повелител на тиганите, спретна ни образцово петстепенно меню за отрицателно време, трапезата беше сложена точно в 12.00 според изискванията на протокола, абе, изобщо... Само леко се притесних, когато ни повика по мегафона, да не вземат и половин Перник и целия Радомир да се дотътрят, но не посмяха, въпреки че храна имаше и за тех, и за Дупница даже. Мегаяко изкарване, въпреки некълвиното и това, че трябваше след обеда да карам 300 км и пих само безалкохолна бира... Евала, Румца! :tup:
живот и здраве пак някои път,то аз не мога да съчетая риба с готвене няма как ама така си отпочивам с простотия сред природата щото през седмицата не мога да си позволя такова поведение и се разтоварвам,ако се събереме пак ще спретна един смилянски боб на гърне на огън там щи изкочат сините очета през хелиоматика като натопиш мустаките от него.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

sandista написа:Изображение
оф...ти къде си расъл цял живот с режим на водата в враца и си знаел почасово кога да търчиш от игра да си измиеш ръцете преди да ядеш супа топчета щото ако закъснееш с минутка се чува едно сууууууфффффффф глухо безводно ехо като пуснеш кранчето точно па ти да те радва че София дето е залята от вода и лежи на вода ще ни спъне нещо,купихме си бойлер аристонче мъничко 50 литра все едно мене ме гледаш от под главата до под пъпа монтиран е тва е няма драма,виде ли че са надписали пешаходиците в враца?има посоки ха ха ха,тва никъде не съм го виждал има надпис ПОГЛЕДНИ с стрелки на ляво и дясно имам и клипче даже щото спират на пътеките,пустиняци баце те така ша а...
Последно промяна от RUNNING WILD на Сря Май 17, 2017 23:10, променено общо 1 път.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

RUNNING WILD написа:
sandista написа:Изображение
оф...ти къде си расъл цял живот с режим на водата в враца и си знаел почасово кога да търчиш от игра да си измиеш ръцете преди да ядеш супа топчета щото ако закъснееш с минутка се чува едно сууууууфффффффф глухо безводно ехо от тръбата като пуснеш кранчето точно па ти да те радва че София дето е залята от вода и лежи на вода ще ни спъне нещо,купихме си бойлер аристонче мъничко 50 литра все едно мене ме гледаш от под главата до под пъпа монтиран е тва е няма драма,виде ли че са надписали пешаходиците в враца?има посоки ха ха ха,тва никъде не съм го виждал има надпис ПОГЛЕДНИ с стрелки на ляво и дясно имам и клипче даже щото спират на пътеките,пустиняци баце те така ша а...
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от sandista »

ДебелиО ентъртейнър от рунинг уайлд направо е ръннал смарт :) Как позна,че половината софия лежи на вода .....
Руцко, вместо да резкаш на мегафонЯ, вземи леко се образовай. Нали не вярваш, че врачаните са измислили тази пешеходна "иновация" :)
Те, мое да идеш да отъркаш гнусното си туловище за късмет
Изображение
Ариведерчи!
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

как п0Ознах ли,ми просто е първо щото съм учил география щото общувам с образовани хора и щото съм софиянец,като почнеш от Искър та до къде се сетиш до нашата в младост 2,ми половината реки в региона извират и минават от тук,освен че софийското поле някога е било река,само рекичките дето излизат от Витоша и Плана планина и Люлин нема ти стигне живота да изядеш по едно русенско варено с яйце на тех да се снимаш за плешивия ти Фейсбук,една от тях е достатъчна с дебит да захрани безводната ти враца гнездо на орли дето са с режим на водата от как бай Тошо е на власт,между другото нИкоги Я не съм виждал орли точно па в враца под квато и да е форма само некоя разпльокана мекица при Веска 91 Мазната може да е наподобявала хищтното пернато,най много орли съм виждал в Самоков а сега преди 3 седмици точно на язовир Ярловци до Трън на голата поляна на 15 метра от мене ме пусна имам и снимки ма са с лошо качество.бате кво има да ти обяснявам па на тебе оркопришълец поживей 30 години тука цъкай с език в странният ти свят които си попаднал и помъдрявай след 30 години си мениш мирогледа да те заеба у врачанското нищо и никакво изклесяче,ую му целивай на Бойче че ти оправи пато на влазанье у враца...ето и нагледно клипче за пещаходицата пред Веска ,щото са малоумни и не им пука за другите за това спират на пешаходната пътека и да хване некои да ти напише ПОГЛЕДНИ като за малоумни полуидиоти :D е тия като дойдат тук смятай къв таратор е.

https://www.youtube.com/watch?v=ZHF9sd3 ... e=youtu.be
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Павел Иванов »

Санде , една питанка ? Какво значи ораи и какво гнездо ползват ? Не друго ами на надписо под пиуето дет си пущил те баш тва ми направи силно фчепетление - "Враца - гнездо на ораи" :)
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1371 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Д-р Флекс »

Аз го прочетох като "Гнездо на орди" ...
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

гНезду...ползват тия издрусяци,изклесяци,изхомяци...ползват ми дедовиА,единствените гнезда дето ползват са купетата на влака за София,там гнездат врачаньете.и по некои опел корса дето според завода производител не е за 4 възрастни и 2 деца малко куче и полезен багаж 150 кг може да се види на живо по завоите на Новачене как пълзи и прави колона от 30 автомобила,водача е навъсен сух с крив голям нос с орлово изражение с шофьорски загар и лакътя левия му стърчи костта и по него по лилавата ризка има пепел от цигари,единствената ситуация на пътя в която е придружен от коли е когато е пръв по завоите и баирите а на магистралата винаги е сам,тва са неговите 18 километра слава между Мездра и Ботевград,много мразя като съм на некое кръстовище и дам път на некои и като се завърти и му видя регистрация некоя извън софийска и умирам от яд,а па на врачанска директно 200 калории губя от яд на мига,въпреки че СО си държи класацията за най грубо невъзпитано поведение на пътя те се съобразяват само с камион или трактор или нещо голямо дето знаят че няма да спре с сигурност и за тях ще е загуба,другите участници в движението са за цвят там да не е сив асфалта,всички неудачници в живота са груби а какъвто си зад волана такъв си и на живо,аз съм се научил горе долу да хващам по маниери и поведение и изразни средства кои какво представлява,е има измамници дето се владеят и контролират и външният им вид трябва да ги покрие тия неща ама там става въпрос за пари и е друго.
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от sandista »

Забавен си, Румене. Ролята на шут ти приляга поради простата причина, че за друго не ставаш. Още се чудя как не си написал подобие на Freakonomics на Стивън Левит. Толкова много знания и опит, анализи на поведение и накрая .. ходиш увиснал, с мазна косица и одръпани парцалки да припръцкваш по микрофона "Ахтунг, ахтунг, I'm your attention whore". Тебе, объркано монтанско чадо, бЕлата Корса отдавна те е надминала.. ;)

@Павка, подобни запитвания директно към автора. Според мен ъгъла е кофти и се живда Л :)
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

знааш тизе баце дали ставам и за кво...а знааш ми баце уя у кой крачол а....виждаш ме на клипчета с рибарски дрешки глупачето ми едва ли ще правя барбекю с костюм и вратовръзка,голем стилист стана чак мазни косици разпознаваш ма то от село си се нагледал и имаш опит и сега всички ти се струват че не се банят,и потника и анцунга са Адидас ако искаш се загледай може са опърпани ма па маркови, ма па тва с косата е смехотворно ма по добре ква да е от колкото пъпеш като тебе,пръцкам и си простея и не ми дреме за отчупляци като тебе и градските ти,ако мислиш че с 2 компютърни лафа и изречение половината на англйски си много фешън да ти кажа че тук това е демоде.
Веско
Мнения: 2611
Регистриран на: Съб Сеп 01, 2007 14:54
Риболов: спининг и мухарски
Местоположение: София
дал Браво: 136 пъти
получил Браво: 95 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Веско »

It is only the inexperienced and thoughtless who find pleasure in killing fish for the mere sake of killing them. No sportsman does this.
The finest gift you can give to any fisherman is to put a good fish back, and who knows if the fish that you caught isn't someone else's gift to you?
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Мдаа, тежко се живее, и на юг, и на север от Балкана...Не всеки може да е перничанин, еле па перничанка...Оставте го Сандисту, симпатичен ми е, може би още не се е вкоренил достатъчно - то па една далавера...Всички сме разкрачени нанякъде, аз съм между Лом и Троян, други още повече...За това време съм липсвал от София само по докторлък и казарма...Ама пък съм обиколил страната отвсякъде, а и продължанам. На времето имах два отвратителни града - Перник и Бургас. Като лекар в Грудово видях Бургас извън сезона, в 6 сутринта съм ял шкембе чорба с Недялко Йорданов, а по обяд съм чувал от балконите Барба Яни, прекрасно. Надолу по селата още по-добре, бях на един залив на Варвара през май, охранявахме брега - не бяха стрелби, не беше чудо - изпокъсахме им мрежите, който не си беше прибрал, двееееее лодки им пробихме, а те с останалите мрежи ни вадеха риба и в един голяям казан, под който огъняг никога не спираше, се вареше рибена чорба - всеки отиваше с паничката и си сипвашеы наблизо имаше и изворче за студене на бирите, това беше през май. Та Бургас сега ми е любим. Перник заобичах /е, силно казано/ покрай приятели от там, поминъкът им беше ужасяващ, еле пък на бащите им...Доста народ лекувах и доста погрелах от там...Враца беше подкрепена навремено от местен партиен велмжгау като свърши соц.а и тя се спихна...Дано се възроди, ама...Не може да се живее само от спомени, при това съмнителни. Завземането на Радецки си е терористичен акт. Пътят на Ботев до Околчица е бил по-скоро лоша поезия, откоркото нещо свързано със стратегия и тактика...Друг е въпросът, че смъртта им е дала храна на политиците...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от quietriot »

babydoctor написа:Мдаа, тежко се живее, и на юг, и на север от Балкана...Не всеки може да е перничанин, еле па перничанка...Оставте го Сандисту, симпатичен ми е, може би още не се е вкоренил достатъчно - то па една далавера...Всички сме разкрачени нанякъде, аз съм между Лом и Троян, други още повече...За това време съм липсвал от София само по докторлък и казарма...Ама пък съм обиколил страната отвсякъде, а и продължанам. На времето имах два отвратителни града - Перник и Бургас. Като лекар в Грудово видях Бургас извън сезона, в 6 сутринта съм ял шкембе чорба с Недялко Йорданов, а по обяд съм чувал от балконите Барба Яни, прекрасно. Надолу по селата още по-добре, бях на един залив на Варвара през май, охранявахме брега - не бяха стрелби, не беше чудо - изпокъсахме им мрежите, който не си беше прибрал, двееееее лодки им пробихме, а те с останалите мрежи ни вадеха риба и в един голяям казан, под който огъняг никога не спираше, се вареше рибена чорба - всеки отиваше с паничката и си сипвашеы наблизо имаше и изворче за студене на бирите, това беше през май. Та Бургас сега ми е любим. Перник заобичах /е, силно казано/ покрай приятели от там, поминъкът им беше ужасяващ, еле пък на бащите им...Доста народ лекувах и доста погрелах от там...Враца беше подкрепена навремено от местен партиен велмжгау като свърши соц.а и тя се спихна...Дано се възроди, ама...Не може да се живее само от спомени, при това съмнителни. Завземането на Радецки си е терористичен акт. Пътят на Ботев до Околчица е бил по-скоро лоша поезия, откоркото нещо свързано със стратегия и тактика...Друг е въпросът, че смъртта им е дала храна на политиците...
просълзи ме......
няма значение откъде си за село и петела знаеш приказката та така ......а кой не го кефи дига гащи и си заминава ;) .
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от sandista »

Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”