Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Павел Иванов »

Е да де , ама поне го има в класацията на тия "231 града от цял свят" , докато Враца и Бургас , даже и там ги няма :lol: Предстаи си у тех значи що е :lol: :lol: :lol:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от sandista »

Така е, така е ;) :)
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Аватар
Булстарите
Вносител
Мнения: 2098
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 10:24
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти
Обратна връзка:

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Булстарите »

Павел Иванов написа:Е да де , ама поне го има в класацията на тия "231 града от цял свят" , докато Враца и Бургас , даже и там ги няма :lol: Предстаи си у тех значи що е :lol: :lol: :lol:
И от кога Враца и Бургас са столици, че да влизат в тази класация?
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Павел Иванов »

Там пише "градове" , не само столици :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

еййй много е орка много е нЯщо,от лево от десно от горе от долу изкачат на талази от секъде,на 15 ти септември карах по София кои не верва ама съм се прибирал през какви ли не маршрути да стигна до нас за 1.25 час и мин успях да стигна от центъру,явно записват малките орчици на училище и става как викат по Перник-турло,по враца-чичка,по Ботевград-пелте и тн...не се търпи преди паркирах на една шахта топлопровод има и висок бордюр сега в 17.00 часа и там се е наместил некъв с ЕН,сега па излизам от паркинга и неква усра припка и се качва у голф 3 монтански и седа и почва да се целива с шофера ма там седи на пато и запушили паркинга се едно си е на село на полето у царевичака,викам аде енма да им свирим да видим мина се минута тоя виде фаровете у огледалото оная уроспия явно олаби примката та се сети да мръдне отби у десно и па се налазиа,викам си ора без работа кво им е дойде от монтанско да се целува по софийските улици,у вараца бех абе направиха им пешеходици с надпис ПОГЛЕДНИ с стрелкички и върху тех спират е са че прата на Коце на пощтата да качи нема не се търпи,иначе па оправиха пътя там деба стана огледало и се кара бързо и сега всеки път па седи патрулка да мери скорост преди не седеше то нема смисъл да дигнеш 40 си е постъпка на отчаян човек на 35 ако говориш си прехапваш езика на 40 не можеш да дъвчеш дъвка на 45 падаш от седалката е врачанчетата знаят завалийте.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

абе днес си карам по околовръстното у 16 саато и на Нов Български гледам в колоната срещу мене некво Дискавъри старо джипче с рег ВР 3039 и ми се стори при разминаване че беше Садисту или поне пак беше толко горозен иначе пак некъв лонгур такъв същтия,не знам дали беше тои да му кресна Вила ла София у ухото на орката пришелец.
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Vid »

Отварям сайта и първо кВо виждам в мненията- един дебел плужек-псевдошоп, се е взел мноУ насериозно и се мисли за автентичен шоп...
Тоя плужек вместо да критикува управниците на помийната яма в която живее, е решил да критикува провинцията, щото му е по удобно... Видите ли, сигур така се чувства МЪЖ....
КВо да правя? Първо да го изчукам и после да повърна или обратно? То е все едно и също?
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Vid написа:КВо да правя? Първо да го изчукам и после да повърна или обратно? То е все едно и също?
ПравилникО на ФорумО забранява и двете... :mrgreen:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

абе на всички форумни самурай самочувствието е по голямо от населеното място където живеят,ако иска восъчна статуя да ми направи и да си ляга с нея всеки ден щом съм му еротичната мечта може и да ме гали по къдриците,Докторе одих на Ивайловград и там се запознах с най великият от великите Краси спешната помощ 112 като ти се яде сом му звъниш...голем лонгур от Пловдив къде тръшна най големият сомец у България на Тича поцепи ни от глупости яко лендзене 2 дена просто дори на мене не ми е удобно кви глупости избълва щото се познаваме тука по форума абе пич та дрънка,бехме на един заслон се събрахме рибарчета и готвих за всички и подари един сомец на мене и на тоя с мене та съм вери бахтало са че се пръжне за Никулден с джакпота от другите рибки.
Аватар
PAMPASA
Мнения: 1704
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 23:04
Местоположение: София
дал Браво: 181 пъти
получил Браво: 165 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от PAMPASA »

Евала Румба , Аз това лято ги разплаках Белите риби...................там :wink:
Един ден ,ще накарам България да се гордее с мен......
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

не знам не го познавам язовира,миналата година ходих и слизах на 3-4 места то почти няма къде да слезеш с кола и обикалях а дори да слезеш местата са малко и са заети повечето ,не съм виждал на друг язовир толкова ударени картери на коли и да е текло масло,за отсечка от 3 км черен път видях на 3 места пробойни остъргано от удара и как почва маслото....бяхме си шумна компания а аз ловях от брега и това влизане и излизане непрестанно и палене на двигателите на лодките беше трагедия за риболова тотална,и го казахме а те ами те рибите са свикали лодките не пречат на риболова и двигателите?викам абе човек ти като влезеш за сом и клоьнкаш що не запалиш двигателя да работи и докато тропаш хвани та го форсирай малко що пазиш тишина?захрани си некъде на плувка и хвани та пали мотора и го форсирай да видиш щи кълве ли нещо,лодкарските язовири са много лоши за хора дето искат тишина и стационарен риболов,мине размъти всичко направи вълните и си замине след малко друг,е требе да забранят лодките за вътрешните водоеми крайно време или само с ел двигател и тва е.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

поокопитих се,натрупах жизнен опит даже съм на диета,само дето селяците не са на диета ами е атакуват като гладна щука преди студовете,по кво се познават като слязат хора от кола че не са от София,като слизат първо се изсулва ама винаги намръщен после си оправя гащите уж че са му се смъкнали дънките тва е навик от дочените дрехи и сезала като се отпусне нали нема ластик и се подига,жена му или оная с него слиза още по-намръщена все едно до сега са се карали в колата,после си движи главата на ляво на дясно все едно се е схванал и си идва от Германия за празниците,,слиза оглежда се дали някои го гледа че слиза от кола ако иска да го види некоя жена и приближава ама тя е далече и той я дебне понеже вече е слязъл ходи и рита предните гуми с шут все едно ще разбере нещо като ги рита,и винаги като паркира предните гуми са завъртени на некъде или пълно ляво или пълно дясно та да стърчат та да може да ги рита,а са новият хит в сезона с зимните гуми е за да го видят че си е купил зимни гуми нови оставят лепенката на завода производител на гумата и като кара и се върти се вижда тя се превърта и така няколко дни си "гъзарее" тя шляпка по асфалта ма дреме му.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

звъним вчера на Бейбиту нема връзка с тела,звъним на звънеца на входа пак не,викам нещо стана .....преди като сме млади като си изключиш тела или си за риба или с некоя мацка или си препил,сега като одъртеаме като си изключиш тела отпадат и 3 те изброени и се сещаш за едно....направо заеби брате,обаче ми е писал явно заядливият лозенски спинигист е още в нашите редици.
Аватар
lovo M
Мнения: 455
Регистриран на: Пет Яну 02, 2009 5:51
Местоположение: мадрид
получил Браво: 1 път

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от lovo M »

Ти па кво се чудиш бре.Може бейбито да я е, или го ,налегнала носталгията по 80-те.Га не е имало жиесеми и нахални пубери.Та викам ,мноо естествена ситуация ебати. :11:
Ако умееш да летиш, не-казвай на никого, защото няма да можеш да се отървеш от учители!
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Павел Иванов »

Стойне , той Красе си е по дифолт в средата на шеЙсетЕ та нищо чудно :lol:

пп - де се затри ?
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”