Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

Павел Иванов написа:
RUNNING WILD написа:...точно па ти ако ми прощепнеш в ушето Роксана ...

Мечтай си !
Не си мой тип :mrgreen:
в пълна безопасност си колкото и да съм самотен и с високо кръвно и на смъртно легло да копнея това да се случи някои ден.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

бе нещо тука големо затишие с орките,карам по София дебна ги ма само малки издънки в последно време не грубеят като преди,охарчили са се около празниците и не надига глава да изпъкне явно,преди месец и нещо пак торба с боклук сутринта оставена в асансьора,и вътре едно младо моме викам и на слизане абе няма ли да си вземете боклука тя ме погледна усмихна се и ми вика ми не е мой и тръгна да слиза заедно с мен викам задръж вратата да го взема ,а е жена млада хубава на 30 години ма нема да се наведе,абе заеби единият сере а на другия не му дреме че стъпва в лайната е тва е положението,хубави дървета засадих пред блока една прасковка сега напъва да цъфти една смокиня и една ябълка да има плод за буркани и зеленинка да тънеме в разкош,даже тука събота организирах едно набързо пролетно барбекю се събрахме ама ни отвя вятъра беше зловещо имаше картофена салата по блока и вилички и лъжички и тарелки по стъклата на колите,тука ни нема сфетофара на кръстовището.
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от ivo Vratsa »

Теб нЕма вероятност да те отвее...не и тия 160км/ч...За теб си требва Апокалипсис! :mrgreen:
Спининг клуб "Абичи"
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

Иве къде си бе да те заеба у нищтото никакво,почти се зарадвах даже че не си се споминал да има кой да превъзпитавам,то нали знаеш какво е чувството като да разбереш че някой къде го мразиш се е споминал хем ти е кеф хем знаеш че още е требвало да се мъчи на тоя свет и още ти се иска да го мразиш а вече нема на къде и ти остава само да му пикаш на гроба,знам че ги знаеш тия неща на село ги разбирате,абе побутва ме ветреца е оня ден правихме барбекю и ме лашка обемен съм и сега даже съм отслабнал малко ти се пофалим че нема на кой друг,кво става с тебе слага ли буркани с кленчета тая година къде ги изтрепа от селската вада и гъските седяха гадни и ронеха сълзи че им взема залъка,мис Лумисо кво прави слуша ли те или макя?къде е оня врачанският слави трифонов малкият с гомлемите претенции?АЙ ТИ специалисто ай ти направи това ай ти направи онова...
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от sandista »

Руци на Мама домашнио любимец, напъва да цъфти разпраната ти дупара. Не ти омръзна да продухваш на турските тираджии докато ти галят блажните косици деа.. Ни са шашкай, тук сме и те наблюдаваме как деградираш.. вечно неук, вечно недоразбрал.. :) Ай ТИ сиктир! :)
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

аз си живея у нас и да е жива и здрава мама да има кой да готви да съм независим от кулинарните прищевки на някоя къде ще ти се падне да и събираш чорапите сутрин и да ти вика баце ялай на вам дай ми лебо оти ми скръца тумбака като на задно лево колело на каруцата на бая ми Веско,пак орксваш и споменаваш роднини и майки и аз мога да спомена че баща ти е плешив ма не го правя нали щото съм възпитан и не изтъквам физически дадености на хора дето не са ми опоненти и не ги и споменавам и имам ценностна система още работеща а при теб липсваща и на ниво село Нефела врачанско,дай да ти видя фиша от заплатата и да видя ти къде живееш и с какви пари имаш ли жилище как го купи дай да видиме ти па къде си в класацията,ти си първият който изтъква физическите дадености на опонента си това е селски признак че нямаш нищо в ръката,на село е така хората се опреличават на какво животно приличат и прякорите са им на животни Мачката,Мечката,Плъха,Пуйката,Свинята,виждаш ли разликата между нас благородниците и вас орките,проблем е че ти дори не предполагаш че явно съм ти над нивото но па точно какви претенции можеш да имаш към каквото и да било като си избегал от враца с писъци родолюбецо,софийските полета започнаха ли да раждат юнаци или само тикви пусни си пак и в фейсбука и тук от долу презентацията врачански юнако колегите ти много ще се зарадват с кой контактуват,явно това ти е еротичната мечта да имаш косица и да връткаш фелацио на мургави и мустакати чичковци,това човек без силно незадоволена фантазия няма как да го измисли,едно време по комунизма кой не ставаше и го мързеше ставаше старшина в армията сега кой не става идва в София и се напъва да демонстрира знания за 12 годишни в областа на компютрите и може да изпъкне евентуално само пред тия дето крачат в друга посока дори не може да изпъкне като купи стари лап топи от някоя фирма дето подновява инвентара поправи ги и ги продаде в OLX и се бара за корифей топ компютърджия като седне на маса а иначе си е пръцко като тебе няма инициатива не е полезен за обществото,не гради,просто стъпва в общоприетите утъпкани стъпки и кво му кажат от вънка ходи и го прави важното е да има слънчеви очила стар джип и въдици за 200 лв да прехвърля по форума,сериозно ли мислиш че си на някакво ниво и положение точно тук и че си се намазал с ослепително лустро за пред обществото което дори мене ще ме впечатли,почна ли така от както си тук да осъзнаваш реално къде си и с какви хора имаш възможност да контактуваш и да са ти съседи и колеги и да живееш и общуваш с тях,усети ли че тук го има доверието между хората и каквото се разберат обикновено се случва не е като при вас каквото се каже си остава в въздуха където е казано и само някакви безобидни присмехулници с еднакво чувство за хумор те обикалят и са ти приятели,явно си го усетил щом си издърпал но наведи глава целуни свещената софийска земя че те е приютила и кажи аз ще съм добра послушна смирена орчица децата ми че имат акт за раждане и ще са примерни Столичани за това аз ще се преборя а не да опревергавам Руменчо колко е прав с това което пише с времето с факти а аз манекена преуспелия го храня как изглежда и къде живее единствените два ръжена с който се сещам да го ръчкам който дори не го парят,та така драги ми Смехурко докато съм в добро здраве и има нет няма да има прошка и нищо няма да ви е спестено докато и АКО не станете хора.
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от ivo Vratsa »

Ти си изключително и непоправимо НЕНОРМАЛЕН :mrgreen:
Спининг клуб "Абичи"
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Павел Иванов »

Аааааа , Шкимби , ти да е.е.ш къна начи :lol:
От неколко години насам Сандо ми е комшия и живее в собствено жилище , правено наскоро от тухла а не от панел акомеразбираш , та тука си се объркал яката :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

Видро да ти имам комшийте безценни тва направо е дар от Бога....виж последните години колко са скочили имотите в Младост 2 панелните и колко са скочили тухлите в Горна Баня нали с строителство се занимаваш поне така съм чувал от колеги рибари,за 2 години над 13 процента в Младост,скоро всеки с панелка в Младост ще е милионер ако така върви аз просто чакам момента в орловото си гнездо,там при тебе си е полуселски район заселен с полусноби няма една права улица няма улица на която можеш да застанеш и да и видиш края като водна змия са,на улица Дон не можеш да влезеш от единият край и пак да се върнеш без да се объркаш да излезеш на центъра на водата,на другите улици вътрешните не могат да се разминат 2 коли еднопосочни са и не може да спре кола на пътя щото спира движението,там в Горна Баня има 2 посоки за движение нанагоре и нанадоле,няма плодни дървета и градини има бор и орех и джип сузуки витара пред къщтата или хонда црв или хашер ве,единствените забележителности са минералната вода и печеният джолан в магазина на братята ако ви има в Укипедия това ще е 1 ред описанието,иначе аз също мога да си донеса тухли четворки в нас в хапартаменто и да си сложа една ламарина и да си бутна кревата под тях те ти къща брате тухлена...с двойни стени ако ме разбираш....на Хитлер бункера питай дали е бил с тухли или с бетон....,но да къщтата е предимство неоспоримо пред апартамента стига да можеш да го подържаш и да има с кой да споделяш пространството,може да му отидеме на гости да пиеме блага рИкия и да изпразниме по един пълнител по асмата да опадат зелени грозчетата на масата и по главите на ората,е ходи по монтанско и врачанско на гости на некой да видиш че над масата къде е асмата винаги е най слънчево и няма листа....като го изгонят от работа и го измутри банката си го приютиш у вас,много е модерно сега да дойдеш от провинцията и да си купиш собствено жилище в София същтата година и Шкода Октавия дизел с 6 скорости всяка сутрин ще се будиш с мисълта за тях следващите 30 години до пенсия докато си видиш заплатата чиста....само банките са си вързали гащите в следващите 30 години с твоя помощ но важното е да живееш на момента да си успял в очите на другите :tup:
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

ivo Vratsa написа:Ти си изключително и непоправимо НЕНОРМАЛЕН :mrgreen:
кажи верно до тоя извод ли стигна,верва ли ти се че имам изкаран курс за огнестрелно оръжие .....некой ден ако си гледал филма RAMPAGE батенце моем да влезем у главната роля ако не си пием лекарствата ...и книжка са ми дале батенце ЦЕ категория за камионче бууууууу а добре ли е?и знам на изуст дека одите за кленчета къде са най постни и гладни мисирките им се броат ребрата на завалийте от вазе...
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Кефите ме, пичове,Безценни сте за вързан вкъщи човек като мен. Преди си мерехте пишките, пръчките, уловите, сега опряхте и до тухлите-четворки...С нетърпение очаквам следващите серии. :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

следващият етап Докторе е пияни на маса прегърнати и осъзнали колко са неверни и лоши жените а по следващият е трезви и темата колко са некъдърни докторите и колко са скъпи лекарствата и колко е скъпо да си жив,тва е по на там няма слагат ти плюса...тишина мравки и полски макове и кой знае кво дърво ти расте над главата или компактният вариянт керамична купа с капаче...сдух а батенце...
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Кофти е да ти расте дърво отгоре, ще те препикават кучетата - аз лобирам за керамикатаы така може и приятели да те посипят у некоя и друга река. Само не разбрах кво са ви виновни докткорите, че да стоите трезви...* :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Iso
Мнения: 2055
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 483 пъти
получил Браво: 683 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Iso »

babydoctor написа:Кофти е да ти расте дърво отгоре, ще те препикават кучетата - аз лобирам за керамикатаы така може и приятели да те посипят у некоя и друга река. Само не разбрах кво са ви виновни докткорите, че да стоите трезви...* :D
Докторе, керамиката понякога предполага въвеждане в заблуда. Отдавна по време на соца една моя доста по-възрастна колежка от мен получила подобна керамика от една далечна страна. Имало писмо на непознат език и нямало кой да го прочете. Тя и синът и се чудили какво има в тоя буркан и накрая решили да го опитат, направили си топла напитка и го опитали и пак не разбрали какво е. Чак година и половина по-късно получили известие от Външно министерство, че могат да получат завещание от чичото на колежката, когото всички мислели че отдавна е починал някъде по света. Доколкото си спомням колежката получи някакъв процент от завещаното, другото го прибра държавата.
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Е, Исо, това е преразказ на "Колет отАмерика", прочети оригинала... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”