Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

Markony написа:
Д-р Флекс написа:Аре па почна: "кореняк-лозенчанин"...от Лом...ломзенчанин... :D
Той и Тутанкамон е от Македония... таааа ;)
от Пожарево е втората кАща у дЕсно,за тва му е дълга брадичката че се е гладил по ниега и е мечтал да живее у Гурмазову.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

babydoctor написа:Е, не се лъжи по регистрацията, аз като кореняк лозенчанин си карам четворката със СО...
требе да ти кажа че по моя статистика коли с регистрация СО са най лошите шофьори,от делно шопите селата около София са брутални пияници,няма шопска банда която да не ходи на лов и да няма собствен навес някъде в гората те се крият от себе си там си правят седенките и запоите "лова" продължава 2-3 дни единственото убито животно е печенето агне .....там няма значение какво работиш и кои си те са равни по звание важното е колко държиш на пиене и какво си донесъл,видиш ли кола джип с десен волан и регистрация СО трябва да ти е ясно че това е елита на шопското биологично постижение....алкохола седи дни и се охлажда в пласмасов бидон за зеле но няма зеле а има 70-80 кг лед и там вътре е затрупано пиенето кои каквото хване вади мокро от ледено от вътре,ръцете им за червени като почне да бърка и му се подува ръката от леда студената вода а у главата е се червен от пиене,покрай тях наблизо в гората има тайно изворче те си го знаят и е кръстено обикновенно на полов орган или на животно -донес вода от Пичката,ама това буквата Ч се произнася провлачено и се чува жаргнооно смесено между Ш и Ч,после забавата е да сложат чимовете трева да преградят реката ако има мряна и пъстърва да се хване нещо,после е стреляне с ловна пушка и кои кво носи и има незаконно и на километър не прелита и врабче и муха,вечер се бият по 3-4 пъти разтървват ги кои не е толко пиян,около тех има най много една жена на 15-20 мъже само една жена която да понесе това страшно грозна при това но наистина грозна ниска дебела кривогледа без никакви претенции за живота и всички са я опитали на вкус,сервира на всички бута се на всякъде но никои не я щипе по гъза или нещо да я обижда все едно я няма,всички от тях са с взети книжки поне по 2-3 пъти в живота и са правили поне по 2 тежки катастрофи обичайното е с мерцедес 190 или 124 да бутне 7-8 кубика дърва нацепени да ги премести пред съседната къща да смаже колата и да излезе невредим,една мутра утрепал собственото си семейство в катастрофа и тръгнали на командировка и тои карал от пред зад него колегите с друга кола и как карали и направо изправил завоя в едно дърво и тоя до него на място и спряла задната кола къде били заедно ония придървили като видяли какво е станало а тоя излязъл отишъл до пътника до него вдигнал му главата на мъртвеца и казал-е глей я кво да напраа кекава работа ....та с СО шега не бива,разходи се по пазара на Богоров в неделя и ще видиш за какво иде реч.иначе знам една мъдрост от адвокат съсед-мъж с очила и брада не може да кара кола,и за разведените жени-нахапана ябълка,някога е била млада хубав сочна някои я е искал нахапал и я е оставил значи не става,има си неща в живота за които си важат с пълна сила поговорките и то на 90 процента.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Д-р Флекс »

Румца, тва е най-гениалното нещо, което е написано за 366 страници у тая тема, и което съм чел изобщо за последните година-две, евала ти прайм, сериозно! Щех да ти викнем една "главна ракия", ако не знаех, че не пиеш,но че ти заделим един "главен джърк" вместо това! :D :tup:
Аватар
Markony
Мнения: 2008
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 15:54
Местоположение: с. Гурмазово
дал Браво: 196 пъти
получил Браво: 32 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Markony »

RUNNING WILD написа: и е мечтал да живее у Гурмазову.
Румца, ае да не се заяждаме? Знам че си ногу добър готвач, но когато постигнеш моите достижения, тогава шъ си мериме патките... на готвене не мога да те стигна, признавам ;)
NOMINATIONS BUG ...
http://www.kenga-bg.info
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

Д-р Флекс написа:Румца, тва е най-гениалното нещо, което е написано за 366 страници у тая тема, и което съм чел изобщо за последните година-две, евала ти прайм, сериозно! Щех да ти викнем една "главна ракия", ако не знаех, че не пиеш,но че ти заделим един "главен джърк" вместо това! :D :tup:
флекси къде одиш бе мацо,само оня твоя квартален Бейбиту те изкарва на бис по неколко пъти на страница в темата според мен той е завоалираното светило темата е почти негова само аз съм автора,виж къв писател съм а да не повярва човек,нещем рикия бре гледам д аводя здравословен начин на живот или поне се ограничавам,а джъркове аз махнах пръчката кви джъркове това е отживелица блед спомен от шумен плясък в водата и зиг заг движение до полуда и после като пикаш броиш до 5 и задържаш и тогава тръскаш на ляво на дясно ,абе гледал ли си по филмите при некои баровец като ходи некои има в всеки филм стъклено шише квадратно с стъклена запушалка и тя квадратна и седи некво грапаво като на точки и си сипват уиски от него,и има голема дървена кутия с пури и некъв голем стол такъв въртящ се,бе искам да се наснимам в е такава баровия да се кача в Фейсбука и да се покажа на мама да и кажа ела да видиш сино ти как се е разпръчил и кифлее,притегам барбекюто лека полека нема майтап само да видим около 13-14 кво ще е времето и мислим цял ден дебела сянка,вратни пържоли и възрожденски песни аз съм много напреднал в риболова и за това ще въртя скарата.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

Markony написа:
RUNNING WILD написа: и е мечтал да живее у Гурмазову.
Румца, ае да не се заяждаме? Знам че си ногу добър готвач, но когато постигнеш моите достижения, тогава шъ си мериме патките... на готвене не мога да те стигна, признавам ;)
е оти па ти си зад Околовръстното.....не щем да ти стигам нищо,ни ми се цепят дърва ни ми се гони петела с вилата за сено ни искам да замерям мачката на съседите с чеелите че ми се катери на масата знам че в тия дисциплини сте отличници,абе имаше хубава царевица садяха преди ходих да си бера от там даже ме гониха с една червена жигула един път мина покрай нас и спря след 100 метра и завърте ние тамън излизаме от царевицата с кочаните/мамулите/мисир/кокаляжка/кукуруз/ не знам как му викате по вашио край,има ли още царевица бе да намина летоска,и само не се радвай и не се хили знам кво е фурадан паста нема да бера от първият ред не съм Буку баламата....
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от quietriot »

Румене, имаш дар слово баце , макар и хамалско с пустиняшки акцент , не може да ти се отрече, а на бейбито просто му е скука и затова натега у темата , явно и чекиите на го влекат вече , то за там кур се иска :wink:
По натам ще те водя с мен на Ванку лейкс да си къцаш таранки и да въртиш скарата , а може и щуклета да къцаш че май са повече от таранките.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Д-р Флекс написа:Аре па почна: "кореняк-лозенчанин"...от Лом...ломзенчанин... :D
Е, в Лом живях само 53-58-ма, за жалост...Но пък после всичките ваканции. В детството ми, както казах, нагоре от нас беше царевичак. На запад към Южния парк улицата свършваше в склад за филмови ленти, които крадяхме за димки, докато някой не го запали. По-нататък пасеше добитък...
Васе, не ми остава време за скука, откакто се пенсионирах.Преди като си бачках от 07.00 до 14.00 след обяд си правех каквото си искам. А сега, като ме заврат за 24-48-72 часа в болницата, та и без Интернет и ТВ...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

quietriot написа:Румене, имаш дар слово баце , макар и хамалско с пустиняшки акцент , не може да ти се отрече, а на бейбито просто му е скука и затова натега у темата , явно и чекиите на го влекат вече , то за там кур се иска :wink:
По натам ще те водя с мен на Ванку лейкс да си къцаш таранки и да въртиш скарата , а може и щуклета да къцаш че май са повече от таранките.

ако си фенче да те пишем у джърк групата за барбекю дебна прогнозите за радомирска околия за другата събота и неделя,от сега да ти кажа да ти олекне-имам маси няколко,имам барбекю и хладилни чанти и пълно бойно за угощение сред природата така че нема да ти се налага с месец предизвестие да организираш :) само по едно столче си носете. постно не готвя религията ми забранява и ако не ям месце съм агресивен и вечно гладен,то с тебе и Флекси само по телефона общуваме сега ще ни събере съдбата.с Бейбиту съм се виждал няколко пъти познаваме се и си е почти същтият като в форума само че гледа с настрани главата малко присмехулно под очилите и те оглежда за здравни признаци какво ти има гледа ти кожа ръце очи дали имаш паяци на цирозата или са ти отекли торбичките под очите да задържаш вода и тн професионално изкривен е ма е зевзек не се предава,майтапа на страна мене ме уцели по телефона с едни адски болежки и ми каза кво да пия и стана работата.абе живот квото такова не можеме да си го избираме само мислиме че можеме.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Д-р Флекс »

Начи аз съм тукана по Гергеден и другите почивни дни, даже утре смятам да сефтосам Диканята ран сабале преди работа. Другия уикенд по принцип съм го планирал за Доспат, но ако ще се сберем с Хинкела и група, и с Васил, готов съм да отложа всекакви пътувания - иначе знам, какво ще стане, ако просто отложим: нищо няма да стане, дейба! :D Ако обаче не можем да се сберем 13-14 май по някаква причина, щото другите не могат, трябва да уговорим отнапред удобна за всички дата, Румца, докато времето позволява, нали така?
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от quietriot »

На секви скари съм фен, джърка не му разбирам грам ма имам такъми, че метам докато ме заболи рамото, а то ще е бързо с тоя скъсан бицепс. Когато кажеш правим организация. Онова беше театър стрино, ножа е дървен.
Казвай и сме се сбрали. И аз съм тука по Гергьовден.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

Д-р Флекс написа:Начи аз съм тукана по Гергеден и другите почивни дни, даже утре смятам да сефтосам Диканята ран сабале преди работа. Другия уикенд по принцип съм го планирал за Доспат, но ако ще се сберем с Хинкела и група, и с Васил, готов съм да отложа всекакви пътувания - иначе знам, какво ще стане, ако просто отложим: нищо няма да стане, дейба! :D Ако обаче не можем да се сберем 13-14 май по някаква причина, щото другите не могат, трябва да уговорим отнапред удобна за всички дата, Румца, докато времето позволява, нали така?
аз на работа и 5 и 6 отблъсквам атаки народа иска да се весели и да се глези ,точно така преди работа за риба слей се с природата даже после като отидеш на работа си земи една кофа диканска вОда и я лисни у "посолството" ти върви по вода пък може да си джапкаш с ботушките в нея ако ти доскучае.е ти не знаеш ли?къв Доспат?казаха по телевизора че ще сменят водата в язовира ше го претакат нещо и кои има вила ще го хванат да помага ленински съботник да полива картофите да не изсъхнат и да мести боровите трупи и да рови под корите да гъделичка камолките да не скучаят,и Чолака каза че градушка ще бие и гръмотевични мустачни бури ще има кои е с мустаци да се пази че е потенциална жертва,после им звъня на Хинкел и тн и гледам за дата 13 или 14 сериозно,да така си е на наште години трудно се нагаждат датите,въпреки че баловете и свадбите са свършили рождените дни са рядкост остават погребенията та трябва да сме все по-малко ангажирани ама ей го на все нещо излиза.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

quietriot написа:На секви скари съм фен, джърка не му разбирам грам ма имам такъми, че метам докато ме заболи рамото, а то ще е бързо с тоя скъсан бицепс. Когато кажеш правим организация. Онова беше театър стрино, ножа е дървен.
Казвай и сме се сбрали. И аз съм тука по Гергьовден.
ами айде живот и здраве 13 или 14,и мене като тийнейджър ме е боляла ръката и рамото от злобарки ма чак па бицепс да скъсаш ти си нечовек брате,ти си му строшил главата на Гошко Миньорчето с червената каска и двете дисаги....епа довлачай се тогива щом сакаш баце.на мене не ми се лови ходи ми се на въздух да си почина по скоро да поседя да си апна да си пръдна на природа е такива дребни рибарски малки щастливи мигове да изживея.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Д-р Флекс »

Опа, отпадам за 14-ти - гледам Зандера обявил датата 14 май за пъстървовия сбор на р. Вит, аз традиционно ходя на него... Да мислим за дата по-нататък?
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от quietriot »

RUNNING WILD написа:
quietriot написа:На секви скари съм фен, джърка не му разбирам грам ма имам такъми, че метам докато ме заболи рамото, а то ще е бързо с тоя скъсан бицепс. Когато кажеш правим организация. Онова беше театър стрино, ножа е дървен.
Казвай и сме се сбрали. И аз съм тука по Гергьовден.
ами айде живот и здраве 13 или 14,и мене като тийнейджър ме е боляла ръката и рамото от злобарки ма чак па бицепс да скъсаш ти си нечовек брате,ти си му строшил главата на Гошко Миньорчето с червената каска и двете дисаги....епа довлачай се тогива щом сакаш баце.на мене не ми се лови ходи ми се на въздух да си почина по скоро да поседя да си апна да си пръдна на природа е такива дребни рибарски малки щастливи мигове да изживея.
Къде да е ти е идеята ?
От чекиите направих само хубава предмишница , бицепса го скъсах с работа което показва дали трябва да се работи ....
Може и на Вит да направим скарата да дразниме видрите :) , може и едни щуки на Диканите по натам , разправят че популацията била добра , Милев май събира по 10 лв такса което е поносимо ако има рибоци и ще отсява досадните пенсии.
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”