Добро утро, ГРАЖДАНИ!

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
marinko7
Мнения: 434
Регистриран на: Вто Апр 12, 2011 8:49
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от marinko7 »

http://www.dnes.bg/politika/2013/06/14/ ... ans.190790" onclick="window.open(this.href);return false;

Лешников днес официално се самоуби политически с това решение ,от сега почвайте да мислите за кого да гласуваме на есен или зимата в краен случай
Аватар
sleepwalker
Мнения: 1573
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 22:31
Риболов: Спининг
Местоположение: Шумен
дал Браво: 242 пъти
получил Браво: 252 пъти

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от sleepwalker »

А до есента или зимата колко поразии ще направят тия, не е истина! Викаха някои, че от ГЕРБ не можело по-зле, обаче май не излезе точно така! И те не ме кефят, обаче в сравнение с това мафиотско правителство са невинни деца! :evil:
Мунчо написа: Кефалеца и особено дребно-средния костур се отличават с доста гейски нрав и понякога е нужно да бъдат провокирани с откровено деликатни воблери и блесни, за да предприемат действия, разтърсващи сърцата ни.
Аватар
Pedro
Мнения: 1270
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 22:06
Местоположение: Ruse
получил Браво: 1 път

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от Pedro »

Радвайте се Атакисти, Светльо-Витковисти и тути куанти дребни партийки на втория дебел шопар (ДПС), първия е "политически независим" и ще бъде "такъв" 7 години докато му изтече мандата.Двамата са се сдушили е повече от ясно.
Ето къде ви отидоха гласовете !
Мен постоянно ме преследват умни мисли... но аз съм по-бърз от тях
Аватар
Kriss
Мнения: 3006
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:38
Риболов: спининг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от Kriss »

Това е ебати подигравката! Май за целия народ вазелин ще трябва.
По-добре неестесвено весел, отколкто естествено нацупен!

Стари Видри
Вальо
Мнения: 306
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 11:12
Местоположение: София

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от Вальо »

marinko7 написа:http://www.dnes.bg/politika/2013/06/14/ ... ans.190790

Лешников днес официално се самоуби политически с това решение ,от сега почвайте да мислите за кого да гласуваме на есен или зимата в краен случай
Орешарски просто трябва да слушка и да дава да папкат, те за това са го сложили там.Той възелина си го подмаза много по- рано,лошото е че ние и без възелин пак ще търпим поне две години :twisted:
Но пък никога не е късно човек да научи турски,кофтито е че ще го учиме наведени.
Боцмана
Мнения: 324
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:55
Местоположение: Бургас

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от Боцмана »

Тия ще си изкарат мандата до край само, ако въведат военно положение.
Чак такава подигравка народа няма да изтрае :evil:
marinko7
Мнения: 434
Регистриран на: Вто Апр 12, 2011 8:49
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от marinko7 »

А Волен е най големия продажен БОКЛУК щом и днес се направи на ударен и не гласува със НЕ :evil:
Аватар
sleepwalker
Мнения: 1573
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 22:31
Риболов: Спининг
Местоположение: Шумен
дал Браво: 242 пъти
получил Браво: 252 пъти

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от sleepwalker »

Резултатът между ГЕРБ и Новата тройна коалиция след първото полувреме е 2:0 след автоголове на либерото Волен Сидеров и централния нападател Сергей Станишев. Само плеймейкърът Лютви Местан за сега държи високото си ниво в отбора.
Първото полувреме предложи зрелищно кюскане на топката, което напълно оправда предварителните прогнози на анализаторите. Тройната коалиция предложи игра с тотален натиск и натика противника в неговото поле, докато ГЕРБ залагаше предимно на контра атака. При една от тях Сидеров направи нескопосан опит да изчисти топката от собственото си наказателно поле, но вместо това си вкара зрелищен автогол с глава. Либерото скочи за една висока топка, но във въздуха се сблъска със съотборника си Валери Симеонов, двамата си попречиха взаимно, а топката с лек фалц тупна зад голлинията.
Вторият гол падна по куриозен начин в добавеното време на първата част, а в негов автор се превърна острието на коалицията Сергей Станишев. След разиграване пред собственото им наказателно поле плеймейкърът Местан подаде топката на Станишев, който обаче заради дюдюканията от трибуните загуби самообладание и позволи на централния нападател на противника Цветан Цветанов да го притисне. В изблик на паника Станишев изрита топката на посоки, но коженото кълбо се отклони в гърба на дефанзивния халф Делян Пеевски, който тъкмо тръгваше на спринт към вратата на ГЕРБ и след рикошета се оплете в мрежата.
И при двете ситуации вратарят на гостите Пламен Орешарски не успя да се намеси адекватно и да предотврати попаденията.
Второто полувреме обещава да бъде изключително интересно – ГЕРБ ще се стремят да запазят преднината си, а Тройната коалиция е притисната в ъгъла и нищо чудно да видим и офанзивни смени в отбора. Припомняме, че ако мачът завърши наравно, ще гледаме две продължения от по 15 минути, последвани от изпълнение на наказателни удари.
Мунчо написа: Кефалеца и особено дребно-средния костур се отличават с доста гейски нрав и понякога е нужно да бъдат провокирани с откровено деликатни воблери и блесни, за да предприемат действия, разтърсващи сърцата ни.
marinko7
Мнения: 434
Регистриран на: Вто Апр 12, 2011 8:49
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от marinko7 »

Единственото решение е смяна на изборния кодекс да се гласува мажоритарно ,иначе друго спасение няма от тия корумпирани деградати начело с БСП,АТАКА,ДПС,ГЕРБ а и всички други партии и партийки :!:
marinko7
Мнения: 434
Регистриран на: Вто Апр 12, 2011 8:49
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от marinko7 »

Едно лайно срещнало Волен Сидеров, и му казоло:
- Как си ИБРИК ?!
А Волен казал:
- Аз не съм ИБРИК! Аз съм български патриот!!!
- То и аз бях торта гараш ама виж ме сега!
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от minkata »

Аз пък много се радвам за назначението. Хора гласували за отковени ненормалници, хора мислещи, че кръчмарството може да се нарече бизнес, население което категорично отказва да започне да работи и да се развива заслужават именно такива личности да ги управляват.
Да идва тая зима и да почва да измира тоя прост народ от глад...
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от LVitchev »

marinko7 написа:Едно лайно срещнало Волен Сидеров, и му казоло:
- Как си ИБРИК ?!
А Волен казал:
- Аз не съм ИБРИК! Аз съм български патриот!!!
- То и аз бях торта гараш ама виж ме сега!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Kriss
Мнения: 3006
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:38
Риболов: спининг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от Kriss »

някой, днеска в 18:30?
По-добре неестесвено весел, отколкто естествено нацупен!

Стари Видри
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от minkata »

Аз съм се разбрал с приятели да се чакаме на Университета към 18.10-18.15.
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”