Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Разправят, че не всичко било риболов.
Вальо
Мнения: 306
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 11:12
Местоположение: София

Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от Вальо »

Отварям нова тема защото в предишната се срамувах.
Голема грешка,напоследък няма от какво.Бил съм дълбоко заблуден,за което се извинявам :oops: както в една друга тема имаме най доброто правителство от "демокрацията" насам.АБСОЛЮТНО ВЕРНО.Ето примерно тия дни измислиха(решиха) да намалят субсидиите за партиите с 10%,е това вече е нещо вместо да взимат по 10 000 000лв на година ще взимат само по 9 000 000,това си е цял спестен милион с който ще дадат 10лв Коледни добавки и ще ни вземат с 1 лев по малко от данъци-КЕФ.Преди това любимото Правителство намали и тока с 5 %,сега плащам повече ама това е защото е зима сигурно,но пък ще правиме не знам кой си блок някъде(даже американски)ебати кефа,когато след 20-30 години децата ни го изплатят-тока ще поевтинее може би с още 5%.СУПЕР ГОТИНО.Между другото някакви монаси си показваха мандрагулките в Интернет,наричаха се педали ,убийци ,и ченгета,ама то Църквата готина като Правителството.Няколко професори в Университета едва се държаха на крака от пииене,ама и те са по готини от "платените студенти",тия па какво искат 5 месеца има протести и какво,нищо, макети на калашник и хабят яйца и домати.Най доброто което постигнаха е че Тони Кутев се напна да мисли и измисли определение за тях-"умствено нестабилни".И много още и още.С две думи ВЕЧЕ НЕ МЕ Е СРАМ В BG,защото ще се напия за кой ли път и ми е гот,пиша си глупости за кой ли път.
И утре пак сме в BG.
Popeye
Мнения: 725
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 16:02
Риболов: ПлаФФка и морски
Местоположение: Варна
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от Popeye »

няма проблеми, няма да се плашиш като видях на колко хора им дрънкат още сърпове и чукове в главите още дълго време няма да се срамуваш 8)
VIP sux !!!
topsoft
Мнения: 409
Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 17:30
получил Браво: 1 път

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от topsoft »

Ами Терминал 2 нали го знаете къде е? Дим да Ви няма, кво лаете по форумите?
Popeye
Мнения: 725
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 16:02
Риболов: ПлаФФка и морски
Местоположение: Варна
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от Popeye »

Аз го знам къде е , ама ти от това по умен няма да станеш , тъй че по добре ти да хванеш гората :wink: и още нещо , ти другарю не си човекът , който ще ми каже какво да пиша и къде да ходя
VIP sux !!!
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от Plat1ka »

topsoft написа:Ами Терминал 2 нали го знаете къде е? Дим да Ви няма, кво лаете по форумите?
Това пък от теб не го очаквах ..... ?
topsoft
Мнения: 409
Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 17:30
получил Браво: 1 път

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от topsoft »

Пепи то и аз не го очаквах от себе си, ама аман от ревачи по форумите. Като искат властта да бутат или да взимат да правят като украинците - половин милион пред параламента и това е. С писане на "умности" по интерент няма станат нещата.
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от sandista »

И да си мълчим ли? Колега, я погледни дефиницията на думата "форум".
Иначе имам познати които се върнаха от протеста в Украйна- същата работа като нас. Кучето си лае ... Дори по-зле било от БГ .. Докато не се пролее кръв и не се намешат външни сили ниииищо няма да се промени. До тогава решението наистина е търсене на по-добър живот на запад.
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от LVitchev »

topsoft написа:Пепи то и аз не го очаквах от себе си, ама аман от ревачи по форумите. Като искат властта да бутат или да взимат да правят като украинците - половин милион пред параламента и това е. С писане на "умности" по интерент няма станат нещата.
Е сега тук,след тези думи,ще има едни точки,понеже не ми се слагат толкова колкото трябва,ти си ги представи като десет написани реда с псувни и още каквото може да ти дойде на акъла ама цветно .............................................................................. Няма такива умни и родолюбиви "българи"като тебе и още една групичка смачканяци :fish6: :fish6: :fish6:

Сандиста,никакви терминали,тия всичките червени мекерета дето слугуват на тези които ни ограбват вече 70 години да заминават към Анадола или при Путьо в Сибир.Ние оставаме тук :tup:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
topsoft
Мнения: 409
Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 17:30
получил Браво: 1 път

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от topsoft »

Ха и това излиза от устата на "бивша" мутра, какво доживехме верно....
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от LVitchev »

Няма бивши курви ,всички са такива до края на живота си :fish6: Както и тъпаци,цял живот са такива,няма оправяне :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Аз никога не съм крил кой съм и какъв съм,аз съм престъпник но за сметка на това имам толкова много приятели че не можеш да броиш до толкова.И знаеш ли защо са ми приятели,защото съм Мъж с главно М а не путка :idea: Не може да ме купи никои да го подкрепям ако е боклук,ако ще и милиони да ми дава,докато такива като вас,за "Няколко долара повече" и дупе ще дадете и цял ден ще плюете против протестите,само и само да са ви пълни търбухчетата гладни а другите още по-гладни хора в Бългаия,кучета ги яли :evil: :evil: :evil:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
stoik
Мнения: 120
Регистриран на: Нед Авг 25, 2013 18:44
Риболов: спининг, мач, фидер
дал Браво: 18 пъти
получил Браво: 34 пъти

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от stoik »

Като се отхвърля нещо толкова категорично би трябвало да има алтернатива, която да е смислена и приемлива за повече хора. Няма ли такава става много неясна целта на всичкото това напъване. Терминали или стоене въпреки всичко тук си е личен избор на всеки и някак не е работа на другия. Наслушал съм се на лакърдии и умни приказки.
Аватар
outsider
Мнения: 2664
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 16:03
Риболов: състезателен фидер
Местоположение: Loire , France
дал Браво: 178 пъти
получил Браво: 4566 пъти

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от outsider »

stoik написа:Като се отхвърля нещо толкова категорично би трябвало да има алтернатива, която да е смислена и приемлива за повече хора. Няма ли такава става много неясна целта на всичкото това напъване. Терминали или стоене въпреки всичко тук си е личен избор на всеки и някак не е работа на другия. Наслушал съм се на лакърдии и умни приказки.
Колега , гледам че си във форума сравнително отскоро. Позволи ми та ти разясня правилата , преди и тази тема да отиде където и е мястото :wink:
- в такива теми се размахват калашници , удря се с юмруци по масата и се вика "Революция!". По желание могат да се пеят хайдушки песни. :mrgreen: Тука изритваме турците в Анадола , безпощадно разкриваме вражеските елементи -( евреи , масони и агенти на САЩ) , a бе - изливаме колкото ни сe e насъбрало , да ни олекне. Здравия разум и добрия тон са недопустими. 8)
Благодаря ти за усилието , все пак :tup:
500 street fights, and you could consider yourself a legitimate tough guy. You need them for experience , to develop leather skin - so I got started....
2018: 4
2019: 12
------------------------------
2021: 6
2022: 11
2023: IIIII IIIII III
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от yankosan »

Пичове,мисля...че няма нужда от "политики" и крайности във форума :idea:
Начетох се на всякакви глупости :fish6:
И...какво става:човек срещу човека :fish6: ТОВА Е ФИШИНГ МАНИЯ :idea:
Аватар
Boci
Мнения: 4886
Регистриран на: Вто Фев 21, 2006 22:43
Риболов: Feeder,carp, ICE fishing and spining
Местоположение: Sofia
дал Браво: 261 пъти
получил Браво: 1622 пъти

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от Boci »

Тези, където ни пращат на терминал 2, нека да знаят, че след 20-30 години ще останат да живеят тука само с циганите и трябва да разчитат на тях и тяхното трудолюбие, за да си вземат редовно пенсията!
2007-2009(15) 2014-2015(16) 2020-2021(10) L(51) L2(25)
2009-2010(25) 2015-2016(11) 2021-2022(16)
2010-2011(14) 2016-2017(23) 2022-2023(1)
2011-2012(19) 2017-2018(11) 2023-2024(3)
2012-2013(17) 2018-2019(16)
2013-2014(14) 2019-2020(10)
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от bozaka »

outsider написа:
stoik написа:Като се отхвърля нещо толкова категорично би трябвало да има алтернатива, която да е смислена и приемлива за повече хора. Няма ли такава става много неясна целта на всичкото това напъване. Терминали или стоене въпреки всичко тук си е личен избор на всеки и някак не е работа на другия. Наслушал съм се на лакърдии и умни приказки.
Колега , гледам че си във форума сравнително отскоро. Позволи ми та ти разясня правилата , преди и тази тема да отиде където и е мястото :wink:
- в такива теми се размахват калашници , удря се с юмруци по масата и се вика "Революция!". По желание могат да се пеят хайдушки песни. :mrgreen: Тука изритваме турците в Анадола , безпощадно разкриваме вражеските елементи -( евреи , масони и агенти на САЩ) , a бе - изливаме колкото ни сe e насъбрало , да ни олекне. Здравия разум и добрия тон са недопустими. 8)
Благодаря ти за усилието , все пак :tup:
И аз ти благодаря , че го каза :tup:
СРЕЩНАЛИ СЕ НА ПОЛЯНКА, ПРАБЪЛГАРИН И СЛАВЯНКА.
ЦУНИ - ГУНИ, ВАДИ-ТУРИ,НАРОДИЛИ ЧОКУНДУРИ.ХЕМ ЕБЛИВИ,ХЕМ КРАДЛИВИ, НО НАЙ ВЕЧЕ ЗАВИСТЛИВИ.. Радой Ралин
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”