Е те този филм ме потресе

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
Leo
Мнения: 2347
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:14
Местоположение: НИКОПОЛ-тъжно градче с весели жени
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 202 пъти

Re: Е те този филм ме потресе

Мнение от Leo »

RUNNING WILD написа:........
.......
Аз,по-голям селяндур от тебе не съм виждал!А съм виждал много!Душата ти,напълно в тон с тялото ти е пълна с лайна!Такъв некомпетентен простак с мания за величие,се среща твърде рядко!И понеже е рядък,може да си позволя да наруша правилата на форума,та дори и да рискувам да ме изгонят!И по-добре да не съм част от нещо,което не харесвам,отколкото да чета псевдоикономическите Адам Смит теории,на посткомунистическия бай Ганьо!Жаден за ласки,къдрогелосан,малкопишкест онанист!И на всичкото отгоре имаш смелостта да се изправиш в национална телевизия!Кво знаеш за рибите,ти бе пикльо!
" гениалността ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.."-Мунчо

Гениалните неща били прости.Ми аз трябва да съм голям гений,щото съм много прост
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1376 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Е те този филм ме потресе

Мнение от Д-р Флекс »

Eто сега, виде ли, Румене, както ти казах - обърнахте го на мания, без никакъв Фишинг, и колегите с право взеха да се възмущават!!! :D
димитър1
Мнения: 42
Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 16:48
Риболов: шаран

Re: Е те този филм ме потресе

Мнение от димитър1 »

Защо ли тоя чуждопоклонничиски народ , все чака някой друг да го оправи ?
Какво да ни оправи Европа ? да не се продаваме за 20 кинта или те да дойдат и да възроптаят че ни вдигат тока или че , здравната система ни е калпава или че комунисти и ДС ни управляват и тн. и тн. ? Какво ???? Автора на темата нещо се е объркал ,да подава молба за членство в бекапе или бесепе или депесе или атака или в клонингите им ббц и герп :lol: :lol:
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Е те този филм ме потресе

Мнение от RUNNING WILD »

Leo написа:
RUNNING WILD написа:........
.......
Аз,по-голям селяндур от тебе не съм виждал!А съм виждал много!Душата ти,напълно в тон с тялото ти е пълна с лайна!Такъв некомпетентен простак с мания за величие,се среща твърде рядко!И понеже е рядък,може да си позволя да наруша правилата на форума,та дори и да рискувам да ме изгонят!И по-добре да не съм част от нещо,което не харесвам,отколкото да чета псевдоикономическите Адам Смит теории,на посткомунистическия бай Ганьо!Жаден за ласки,къдрогелосан,малкопишкест онанист!И на всичкото отгоре имаш смелостта да се изправиш в национална телевизия!Кво знаеш за рибите,ти бе пикльо!
че си се снимал по черен потник на нинджа ли искаш да приличаш или какво,виждай какво искаш очите са си твой,теориите са от разни министри и си има статистика не са писани от тебе ако си забелязъл не си стигнал нивото,ако бех слаб с гола глава кво щеше да кажеш?слабия чируз плешивия ли?и Ленин не е манекен ама виж кви ги свърши?а ти що не ходи ти в Националната Телевизия?да беше отишъл ти бе като си начетен,ама като не си за там не си отишъл и аз не ходя в Мюзик Айдъл,аз кво знам си знам а ти си лови рибите и си ги яж не съм опрел до тебе и черния ти потник и снажната ти осанка на джудже комплексирано да ми дава ценни съвети за живота и външния ми вид и къде да ходя и къде не,не си ти човека който върти света особено от родния ти край,еркеци като тебе съм виждал много малките с големите претенции.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Е те този филм ме потресе

Мнение от RUNNING WILD »

Д-р Флекс написа:Eто сега, виде ли, Румене, както ти казах - обърнахте го на мания, без никакъв Фишинг, и колегите с право взеха да се възмущават!!! :D
ама добре ти какво очакваш от провинциалисти?малко ли пъти пъти съм споделил мнения и жизнен опит,вари го печи го такива са невъзпитани агресивни с голямо АЗ.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Е те този филм ме потресе

Мнение от RUNNING WILD »

димитър1 написа:Защо ли тоя чуждопоклонничиски народ , все чака някой друг да го оправи ?
Какво да ни оправи Европа ? да не се продаваме за 20 кинта или те да дойдат и да възроптаят че ни вдигат тока или че , здравната система ни е калпава или че комунисти и ДС ни управляват и тн. и тн. ? Какво ???? Автора на темата нещо се е объркал ,да подава молба за членство в бекапе или бесепе или депесе или атака или в клонингите им ббц и герп :lol: :lol:

аз не съм русофил поклонник или па къв да е,това са фактите който си изтърпяхме,имаме нужда от пазар от развитие и облаги ЕС няма да ни го даде нито политиците ни,остава ни един вариант или бунт и анархия или да крачиме по съвсем нова линия която е печеливша заедно с Русия защото са славяни християни са езика ни е същтият а това е много,и просто си ни обичат каквито и да сме подлоги и дупедавци историята го е показала,явно не става с добро и с чакане и няма да стане,аз в момента нямам нищо на против да имеме техните цени на горивата техните заплати и пазар на тяхна територия дори малък а иначе никакъв?щи е лошо ли си хванеш влака си ходиш на риба на Астрахан без да те спира никой?за жени да говориме ли има ли смисъл?и аз едно време не ги обичах беше ми странно ама се оказа че са по-ползотворни за целият свят и винаги са били необходимия баланс,а тия партии дето ги изброяваш аз съм за изриването им едни и същи хора са от зад то си е родословно дърво предай без да връщаш,за чиф уй ми е база на САЩ в БГ?такива капутняци като Пешо Стоянов и Костов са ми най противните от най най най,как можа да даде коридор да бомбандират Сърбия тоя капут не си в НАТО не си длъжен и даде коридор да пускат ракети по мирни хорица?и подари 150 танка на Македония?да се види че Сърбия ще има отпор ако си ги искат да си ги притеглят и от зад пак са САЩ и Запада нема кой да е,и за нас остана срама,нема случай да не мина границата сръбската и да не се сетя,да им сера на политиката, бомби разруха и заграбване а кой наведе глава започва щавене и мизерстване е тва са великите сили,после им падат самолетите на мирни граждани у Украйна еми ще им падат в Бургас рейс с туристи бомба грозно не грозно това е,е и мене да с аме бомбандирали и да с ами загинали близки хора цивилни и аз да имам под ръка една ракетка що да не я пусна на воля да си лети по предназначение може да имам късмет и в тоя самолет да има близки хора на тия къде са ми пуснали бомбите да видят как е,то тая агресия на там избива хората озверяват.
Аватар
Leo
Мнения: 2347
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:14
Местоположение: НИКОПОЛ-тъжно градче с весели жени
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 202 пъти

Re: Е те този филм ме потресе

Мнение от Leo »

О,Господи,тъй несправедлив си
раздавайки на хората блага
даряваш някои с осанка,а други
........с пет квадрата сянка
" гениалността ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.."-Мунчо

Гениалните неща били прости.Ми аз трябва да съм голям гений,щото съм много прост
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Е те този филм ме потресе

Мнение от RUNNING WILD »

много като тебе са го викали-не помага,лови си русалките на спининг поне знаеш много за рибите и си живей охолно у Никопол или където си,пусни си Ал Бано и Ромина -Лео и си танцувай с черния потник докато слънчасаш.изобщо не си артистичен явно искаш да впечатлиш коя и да е жена от форума на гърба на някой друг,аз отивам да си ям пържолките а ти умувай в форума и реди римите,лек ден благодаря за вниманието тия дни пак,ако скоро не си лизал жена и си загорел за никополски нечистоплътнички близни една батерия от 4.5 волта допри я до езика една никополска батерия да си подновиш усещането.

Лео Лео ти стани и шамар си зашлеви
с гордата си осанка и не ставаш ти за сянка
с произхода си се гордей и черен потник ти развей
крана с мъдростите спри и в огледалото се погледни
срещу тебе имаш опонент софиянец интелигент
не никополски естети а софийски капацитети
димитър1
Мнения: 42
Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 16:48
Риболов: шаран

Re: Е те този филм ме потресе

Мнение от димитър1 »

RUNNING WILD написа:
димитър1 написа:Защо ли тоя чуждопоклонничиски народ , все чака някой друг да го оправи ?
Какво да ни оправи Европа ? да не се продаваме за 20 кинта или те да дойдат и да възроптаят че ни вдигат тока или че , здравната система ни е калпава или че комунисти и ДС ни управляват и тн. и тн. ? Какво ???? Автора на темата нещо се е объркал ,да подава молба за членство в бекапе или бесепе или депесе или атака или в клонингите им ббц и герп :lol: :lol:

аз не съм русофил поклонник или па къв да е,това са фактите който си изтърпяхме,имаме нужда от пазар от развитие и облаги ЕС няма да ни го даде нито политиците ни,остава ни един вариант или бунт и анархия или да крачиме по съвсем нова линия която е печеливша заедно с Русия защото са славяни християни са езика ни е същтият а това е много,и просто си ни обичат каквито и да сме подлоги и дупедавци историята го е показала,явно не става с добро и с чакане и няма да стане,аз в момента нямам нищо на против да имеме техните цени на горивата техните заплати и пазар на тяхна територия дори малък а иначе никакъв?щи е лошо ли си хванеш влака си ходиш на риба на Астрахан без да те спира никой?за жени да говориме ли има ли смисъл?и аз едно време не ги обичах беше ми странно ама се оказа че са по-ползотворни за целият свят и винаги са били необходимия баланс,а тия партии дето ги изброяваш аз съм за изриването им едни и същи хора са от зад то си е родословно дърво предай без да връщаш,за чиф уй ми е база на САЩ в БГ?такива капутняци като Пешо Стоянов и Костов са ми най противните от най най най,как можа да даде коридор да бомбандират Сърбия тоя капут не си в НАТО не си длъжен и даде коридор да пускат ракети по мирни хорица?и подари 150 танка на Македония?да се види че Сърбия ще има отпор ако си ги искат да си ги притеглят и от зад пак са САЩ и Запада нема кой да е,и за нас остана срама,нема случай да не мина границата сръбската и да не се сетя,да им сера на политиката, бомби разруха и заграбване а кой наведе глава започва щавене и мизерстване е тва са великите сили,после им падат самолетите на мирни граждани у Украйна еми ще им падат в Бургас рейс с туристи бомба грозно не грозно това е,е и мене да с аме бомбандирали и да с ами загинали близки хора цивилни и аз да имам под ръка една ракетка що да не я пусна на воля да си лети по предназначение може да имам късмет и в тоя самолет да има близки хора на тия къде са ми пуснали бомбите да видят как е,то тая агресия на там избива хората озверяват.
:lol: :lol: Уж я разбираш политиката ама ......(извинявам се ) говориш пълни глупости , и най лошото е че има хора които ти вярват , твоята логика я знам ,да си е както си беше :lol: ето за това сме на тоя хал ,страх ви е от новото ! Не искам да те засегна но си завършен комунис , а дали в Русия живеят добре ...... на дали . Спирам с коментара в тая тема ! Бъди жив и здрав :tup:
Аватар
valeri hinkov
Мнения: 1178
Регистриран на: Съб Фев 03, 2007 13:23
Местоположение: Sofia,Volgograd
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 30 пъти

Re: Е те този филм ме потресе

Мнение от valeri hinkov »

Мунчо написа:Вальо, на кой свят живееш, бе? Какви нацисти са извършили преврата - може ли да се употребяват подобни глобални квалификации и да се представят нещата по такъв елементарен начин? Жалко е, че огромни маси хора могат да бъдат манипулирани по такъв елементарен начин.
Айде да ви попитам защо всичко живо бяха в Западна Европа и САЩ, а не я Русия и сие?

Муньо, ти си супер зле! Въобще не си в час със случващото се там,както и повечето българи .
Не си запознат подробно, което е нормално нали светът за нас тук се върти около ЕС и САЩ и тва е.
Ти въобще знаеш ли какъв паметник са направили в Лвов? На Бандера, ама ти надали дори знаеш кой е той. По твоему ония дето мятаха коктейли Молотов по Беркут са били студенти борещи се за свобода и огромно желание за асоцииране с ЕС ли? Бахти коло трябва да сме наивни да се вържем на тази пропагандна простотия, че народа е готов да убива и да се вдигне на такъв бунт заради влизане в този "земен рай ЕС" . При положение, че изборите са щяха да бъдат само след няколко месеца!

Кое всичко живо? Явно за теб светът е западна европа. Не можеш да разбереш, че европа е една плюнка от към количество хора и движение на свободни капитали.
Иди виж как и в Русия се е напълнило със всекакви народности от целия свят. И се чудят какво да ги правят.
димитър1
Мнения: 42
Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 16:48
Риболов: шаран

Re: Е те този филм ме потресе

Мнение от димитър1 »

Аз знам за един българин който е имигрирал в Северна Корея :roll: А пък според северно корейската пропаганда ,Бразилия е световен шампион ! :lol: :lol:
joco
Мнения: 685
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 19:10
Местоположение: София
дал Браво: 28 пъти
получил Браво: 22 пъти

Re: Е те този филм ме потресе

Мнение от joco »

Всички българи трябва да минат през Западна Европа и САЩ.За да се научат на ред.Ред,който е еднакъв за всички.И се спазва от всички.И да видят какво е социална държава,но и как наказва тази социална държава,когато си позволиш да я лъжеш.Малък пример:в Англия-караш без да имаш книжка.Спират те,конфискуват колата,карат я в автоморга и си я получаваш на кубче,за вторични суровини.За алкохол и наркотици-затвор.За убийство при пиян шофьор-затвор по бързата процедура.За Щатите-още по-строго.В същото време си улеснен във всичко-да регистрираш фирма,да получиш безплатно здравеопазване,помощи за деца.И т.н.Не случайно циганите бягат натам.За всичко са помислили,но и искат от теб.
Колкото за дивия Изток-както Мавъра каза-всички сме братовчеди.И разчитаме някой да ни "оправи".Да не си платиш глобата,да не ти вземат книжката.Защо,бе?Защо се държим като пу....ки,а не като мъже?Сбъркал си,приеми наказанието.Да,ама не.Ако се измъкнеш,си най-големия дявол и мъжкар.А когато ни застигне беда,писъци и врява до Бога.Ми нали вчера си бил същия,защо сега хленчиш.Нали вчера караше пил и си плати 50лв.на полицаите.Или мина на червено,а?Защо хленчиш?.За това,че има някой по-дявол от теб ли?
Родени,расли,възпитани в анархия.Без правила,без авторитет,без себеуважение.Не почитаме и уважаваме родителите си,роднините си,съгражданите си.Газим боклуците,които сами правим.Живеем като скотове.Делим се на провинция и София,на селяни и граждани.На бедни и богати,на учени и прости.
Винаги разделени.Винаги "против",а не "за".Винаги "аз",а не "ние".
Не ни е виновна Европа,не ни е виновна Русия.Виновни сме си ние.За всичко-минало,настояще и за жалост,бъдеще.
1.Безплатният секс развращава,платения-озлобява!
2.Идеалната жена е като хлебарката-виждаш я или само нощем или само в кухнята!
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Е те този филм ме потресе

Мнение от sandista »

RUNNING WILD написа: срещу тебе имаш опонент софиянец интелигент
=
Изображение
Това се казва да си "full of shit".

Лео, не му падай на нивото на тоя селски палячо. Просто не си заслужава...
;)
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Е те този филм ме потресе

Мнение от RUNNING WILD »

ето това е групата и бъдещата партия в Фейсбук,всеки има право да е комунист демократ и къвто сам се определя но докато се делиме на такива ще буксуваме в мизерия.

https://www.facebook.com/pages/%D0%95%D ... 11?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Е те този филм ме потресе

Мнение от RUNNING WILD »

Путин пита Барак Обама:
-Барак ти как мислиш кое разделя човека от маймуната?
-ами милиони години еволюция...
-не позна Тихия океан...
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”