Проблем с кръвното.

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
Владимир
Мнения: 10376
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 483 пъти

Проблем с кръвното.

Мнение от Владимир »

Тренирам активно 5 дни седмично.
70/30 :fish6:
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Аватар
Markony
Мнения: 2007
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 15:54
Местоположение: с. Гурмазово
дал Браво: 195 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Проблем с кръвното.

Мнение от Markony »

И аз тренирам Владе, 7 дни седмично! С чашката и с жената, проблеми имам само с жената в менопаузата ;)
NOMINATIONS BUG ...
http://www.kenga-bg.info
Аватар
Владимир
Мнения: 10376
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 483 пъти

Re: Проблем с кръвното.

Мнение от Владимир »

Thanks
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Проблем с кръвното.

Мнение от Мунчо »

Markony написа:И аз тренирам Владе, 7 дни седмично! С чашката и с жената, проблеми имам само с жената в менопаузата ;)
Пробва ли някак така по-инак? Или не дава? :lol:


п.с. Влади, и аз съм така - не тренирам въобще, храня се нерационално, клатя се по цял ден на люлеещ стол. 200/100, когато се спека. Ходих на лекар, предписаха ми "Небилет", защото съм имал синусова тахикардия и камерна екстрасистолия. Пак ми е толкова, като се спека, но с лекарска помощ.
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
esox22
Мнения: 551
Регистриран на: Нед Дек 25, 2011 17:55
Риболов: Na pluvka
получил Браво: 2 пъти

Re: Проблем с кръвното.

Мнение от esox22 »

70/30 е твърде ниско кръвно колега. Аз съм правил на морето 80/45 и яко залитах. Лекарят ми даде чаша нес-кафе с захар и качих честотата , но от това ме заболя сърцето. Ниското кръвно много пъти е на депресия, трябва да провериш и това. За дигане на кръвно:
Червено вино, солен айран , минерална вода-много, хапчета гуарана, дихателни упарженения, възглавница и топ матрак със мемори пяна, за добър сън, студен душ на тестисите за повече хормони, отделно Трибестан, добър ефект има Ликьор от зелени орехчета щот има Йод а той активира щитовидната, а и тя влия на кръвното. Виж си нивата на хормоните на щитовидната. Засега това се сещам.
200/100 - опасно високо колега. Трябва редовно да ходиш на крадиолог. Лятото пъпеши , есента кайсии зимата натурални сокове. В тях има Калии, а той нормализира кръвното. Всеки ден си мери кръвното, за да го коригираш.
Билкови чайове - машерка с кантарион. Тинктура глог и валериан винаги да имаш, аз съм пил и по полвин шивенце на един път. По малко сол , захар , мазно, кафе.
Това от мен другото от кардиолозите, нета , бг-мама и т.н.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Проблем с кръвното.

Мнение от RUNNING WILD »

Владимир написа:Тренирам активно 5 дни седмично.
70/30 :fish6:
тва са глупости,на това кръвно ако е ще припадаш първо,и няма да имаш пулс няма да могат да ти хванат пулса а не да тренираш,дори жените с вечно студените си крака и ръце няма да могат да ходят с това кръвно,от много акане от обезводняване можеш да го постигнеш това,
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Проблем с кръвното.

Мнение от RUNNING WILD »

Мунчо написа:
Markony написа:И аз тренирам Владе, 7 дни седмично! С чашката и с жената, проблеми имам само с жената в менопаузата ;)
Пробва ли някак така по-инак? Или не дава? :lol:


п.с. Влади, и аз съм така - не тренирам въобще, храня се нерационално, клатя се по цял ден на люлеещ стол. 200/100, когато се спека. Ходих на лекар, предписаха ми "Небилет", защото съм имал синусова тахикардия и камерна екстрасистолия. Пак ми е толкова, като се спека, но с лекарска помощ.
идва ти разликата от границите щото не ти работи добре некоя клапа,а Небилета е за пулса като цяло не толкова за кръвното,ако е пулса висок няма да можеш да спиш добре нощем ще те буди товари тялото тресеш се усещане че те люлее нещо и ти си вие свят по странен начин, и ти се износва сърцето по бързо от биенето,е днес с алфата ходих на ремонт за тех има всичко резервни части за мене нема нищо,ма кво му мислиме се гипсираме всички некои ден,здрав човек няма аз се убедих.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Проблем с кръвното.

Мнение от babydoctor »

Баси темата, вие у ред ли сте? При 70/30 обикновено човекът е припаднал и ние го пльосваме на леглото и започваме да му наливаме разни работи във вените, за да върнем душата в тялото...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
te4osoma
Мнения: 1880
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: Проблем с кръвното.

Мнение от te4osoma »

:lol: :lol: :lol: : :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D :D :D :D :D
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Аватар
Markony
Мнения: 2007
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 15:54
Местоположение: с. Гурмазово
дал Браво: 195 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Проблем с кръвното.

Мнение от Markony »

babydoctor написа:Баси темата, вие у ред ли сте? При 70/30 обикновено човекът е припаднал и ние го пльосваме на леглото и започваме да му наливаме разни работи във вените, за да върнем душата в тялото...
Ма то и аз това викам, куто ми е толко зле, сядам на масата и почвам да си наливам разни работи в устата :P
NOMINATIONS BUG ...
http://www.kenga-bg.info
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Проблем с кръвното.

Мнение от quietriot »

Иди на лекар с тая хипотония! Форума няма да помогне!
plamski33333
Мнения: 47
Регистриран на: Вто Юни 10, 2014 12:04
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Проблем с кръвното.

Мнение от plamski33333 »

При 70/30 смени батериите на апарата
Аватар
Torsade
Мнения: 547
Регистриран на: Пон Май 16, 2005 23:33
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти
Обратна връзка:

Re: Проблем с кръвното.

Мнение от Torsade »

Възможно е при много голяма и мускулеста предмишница кръвното да не може да се измери точно. Независимо с какъв апарат. Не съм виждал колегата, ама доколкото знам е от яките. И може всъщност кръвното му да е съвсем нормално. Въпреки, че по-често големите ръце са свързани с фалшиво по-високи стойности на артериалното налягане, може да има и обратната ситуация (в случая).
Malibukayak X-13
><((((*>
Аватар
Владимир
Мнения: 10376
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 483 пъти

Re: Проблем с кръвното.

Мнение от Владимир »

45sm не е голяма ...така си мисля де...А относно апарат а,неможе хубаво да се затегне..
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Проблем с кръвното.

Мнение от babydoctor »

Markony написа:
babydoctor написа:Баси темата, вие у ред ли сте? При 70/30 обикновено човекът е припаднал и ние го пльосваме на леглото и започваме да му наливаме разни работи във вените, за да върнем душата в тялото...
Ма то и аз това викам, куто ми е толко зле, сядам на масата и почвам да си наливам разни работи в устата :P
Това е най-доброто и професионално изказване по въпроса...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”