Въпрос за електронен фиш

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
Златев
Мнения: 2184
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 15:17
Местоположение: Варна
дал Браво: 955 пъти
получил Браво: 179 пъти

Re: Въпрос за електронен фиш

Мнение от Златев »

баш майстора написа:Ванка...
Така казано, звучи далеч по-добре ;) Нямал съм за цел да те "порицавам", просто изяснявахме параметрите на ситуацията. :tup:
Аматьорски Спининг Клуб "С Брат ми"
Аватар
баш майстора
Мнения: 5821
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1642 пъти
получил Браво: 1772 пъти

Re: Въпрос за електронен фиш

Мнение от баш майстора »

Мъдаааа... минал съм с 81 при ограничение 50. :oops: Интересното е, че никъде в документите няма снимка от "местопрестъплението". Някой с повече опит да каже, трябва ли задължително да има снимка или може да ми изпратят само електронния фиш + любезно попълнено платежно? :roll:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Аватар
valeri hinkov
Мнения: 1178
Регистриран на: Съб Фев 03, 2007 13:23
Местоположение: Sofia,Volgograd
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 30 пъти

Re: Въпрос за електронен фиш

Мнение от valeri hinkov »

Тази година имам вече две честитки, едната беше с 4 снимки, а втората без нито една! Незнам защо.
Аватар
D-r Kosio
Мнения: 1243
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:25
Риболов: Fly Fishing , Ice Fishing
Местоположение: Sofia
получил Браво: 52 пъти

Re: Въпрос за електронен фиш

Мнение от D-r Kosio »

Имах следния случай... Пътувам от Пловдив към София... през нощта. Знам за камерата на ОМV на Пазарджик... и намалявам. Точно преди камерата ме изпреварва един с мерцедес. Камерата не реагира. Тъкмо минавам пред нея и хоп...снимка със светкавица. :shock: Бях в дясната лента.. ,а мерцедеса ме изпревари в лявата. Тъмно беше... и не можах да му видя номера, но караше с не по-малко от 160-180 !..Чудих се няколко минути какво да направя... и настъпих газта за да го настигна и да му запиша поне номера. Сещате се ... Едвам го настигнах на видимост... записах го.. и намалих. Търся патрулка на тунела... едвам я намирам на паркинга на ТИР-овете.. Обяснявам случката на дежурния, който изобщо не се интересуваше от това, което му обяснявам... Даже не вдигна станцията да предупреди да го проверят този джигит по пътя. Е, какво повече... Прибрах се, ама ме е яд ,че излязох нарушител. Поне така си мисля, де.. Измислих да напиша едно писмо на Пазарджишкото МВР... описах случката и им го пуснах на мейла... До днес, нито имам честитка , нито отговор.. Даже не знам дали някой въобще му е обърнал внимание. Не знам как са настроени тези камери..., но се чудя какво снимат, след като колата беше на поне 100 метра след нея.. или светкавицата чака следващата кола...,в случая мен...за да и припише нещо. Много тъпо се почувствах.. :(
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”