Нова питанка към доктори, патили и т.н.

Разправят, че не всичко било риболов.
Kentavar
Мнения: 4885
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 12:58
Риболов: Спининг предимно, муха, морски...плувка и фидер ама Pro...
Местоположение: Тялом – Destination unknown....Духом - Somewhere I Belong.
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 10 пъти

Нова питанка към доктори, патили и т.н.

Мнение от Kentavar »

Егало си е .....Миналата година съм скъсал връзки на лъчевата кост...Абе боли ме отдавна. Но преди месец - два като се изплющях в язовира съм ги докъсал... :mrgreen: Чак преди седмица разбрах това...Тогава съм претаковал и дясно коляно а вчера щерката ми предобри кръста с масаж...Сега ода като претакован деа. Коленото е ясно, дисковата херния също...Кажете обаче с ръката какво да правя...Лошото е, че поприключих с риболова за неопределено време....Не съм барал въдица от два месеца и ода като болен.... :evil: Ще се радвам на идеи, предложения, кой - как е преживял това...не знам само как се преживява липсата на риболов...Ракията не ми е сладка вече...Пари за операция нема. Стегнал съм я ма кво от това...Та така. Наздраве. :?
Цял живот в длан една, длан загребала вода от любимата река...Пролетта с цъфнали дървета, лятото с горещи ноти, есента е с мириса на вечността и зимата с носталгия пропита!

www.starividri.org

Prowler Elite 4.5 Angler

Спининг клуб "Абичи" - кандидат член, Forever majdramuniaci!
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Нова питанка към доктори, патили и т.н.

Мнение от babydoctor »

Пета градска, к-т 245. Ще си ми третия от Форума за тази седмица :D . До петък съм там, после 10 дни отпуск, та ще трябва вкъщи да ме търсиш. Малко е вероятно да си скъсал връзки, най-вероятно е да е епикондилит - боли при почукване на кокалчето, обикновено външното.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Нова питанка към доктори, патили и т.н.

Мнение от babydoctor »

И, стахувам се, Ивка, че нямаш печеливш ход - ако е това, което мисля, ще ти нрябват 2-3 курса при мен, или където си избереш. Ако, не дай си Боже, е това, за което говориш, коркото и невероятно да е, след операцията си пак при нашего брата, това, дето са го оперирали, трябва да го научим да функционира...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
pi4a94
Мнения: 1508
Регистриран на: Сря Юни 20, 2007 10:13
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 874 пъти
получил Браво: 55 пъти

Re: Нова питанка към доктори, патили и т.н.

Мнение от pi4a94 »

Олеле Кентавърче какви си ги свършил...видях кво направи на последния лед :roll:

Мога да те пратя в Студентска при баба ми да те погледна.Ако не ти е далеч,свиркай.
Дай си почивка малко пък после риби.

Да се оправяш! :fish15:
http://www.starividri.com/
http://www.starividri.eu/
Kentavar написа:...Зависи дали си рибар или риболовец....Единият отива за риба с цел на всяка цена да хване риба а другият да се наслади на на гледката, бриза, мириса на морето, да пийне една бирица седнал съзерцавайки залеза...
Kentavar
Мнения: 4885
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 12:58
Риболов: Спининг предимно, муха, морски...плувка и фидер ама Pro...
Местоположение: Тялом – Destination unknown....Духом - Somewhere I Belong.
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: Нова питанка към доктори, патили и т.н.

Мнение от Kentavar »

Така каза доктора, че съм скъсал връзки. Лъчевата кост излиза на вън при натоварване...Лошото е, че мислех, че е сухожилие и си праех лицеви, бачках като алтав уж да го раздвижа малко, ма след това няколко дни не можех да си движа ръката от болка... :mrgreen: Не, че сега мога но поне съм я стегнал... :cry:
Цял живот в длан една, длан загребала вода от любимата река...Пролетта с цъфнали дървета, лятото с горещи ноти, есента е с мириса на вечността и зимата с носталгия пропита!

www.starividri.org

Prowler Elite 4.5 Angler

Спининг клуб "Абичи" - кандидат член, Forever majdramuniaci!
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Нова питанка към доктори, патили и т.н.

Мнение от babydoctor »

Там връзки като при коляното няма, има куп сухожилия, може да си наранил някое. Но ако е скъсано нацяло, бицепсът се събира на топка някъде под рамото.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Нова питанка към доктори, патили и т.н.

Мнение от quietriot »

Краси ку мъ боли преднача част на рамото , какво е???
Дигнах един чувал със строително отпадъци преди 2 години да го изхвърля в кофата и ме изпари , отттогава си боли , беше поминало , но преди 6 месеца свалях един диван на ръце от 8 ми етаж и пак се обостри и си поболва да го ева, не че ще се мре ма поболва и е досадно, четох за некви капсули че съм разкъсал , ма тя тая ръка е два пъти вадена докато тренирах , та си е преебана одавна, ма е кофти за чекиите че с нея ги бия..... :wink:
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Нова питанка към доктори, патили и т.н.

Мнение от babydoctor »

Периартрит на раменната става, Васко, а ако попиташ невролог, ще ти каже плексит. Периартрит означава, че са възпалени меките тъкани около ставата - там между ключицата и два израстъка на лопатката се образува костен канал, през който преминава всичко надолу - артерии, вени, нерви, сухожилия... Едно да се травмира и възпали, на всичките им отеснява. Кофти е, че болката обикновено се засилва вечер при лягане и нощем, като се обърнеш в леглото. Имах го преди време след един 15 дневен риболов по Дунав с триметрова тояга, после копане на вилата и нацепване на дърва за цялата зима. 4- дни ходех като сомнабул от недоспиване, таман се наканих за процедури, то взе, че ми мина. Но таккива случаи от 80-та досега съм имал едва 5-6. Мога да те излекувам, но не мога да ти обещая от кой път...Поздрави. :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Нова питанка към доктори, патили и т.н.

Мнение от quietriot »

babydoctor написа:Периартрит на раменната става, Васко, а ако попиташ невролог, ще ти каже плексит. Периартрит означава, че са възпалени меките тъкани около ставата - там между ключицата и два израстъка на лопатката се образува костен канал, през който преминава всичко надолу - артерии, вени, нерви, сухожилия... Едно да се травмира и възпали, на всичките им отеснява. Кофти е, че болката обикновено се засилва вечер при лягане и нощем, като се обърнеш в леглото. Имах го преди време след един 15 дневен риболов по Дунав с триметрова тояга, после копане на вилата и нацепване на дърва за цялата зима. 4- дни ходех като сомнабул от недоспиване, таман се наканих за процедури, то взе, че ми мина. Но таккива случаи от 80-та досега съм имал едва 5-6. Мога да те излекувам, но не мога да ти обещая от кой път...Поздрави. :D
Като се поосвободя ще дойда да се видим някъде , щото имам и други болежки , тамън цялостно ще ме прегледаш.
Минах 40 и си еба майката , всичко боли, тропа , щрака, тегли, простати чукат на вратата , да ти еба и годините да ти еба.....
чичо Док
Мнения: 3924
Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 11:49
Риболов: с муха и шнур
Местоположение: София
дал Браво: 426 пъти
получил Браво: 491 пъти
Обратна връзка:

Re: Нова питанка към доктори, патили и т.н.

Мнение от чичо Док »

babydoctor написа:Там връзки като при коляното няма, има куп сухожилия, може да си наранил някое. Но ако е скъсано нацяло, бицепсът се събира на топка някъде под рамото.
Опсс... къде бицепсите зафАна :?
Да не е разкъсана някоя от колатералните връзки на улната горе, но така от форумната "доктория" по добре да фърляме боб.

Иво, без точна и обективизирана диагноза не се подавай на каквито и да са чудеса на медицината...
memento mori ...
-----------------------
Lurebg.com
чичо Док
Мнения: 3924
Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 11:49
Риболов: с муха и шнур
Местоположение: София
дал Браво: 426 пъти
получил Браво: 491 пъти
Обратна връзка:

Re: Нова питанка към доктори, патили и т.н.

Мнение от чичо Док »

quietriot написа: Минах 40 и си еба майката , всичко боли, тропа , щрака, тегли, простати чукат на вратата , да ти еба и годините да ти еба.....
Васе, това е прекрасно и трее свикваш, щото ако един ден след 40' те нищо не те боли нали знаеш какво значи... :D :D Инак един курс физиотерапия при Краси ще те освежи, па накрая като на близък и един дипрофос може отнесеш и толкоз :lol:
Сериозно, заеби секви щуротии и си гледай здравето, и бързо опрявне!
memento mori ...
-----------------------
Lurebg.com
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Нова питанка към доктори, патили и т.н.

Мнение от babydoctor »

Е, аз от понеделник съм 10 дни отпуск, една - две Струми ще направя, останалите съм си в Лозенец, та...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Нова питанка към доктори, патили и т.н.

Мнение от Павел Иванов »

babydoctor написа:... една - две Струми ще направя...

Мей би рафтинг :roll:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”