Пътя Златна Панега - Роман - Враца

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
Iso
Мнения: 2062
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 487 пъти
получил Браво: 693 пъти

Пътя Златна Панега - Роман - Враца

Мнение от Iso »

Здравейте колеги, може ли някой да ми даде актуална информация за състоянието на пътя от Златна Панега през Роман до Враца? Благодаря предварително.
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
joco
Мнения: 685
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 19:10
Местоположение: София
дал Браво: 28 пъти
получил Браво: 22 пъти

Re: Пътя Златна Панега - Роман - Враца

Мнение от joco »

Iso написа:Здравейте колеги, може ли някой да ми даде актуална информация за състоянието на пътя от Златна Панега през Роман до Враца? Благодаря предварително.
Актуална,актуална,колко да е актуална?Ами от около 3 мес.Пътя до Роман е доста разбит и с много кръпки.Аз си спестявам част от него,като слизам от магистралата още на отбивката на Ябланица,за да не ходя до Панега.После на първото голямо кръстовище в ляво по баира,през селата и излизам на бензиностанцията на "Петрол".Така си спестявам 15-на км.от разбития път.Абе гаден е пътя,а и понякога ченгетата правят засада на входа на Роман,или при изхода на някое село,та гледай горе долу да спазваш ограниченията.
1.Безплатният секс развращава,платения-озлобява!
2.Идеалната жена е като хлебарката-виждаш я или само нощем или само в кухнята!
Аватар
valeri hinkov
Мнения: 1178
Регистриран на: Съб Фев 03, 2007 13:23
Местоположение: Sofia,Volgograd
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 30 пъти

Re: Пътя Златна Панега - Роман - Враца

Мнение от valeri hinkov »

Е щом могат и да не се спазват ограниченията значи не е чак толкова зле пътя!:)))
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”