Глупости за дрон...

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Глупости за дрон...

Мнение от Pike »

shaman написа:Това подобие на батерия :) (с тези характеристики) може да зареждаш от каквото си пожелаеш :)
Дето се вика даже от плюнка може да го заредиш :tup:
Съгласен съм с Шамана, спокойно може да го зареждаш през всичко що има USB. Ако USB-то се случи от по-бързо зареждащите, ще се зареди малко по-бързо. УЖ, ако се ползва непрекъснато такова, намалявал се живота на батерията. И да е вярно е с малко.

Резервната батерия е хубаво нещо, ако може и нея да заредиш и като свърши едната, да сложиш другата, ама предвид какви са мънички куплунгчетата, си е повече играчка, отколкото екстра ;)
blader2
Мнения: 1245
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 16:06
Местоположение: София
дал Браво: 85 пъти
получил Браво: 59 пъти

Re: Глупости за дрон...

Мнение от blader2 »

Да вметна, че нагласата за универсалност понякога може да е подвеждаща. Пример изгоря адаптер за самсунг галакси таб 2 и тъй като кабела не бе засегнат се оказа че 2 адаптера от зарядни за телефон плюс едно за мини рутер не паснаха, изненадата дойде от този за икейска usb лампа, който пасна. Просто да имате предвид, че има риск, особено ако поръчвате нови зарядни от Китай някой параметри могат да ги направят несъвместими със съответното устройство...
http://www.starividri.org/

Спининг клуб "Абичи"

Спининг, Тенис и Сноуборд
Ivan_mega
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Фев 05, 2017 10:29

Re: Глупости за дрон...

Мнение от Ivan_mega »

Моя фърчикоптер е с батерия-3.7v. 350mah дали ще стане заменка с по силна примерно-3.7 850 mah.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Глупости за дрон...

Мнение от quietriot »

Да и ще кара по дълго с едно зареждане.
Аватар
Tonito
Мнения: 870
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 21:04
Местоположение: Шумен
дал Браво: 99 пъти
получил Браво: 21 пъти

Re: Глупости за дрон...

Мнение от Tonito »

Ivan_mega написа:Моя фърчикоптер е с батерия-3.7v. 350mah дали ще стане заменка с по силна примерно-3.7 850 mah.
Нямам никакви опити с дронове и там разни фърчикоптери , но колко тежи силната батерия ??? доколкото съм чел някъде,че дроновете си имат товароносимост ,да не се окаже така че да сложиш по-силната батерия която е и по-тежка и да не може да дигне дрончето !!!
Аватар
fisherman_
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Май 15, 2006 18:56
Риболов: спининг
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Глупости за дрон...

Мнение от fisherman_ »

Tonito написа:
Ivan_mega написа:Моя фърчикоптер е с батерия-3.7v. 350mah дали ще стане заменка с по силна примерно-3.7 850 mah.
Нямам никакви опити с дронове и там разни фърчикоптери , но колко тежи силната батерия ??? доколкото съм чел някъде,че дроновете си имат товароносимост ,да не се окаже така че да сложиш по-силната батерия която е и по-тежка и да не може да дигне дрончето !!!
Гаранция, няма да се вдигне. :tup:
Настане вечер - месец изгрее, звезди обсипят сводът небесен; гора зашуми, вятър повее, - Авансът пее рибарска песен!
Ivan_mega
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Фев 05, 2017 10:29

Re: Глупости за дрон...

Мнение от Ivan_mega »

fisherman_ написа:Гаранция, няма да се вдигне. :tup:
Рискувах и си купих батерия 600 max. Лети без проблем
ivopopov
Мнения: 45
Регистриран на: Чет Ное 10, 2016 22:43
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: Глупости за дрон...

Мнение от ivopopov »

Решил съм да взема на брат ми за подарък един дрон. Много търсих, разгледах супер много модели и май се спрях на този https://dice.bg/parrot-minidrones-jumpi ... -item28831 . Ще се радвам, ако някой ми каже дали изборът ми е добър. Като му гледам характеристиките сякаш е добър и цената ме устройва.
Аватар
Tonito
Мнения: 870
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 21:04
Местоположение: Шумен
дал Браво: 99 пъти
получил Браво: 21 пъти

Re: Глупости за дрон...

Мнение от Tonito »

ivopopov написа:Решил съм да взема на брат ми за подарък един дрон. Много търсих, разгледах супер много модели и май се спрях на този https://dice.bg/parrot-minidrones-jumpi ... -item28831 . Ще се радвам, ако някой ми каже дали изборът ми е добър. Като му гледам характеристиките сякаш е добър и цената ме устройва.
Това мисля че не се води дрон,ами двуколесна рали количка , справка на видеото https://www.youtube.com/watch?v=24M33-7VSeE
ivopopov
Мнения: 45
Регистриран на: Чет Ное 10, 2016 22:43
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: Глупости за дрон...

Мнение от ivopopov »

Мерси, сега ще изгледам видеото.
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”