Избор на хидромасажна вана

Разправят, че не всичко било риболов.
ivopopov
Мнения: 45
Регистриран на: Чет Ное 10, 2016 22:43
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 8 пъти

Избор на хидромасажна вана

Мнение от ivopopov »

От няколко седмици сме се заели с едни ремонти на банята. Жената се е разпънала, че иска хидромасажна вана. Аз ѝ казах, че са доста скъпи, но тя е твърдо решена, че трябва да си вземем. Някой знае ли къде мога да намеря една идея по-изгодна вана?
Аватар
баш майстора
Мнения: 5831
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1642 пъти
получил Браво: 1778 пъти

Re: Избор на хидромасажна вана

Мнение от баш майстора »

Според мен, слагането на каквато и да е вана в домашна баня е пълна глупост, но ако госпожата продължава да настоява, тези пичове със сигурност ще могат да помогнат! ;)
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
ivopopov
Мнения: 45
Регистриран на: Чет Ное 10, 2016 22:43
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: Избор на хидромасажна вана

Мнение от ivopopov »

Днес един приятел ми изпрати това сайтче http://www.gaudi-ds.com/hidromasazhni-vani . От него си е купил плочки и аксесоари за банята. Разгледах ваните и има някои доста изгодни. Ще прегледам и сайта, който ти ми прати.
Аватар
Iso
Мнения: 2062
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 487 пъти
получил Браво: 693 пъти

Re: Избор на хидромасажна вана

Мнение от Iso »

Извинявай за спама!
Колега, във Факултето "Та`лантки" предлагат масажи с екстри на много ниски цени. :D
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Избор на хидромасажна вана

Мнение от babydoctor »

Като лекар - физиотерапевт те съветвам да направиш всичко възможно да я разубедиш.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”