Xiaomi

Разправят, че не всичко било риболов.
sharo1
Мнения: 1271
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 16:41
дал Браво: 84 пъти
получил Браво: 27 пъти

Xiaomi

Мнение от sharo1 »

Предстой смяна на телефона,моля за помощ

300/400лв, 5 инча ,не повече,4/4,100ам/часа батерия
Ориентирал съм се към тази марка,модел Xiaomi Redmi 4X Prime,нещо се омотах
не мога да си избера модел,някой запознат ли е с тези китайци

нещо не мога да намеря разлика м/у
Xiaomi Redmi 4 Prime
Xiaomi Redmi 4X
Xiaomi Redmi 4X Prime
rap66
Мнения: 173
Регистриран на: Пон Фев 19, 2007 12:27
Местоположение: Варна
дал Браво: 34 пъти
получил Браво: 33 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от rap66 »

Xiaomi Redmi 4X или note 4x 210-260 лв от Алито, с глобален ром, поръчвал съм 10-на от тях, само един мина през митницята. Децата нямат никакви забележки, аз също.
sharo1
Мнения: 1271
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 16:41
дал Браво: 84 пъти
получил Браво: 27 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от sharo1 »

Каква е разлика ,какво е това Прайм
и Ноте не е ли 5,5инча
Аватар
sestrata
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 15:33
Риболов: спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 154 пъти
получил Браво: 742 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от sestrata »

Redmi 4X - 2 GB RAM, 16 GB ROM
Redmi 4X Pro - 3 GB RAM, 32 GB ROM
Redmi 4X Pro Prime - 4 GB RAM, 64 GB ROM
***http://www.starividri.com***
Fear NO Fish
Аватар
Tonito
Мнения: 870
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 21:04
Местоположение: Шумен
дал Браво: 99 пъти
получил Браво: 21 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от Tonito »

Xiaomi е любимия ми бранд :) поръчвал съм 5 техни телефона,Redmi 4X Pro е сред тях,бях го поръчвал от Алиекспрес за брат ми,и лично той остана доволен от него , ако ще се поръчва от Алиекспрес - това е линка https://www.aliexpress.com/item/Global- ... 78602.html , аз лично ги поръчвам оттам с опцията за доставка DHL Express -26.32 $ ,заради избягването на митница и главоболия,доставката е за минимум 2 седмици и лично ти я носят до вашия домашен адрес с предварително обаждане от тяхна страна.
мъро
Мнения: 327
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 2:06
Риболов: Спининг
дал Браво: 153 пъти
получил Браво: 181 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от мъро »

И как не минава през митница, като само доставката ти надхвърля 30 лв. Мен точно DHL ме изгърбиха с едни пратки от Непал. Непалеца без уговорки ми написал по 7 $ на пратка, ама транспортните бяха по 35 $ и DHL прекараха пратките през митница.
sharo1
Мнения: 1271
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 16:41
дал Браво: 84 пъти
получил Браво: 27 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от sharo1 »

Не е ли по добре от тука да си го поръчам с 2 год гаранция за 275лв
мъро
Мнения: 327
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 2:06
Риболов: Спининг
дал Браво: 153 пъти
получил Браво: 181 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от мъро »

Предполагам, гаранцията е само на хартия. Ако нямат официален сервиз в България.
Аватар
баш майстора
Мнения: 5791
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1636 пъти
получил Браво: 1751 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от баш майстора »

мъро написа:Предполагам, гаранцията е само на хартия. Ако нямат официален сервиз в България.
Вече имат! ;)
https://www.solytron.bg/novi-partnyorst ... i-192;news
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Аватар
Tonito
Мнения: 870
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 21:04
Местоположение: Шумен
дал Браво: 99 пъти
получил Браво: 21 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от Tonito »

мъро написа:И как не минава през митница, като само доставката ти надхвърля 30 лв. Мен точно DHL ме изгърбиха с едни пратки от Непал. Непалеца без уговорки ми написал по 7 $ на пратка, ама транспортните бяха по 35 $ и DHL прекараха пратките през митница.
Далаверата е така че китаеца праща с DHL до Англия ,после техния човек в Англия препраща пак с DHL към съответната държава в ЕС ,така се избягва митница :) Просто ХонгКонг и Англия имат митнически споразумения,а Англия по документи все още се води към ЕС :)
Мъро съжалявам за митницата,ама директните пратки с DHL са така
мъро
Мнения: 327
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 2:06
Риболов: Спининг
дал Браво: 153 пъти
получил Браво: 181 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от мъро »

Tonito написа:
мъро написа:И как не минава през митница, като само доставката ти надхвърля 30 лв. Мен точно DHL ме изгърбиха с едни пратки от Непал. Непалеца без уговорки ми написал по 7 $ на пратка, ама транспортните бяха по 35 $ и DHL прекараха пратките през митница.
Далаверата е така че китаеца праща с DHL до Англия ,после техния човек в Англия препраща пак с DHL към съответната държава в ЕС ,така се избягва митница :) Просто ХонгКонг и Англия имат митнически споразумения,а Англия по документи все още се води към ЕС :)
Мъро съжалявам за митницата,ама директните пратки с DHL са така
Това беше единствената опция за доставка от Непал.
sharo1
Мнения: 1271
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 16:41
дал Браво: 84 пъти
получил Браво: 27 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от sharo1 »

rap66 написа:Xiaomi Redmi 4X или note 4x 210-260 лв от Алито, с глобален ром, поръчвал съм 10-на от тях, само един мина през митницята. Децата нямат никакви забележки, аз също.
E тука е 275лв с гаранция и подаръци
мъро
Мнения: 327
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 2:06
Риболов: Спининг
дал Браво: 153 пъти
получил Браво: 181 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от мъро »

В алибаба е 80-100 $ за брой,може да се поръча единична бройка. Но как се пазари от там? От алито идват с 2 г.международна гаранция, щом имат сервиз тука, би трябвало да важи.
Аватар
баш майстора
Мнения: 5791
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1636 пъти
получил Браво: 1751 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от баш майстора »

Най-добрата цена, която виждам за момента в алиекспрес е около 200 лв. Моят, като го купувах в началото на годината, там струваше около 230 лв., а най-добрата БГ-цена към него момент беше около 380 лв. Та, ти си преценяваш дали да ги дадеш тези 275 лв. и да го купиш от тук или да поръчаш от алито, с евентуалната опция да се наложи да платиш и ДДС + разните му там такси, т.е. цената да ти дойде около 250 лв. Иначе марката е чук, покрай мен почти не останаха хора с друга марка телефони. ;)
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Аватар
Tonito
Мнения: 870
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 21:04
Местоположение: Шумен
дал Браво: 99 пъти
получил Браво: 21 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от Tonito »

мъро написа:В алибаба е 80-100 $ за брой,може да се поръча единична бройка. Но как се пазари от там? От алито идват с 2 г.международна гаранция, щом имат сервиз тука, би трябвало да важи.
За съжаление гаранцията важи само за телефоните закупени от партньорите на Солитрон (Мтел,Технополис и Виваком)
Телефоните от Алиекспрес са с 1 година гаранция(повечето ги предлагат с 1 година гаранция),но от България трудно се пращат телефони до Китай,става дума за моделите със запечатана батерия ,решението е да се иде до Турция или Македония и оттам по техните пощи да се прати до Китай .
От Алиекспрес пазарувайте от Търговци който пращат от Англия , и това са Mi Global Store, Tonke Digital Store, Hong Kong Goldway , услугата без митница я наричат DHL EXPRESS , посочените магазини я предлагат
Последно промяна от Tonito на Пон Дек 11, 2017 16:00, променено общо 1 път.
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”