Xiaomi

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от maranzika »

ZLAK написа:
maranzika написа:След 1 год ми се наду батерията и всичко приключи.Закупен септември 2016...Умрял октомври 2017.. :lol: :lol: Xiaomi Redmi 3
Сега съм поръчал нова батерия ,ама почти 2 месеца още нищо.. :( А как се отваря не питайте..... :x
Доколкото знам при често ползване на пауър банк се получава този ефект с раздуване на батерията. .....
Никога не съм ползвал пауър банк ...Та сега и новата батерия не пристигна(спечелих диспута) и се оглеждам за нещо ново от тази марка пак..До към 150 долара ако някой ми препоръча нещо от тази марка ще съм доволен..Аз го вземам най-вече заради батерията че държи много,ама май вече и това не е важно ,а поне да изкара поне 2 години без да се налага пак да купувам нов.
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
Аватар
Tonito
Мнения: 870
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 21:04
Местоположение: Шумен
дал Браво: 99 пъти
получил Браво: 21 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от Tonito »

А ДАНО ХВАНА написа:
Tonito написа:
мъро написа:.....
От Алиекспрес пазарувайте от Търговци който пращат от Англия , и това са Mi Global Store, Tonke Digital Store, Hong Kong Goldway , услугата без митница я наричат DHL EXPRESS , посочените магазини я предлагат
Имам един въпрос с доставката - ако си поръчам телефона от този сайт с DHL EXPRESS - 14.90 евро сигурно ли е че няма да мине през митница и да разчитам на сигурна крайна цена предварително - https://www.sunsky-online.com/product/d ... o=MPH1316L
Гледам сайта май е китайски,за сефте го виждам,но къде е склада му ,и един господ не знае,на адреса сайта гледам е в Китай ,но виждам че първноначално шипват с Австрийските пощи, някъде имат склад или далаверка (влиза през Австрия и оттам шипват до България) , с DHL Express ако е директна доставка МИТНИЦАТА ти е ГАРАНТИРАНА , гледам имат чат съпорт,защо не пишеш на съпорта по въпроса ти ?
Аватар
Tonito
Мнения: 870
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 21:04
Местоположение: Шумен
дал Браво: 99 пъти
получил Браво: 21 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от Tonito »

maranzika написа:
ZLAK написа:
maranzika написа:След 1 год ми се наду батерията и всичко приключи.Закупен септември 2016...Умрял октомври 2017.. :lol: :lol: Xiaomi Redmi 3
Сега съм поръчал нова батерия ,ама почти 2 месеца още нищо.. :( А как се отваря не питайте..... :x
Доколкото знам при често ползване на пауър банк се получава този ефект с раздуване на батерията. .....
Никога не съм ползвал пауър банк ...Та сега и новата батерия не пристигна(спечелих диспута) и се оглеждам за нещо ново от тази марка пак..До към 150 долара ако някой ми препоръча нещо от тази марка ще съм доволен..Аз го вземам най-вече заради батерията че държи много,ама май вече и това не е важно ,а поне да изкара поне 2 години без да се налага пак да купувам нов.
Бих ти предложил Xiaomi Redmi Note 4 ( https://www.aliexpress.com/store/produc ... 1c8fEPCKKx ) , Глобална версия, със Снапдрагонския процесор,че има и с Медиатек,но те са рядкост,но задължително със Снапдрагонския процесор. имам познати с такива и са много доволни,до 3 дена им държи батерията,зависи как го тормозят :) Погледни и новите Redmi 5 , Redmi 5 plus , аз чакам след 20 март да излезе новия Redmi Note 5 Pro , ако не са му хубави отзивите ,ще си поръчвам Mi Note 3
lubobg
Мнения: 535
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 17:15
Местоположение: Плевен
получил Браво: 47 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от lubobg »

Tonito написа: аз чакам след 20 март да излезе новия Redmi Note 5 Pro , ако не са му хубави отзивите ,ще си поръчвам Mi Note 3
https:/

/www.kaldata.com/%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B ... 69756.html

Не знам тази информация до колко е достоверна.
lubobg
Мнения: 535
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 17:15
Местоположение: Плевен
получил Браво: 47 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от lubobg »

Аватар
Tonito
Мнения: 870
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 21:04
Местоположение: Шумен
дал Браво: 99 пъти
получил Браво: 21 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от Tonito »

lubobg написа:https://www.kaldata.com/%D1%82%D0%B5%D0 ... 69756.html

вече работи
не е Достоверна информацията :) Има и такъв модел има и от другите нови модели на Redmi Note 5 :)
Ето нещо ново от днес от същия сайт , https://www.kaldata.com/%D1%82%D0%B5%D0 ... 77764.html
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от maranzika »

Вече жестоко ме замислихте..Преди малко набрах няколко телефона в количката и ще поръчвам днес или утре.Кажете сега вярно ли ще има нов Redmi Note 5 Pro защото аз не го открих ..Май ще почакам още седмица.
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
Аватар
bat.galin
Мнения: 1952
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от bat.galin »

От тук се купуват, Илияне.
Човека пише gift дори и без да му кажеш, пътуват със Сингапурски пощи, с тракинг номер.
Аватар
Tonito
Мнения: 870
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 21:04
Местоположение: Шумен
дал Браво: 99 пъти
получил Браво: 21 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от Tonito »

maranzika написа:Вече жестоко ме замислихте..Преди малко набрах няколко телефона в количката и ще поръчвам днес или утре.Кажете сега вярно ли ще има нов Redmi Note 5 Pro защото аз не го открих ..Май ще почакам още седмица.
Има да,Redmi Note 5 Pro e за Индия,за Останалите държави ще бъде под REdmi Note 5 , заповядй на линка,модела ще бъде представен на 16 март,засега има преордер на тези линкове - https://www.aliexpress.com/af/xiaomi-re ... nPrice=200
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от maranzika »

bat.galin написа:От тук се купуват, Илияне.
Човека пише gift дори и без да му кажеш, пътуват със Сингапурски пощи, с тракинг номер.
Този сайт сигурен ли е?Да не се окаже че съм изгорял с едни парички..Аз от Алито досега не съм имал проблеми.
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
Аватар
bat.galin
Мнения: 1952
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от bat.galin »

Не по-несигурен от ebay.com - аз нямам оплаквания.
Аватар
баш майстора
Мнения: 5803
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1640 пъти
получил Браво: 1751 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от баш майстора »

maranzika написа:Вече жестоко ме замислихте..Преди малко набрах няколко телефона в количката и ще поръчвам днес или утре.Кажете сега вярно ли ще има нов Redmi Note 5 Pro защото аз не го открих ..Май ще почакам още седмица.
Те ти оферта за раздутата батерия. ;)
http://it.dir.bg/news.php?id=26969523
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от maranzika »

баш майстора написа: Те ти оферта за раздутата батерия. ;)
http://it.dir.bg/news.php?id=26969523
За мене вече не важи.. :lol: :lol: Бях поръчал нова батерия.Но не можах да отворя телефона както трябва(иска се да си спокоен,а аз не съм баш от тях) та вследствие на това съм спукал леко стъклото.След монтирване на новата батерия всичко тръгна и изведнъж забелязах спуканото.Което след няколко дена употреба е.а мамата на целият дисплей.И сега работи,ама се не види... :lol: :lol: :lol: :lol: Та поръчах един нов па да видим...Заръчах евтиняк че нещо много ги моря напоследък и да не плача пак.....
https://www.aliexpress.com/item/Global- ... 0.0.gwQEQR
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
vatsio
Мнения: 27
Регистриран на: Съб Мар 03, 2012 19:26
Риболов: речен
дал Браво: 23 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от vatsio »

Страшно доволен съм от марката,ползвам redmi note 4x,нямам забележки.На третия ден обаче го изпуснах и стана една хубава паяжина на дисплея.Поръчах нов,но се оказа,че съм го объркал,моят е с горно захранване на тъча,а пристигна с долно.Поръчах втори и сега всичко е ОК.Първият ми остана излишен в ОЛХ не можах да го разкарам,ако някой има интерес ето го:
1521517761657994660316.jpg
1521517761657994660316.jpg (64.67 KiB) Преглеждано 4942 пъти
15215177878702032809353.jpg
15215177878702032809353.jpg (52.96 KiB) Преглеждано 4942 пъти
.
Иван Видолов
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Xiaomi

Мнение от maranzika »

vatsio написа:Страшно доволен съм от марката,ползвам redmi note 4x,нямам забележки.На третия ден обаче го изпуснах и стана една хубава паяжина на дисплея.Поръчах нов,но се оказа,че съм го объркал,моят е с горно захранване на тъча,а пристигна с долно.Поръчах втори и сега всичко е ОК.
Лесно ли се сменя.Да взема да си отремонтирам и старият... :roll:
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”