Пак за телефон

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
bat.galin
Мнения: 1952
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: Пак за телефон

Мнение от bat.galin »

а по летищата , още в момента на проверката на багажа, предлагат автобусни билети на притежателите на айфони.
...до същата дестинация , за която желаят да летят.
щото ...нали ...:22:
Веско
Мнения: 2611
Регистриран на: Съб Сеп 01, 2007 14:54
Риболов: спининг и мухарски
Местоположение: София
дал Браво: 136 пъти
получил Браво: 95 пъти

Re: Пак за телефон

Мнение от Веско »

stancom написа:Нещо Сони ме разочарова. На моя проблема не е батерията. От време на време не звъни, а дава не прието повикване, след това си работи нормално , понякога със седмици :shock: И други бъгове показва, както ми е в джоба си се включва и си прави каквото си иска :twisted:
Ванка, нарочно не определих бюджет, не исках мненията да се ограничават в ценови клас.
Sony са в гъза, ама много дълбоко! Ползвах 2 броя Xperia, единия от най-високия ценови клас, а другия от среден към висок, е нема толко бъгави боклуци. Върнах се отново към Самсунг и рахатясах. Galaxy S7 - не Edge, a обикновения, брутален телефон....откакто го имам 1 път не е бъгясал и никога не е дал какъвто и да е проблем! Един авер има същия...и неговия така. Това мога да ти препоръчам, откакто го имам нито гледам телефони, нито ме интересуват....дава ми всичко от което имам нужда :D
It is only the inexperienced and thoughtless who find pleasure in killing fish for the mere sake of killing them. No sportsman does this.
The finest gift you can give to any fisherman is to put a good fish back, and who knows if the fish that you caught isn't someone else's gift to you?
rokooo76
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Юли 23, 2012 19:53
Местоположение: Севлиево
получил Браво: 7 пъти

Re: Пак за телефон

Мнение от rokooo76 »

Веско написа:
stancom написа:Нещо Сони ме разочарова. На моя проблема не е батерията. От време на време не звъни, а дава не прието повикване, след това си работи нормално , понякога със седмици :shock: И други бъгове показва, както ми е в джоба си се включва и си прави каквото си иска :twisted:
Ванка, нарочно не определих бюджет, не исках мненията да се ограничават в ценови клас.
Sony са в гъза, ама много дълбоко! Ползвах 2 броя Xperia, единия от най-високия ценови клас, а другия от среден към висок, е нема толко бъгави боклуци. Върнах се отново към Самсунг и рахатясах. Galaxy S7 - не Edge, a обикновения, брутален телефон....откакто го имам 1 път не е бъгясал и никога не е дал какъвто и да е проблем! Един авер има същия...и неговия така. Това мога да ти препоръчам, откакто го имам нито гледам телефони, нито ме интересуват....дава ми всичко от което имам нужда :D
И аз се бях насочил към Сони,но имам приятел който е Управител в офис на наш мобилен оператор,та той ми каза:" Sony за телефон в никакъв случай".
rokooo76
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Юли 23, 2012 19:53
Местоположение: Севлиево
получил Браво: 7 пъти

Re: Пак за телефон

Мнение от rokooo76 »

Според мен в момента като цена,качество и характеристики Xiaomi предлагат най изгодните телефони.
Аватар
Tonito
Мнения: 870
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 21:04
Местоположение: Шумен
дал Браво: 99 пъти
получил Браво: 21 пъти

Re: Пак за телефон

Мнение от Tonito »

От 1 месец съм с Xiaomi Redmi Note 5 Глобалната версия , страшно съм предоволен,снима добре,държи се стабилно,батерията е издръжлива,максимум 3 дена с нормално ползване ,а и не случайно този модел е най продавания за месец Май в Испания, както и в Индия
sharo1
Мнения: 1271
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 16:41
дал Браво: 84 пъти
получил Браво: 27 пъти

Re: Пак за телефон

Мнение от sharo1 »

Tonito написа:От 1 месец съм с Xiaomi Redmi Note 5 Глобалната версия , страшно съм предоволен,снима добре,държи се стабилно,батерията е издръжлива,максимум 3 дена с нормално ползване ,а и не случайно този модел е най продавания за месец Май в Испания, както и в Индия
Тоз не е мн малък ,май

250 лв за Xiaomi Redmi 4х ,мисля че всички ябълки и самсунг по илядо лева не са много по добри


Вътрешна памет:

32 GB

RAM памет:

3 GB
Аватар
Tonito
Мнения: 870
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 21:04
Местоположение: Шумен
дал Браво: 99 пъти
получил Браво: 21 пъти

Re: Пак за телефон

Мнение от Tonito »

5.99 инча е ,предния ми телефон Xiaomi Redmi Pro e 5.5 инча, ако ги сравняваш с двата по размер, 5.99 инча е по висок и по малко широк ,докато при 5.5 инча е по нисък и по широк от 5.99 екран.
Брат ми има Redmi 4x ,засега се държи,наскоро го е изтървал лошо и екрана е пукнат,но пак си работи добре въпреки пукнатия екран и сега му поръчах нов дисплей и дигитайзер за 25 долара от алиекспрес
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Пак за телефон

Мнение от Павел Иванов »

Дали прочетохте това изрично изискване на Станко ?!?
stancom написа:...та искам телефон с макс 4,6 дисплей ...
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
sharo1
Мнения: 1271
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 16:41
дал Браво: 84 пъти
получил Браво: 27 пъти

Re: Пак за телефон

Мнение от sharo1 »

Ба на колегата е 5,5/5,99 ти за 4,6 говориш :lol:
sharo1
Мнения: 1271
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 16:41
дал Браво: 84 пъти
получил Браво: 27 пъти

Re: Пак за телефон

Мнение от sharo1 »

Tonito написа:5.99 инча е ,предния ми телефон Xiaomi Redmi Pro e 5.5 инча, ако ги сравняваш с двата по размер, 5.99 инча е по висок и по малко широк ,докато при 5.5 инча е по нисък и по широк от 5.99 екран.
Брат ми има Redmi 4x ,засега се държи,наскоро го е изтървал лошо и екрана е пукнат,но пак си работи добре въпреки пукнатия екран и сега му поръчах нов дисплей и дигитайзер за 25 долара от алиекспрес
Ако работи ,по добре така,че вече няколко със сменени дисплеи ,почват да забиват,не мой ги сменят нещо
Аватар
jazzmena
Мнения: 4593
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 14:03
Риболов: Маха и спининг - предимно "Хвани-пусни"
дал Браво: 188 пъти
получил Браво: 272 пъти
Обратна връзка:

Re: Пак за телефон

Мнение от jazzmena »

Погледни моля Blackview BV6000. Ако ти хареса като характеристики, се обади да си говорим за пари.... :mrgreen:
http://www.blackview.hk/blackview-147/
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”