Да се смея ли или да плача

- Рибата прясна ли е?
- Не знам, аз съм тук от три месеца.
iuri 1975
Мнения: 22
Регистриран на: Сря Яну 21, 2009 18:10
Местоположение: ямбол

Да се смея ли или да плача

Мнение от iuri 1975 »

Здравейте колеги първо Ч.Н.Г. на всички
На 26.12.2010г. с приятели решихме да пробваме новата ми лодка :lol: на Жребчево.Всичко потръгна нормално разкарвахме се в язовира смяхме се пихме по някоя чаша вино хапнахме по някоя пържолка без да прекаляваме, единия приятел дори се бъзикаше е Юри миналата Коледа си взе пръчката с макарата(дори бях пуснал цяла тема при избора им) а сега и лодка. И така аз решх че вече съм голям майстор в управлението на лодки (около пет пъти съм се качвал в лодка) и без да мисля взех такъмите и газ,след около 15 минути горчиво съжалявах.Просто наблюдавах от лодката как зад мен на около 10-12 метра пръчката се изправи бавно във водата и потъна като пирон в кисело мляко :cry: . Пуснахме веднага котва и започнахме с двете лодки отчаяно да хвърляме с тежки туистери, блесни, тройки всичко каквото ни беше под ръка но без успех.И така към 17,00часа потеглихме за Ямбол честно казано въобще не ми се прибираше бях силно разтроен и отчаян.Три дни мислихме какво да правим докато на 29.12.2010г. открихме ЯМБОЛСКИЯ ДЯДО КОЛЕДА БАТ ГОШО ВОДОЛАЗА.И така на 30.12.2010г. потеглихма отново за Жребчево с две лодки. ДАДО КОЛЕДА обляка своя костюм закарахме го на точното място маркирано отпреди с шамандури той се грурна и излезна с моя подарък след около 20 минути. Намерихме пръчката и макарата точно на 22 метра, водолаза каза че нямало никъква видимост и работил само на опипване,Е ПЛАТИХ НА ДЯДО КОЛЕДА една сумичка но така това ще ми е за урок.Ще помоля някой от колегите ако може да качи в темата снимките на ЯМБОЛСКИЯ ДЯДО КОЛЕДА (ВОДОЛАЗА) от личната ми галерия направих и страхотно клипче като я вадеше от водата но не съм наясно как да го кача .Тка завърши моята история ДА СЕ СМЕЯ ЛИ ИЛИ ДА ПЛАЧА :lol:
Аватар
Markony
Мнения: 2007
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 15:54
Местоположение: с. Гурмазово
дал Браво: 195 пъти
получил Браво: 26 пъти

Мнение от Markony »

Изображение
NOMINATIONS BUG ...
http://www.kenga-bg.info
Аватар
Златев
Мнения: 2184
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 15:17
Местоположение: Варна
дал Браво: 955 пъти
получил Браво: 179 пъти

Мнение от Златев »

Интересна история! ;)
Аматьорски Спининг Клуб "С Брат ми"
gunis
Мнения: 65
Регистриран на: Нед Фев 10, 2008 22:36
Местоположение: Оберхаузен Германия
дал Браво: 5 пъти

Мнение от gunis »

:) Всичко е добре , когато завъшва добре.... адмирации за Водолаза....
С тази въдица много риби , ще хванеш.......
Всеки си ШеТа на акъла.........
Аватар
Markony
Мнения: 2007
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 15:54
Местоположение: с. Гурмазово
дал Браво: 195 пъти
получил Браво: 26 пъти

Мнение от Markony »

По молба на колегата качвам и тази
Изображение
NOMINATIONS BUG ...
http://www.kenga-bg.info
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Е, тва вече е култово - изкушавам се да го плесна на десктопа :D :D :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
javor_st
Мнения: 244
Регистриран на: Сря Юли 04, 2007 10:28
Местоположение: София

Мнение от javor_st »

Яко ! :):):)

Като гледам последната снимка почвам да се замислям дали може да се троли на плавници ?!? :D:D:D

ПС: Снимката е шедьовър ! :)
minimum STRESS
maximum BLESS
iuri 1975
Мнения: 22
Регистриран на: Сря Яну 21, 2009 18:10
Местоположение: ямбол

Привет

Мнение от iuri 1975 »

Здравейте колеги днес монтирахме стойките за въдици на лодката,в понеделник групата заминаваме отново за Жребчево за 8 дни но за всеки случай ще дойде с нас и водолаза че знае ли се .......... Ако на някой колега му стане студено да заповяда при нас да се сгрее и да се запознае лично с ЯМБОЛСКИЯ ДЯДО КОЛЕДА (ВОДОЛАЗА).И нещо важно извън темата вчера видях с известно закъснение че е уловен 15 кг.шаран на 25.12.2010 г. на тунджа на много зърна(аз разбрах че е на много тройки и не е бил само този ) но за съжаление темата е заключена ,а държа всички да разберат каква е истината как мога да пиша по темата.
http://forum.fishing-mania.com/viewtopic.php?t=42034

намира се в риболовни излети
Аватар
mita4eto
Мнения: 655
Регистриран на: Нед Дек 18, 2005 15:30
Местоположение: Ямбол - София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 5 пъти

Мнение от mita4eto »

Ще помниш доста дълго случката, струва ми се :) Това явно ще ти бъде късметлийската пръчка, остава и да е уловиста.
Относно тунджанския шаран, бях чел темата няколко пъти, но се заформиха яко дискусии и модовете я заключиха, тоест няма как да се пише там. Можеш евентуално лично съпбщение на някой да пуснеш
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Публикувай отговор

Обратно към “Забавни рибарски лакърдии”