По заповед на щуката

- Рибата прясна ли е?
- Не знам, аз съм тук от три месеца.
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: По заповед на щуката

Мнение от ivo Vratsa »

RUNNING WILD написа:оня ден бех у враца
E що са не обади бе, пустиняк :D :mrgreen:
Спининг клуб "Абичи"
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: По заповед на щуката

Мнение от RUNNING WILD »

бе бега бе че ти се обадат гробарете изклесак..они те дириа 3 ма с кирки и един с лопата...у петъко минах и сеги у вторнико па къде 12 аасе саато на обед пъкнах на Лидъло,одих по Дунава макя...уюови глави..по Огоста от Ерден до Мизия..макя уюви глави и тама...една закачих и строши жилото на тройката след нема 5 секунди борба деба дзера ти деба баят я мислим щука месните викат тава а сом на тава место само сом било.
Аватар
ecoplast
Мнения: 3540
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:53
Местоположение: Исперих, живота си тече, но Времето е спряло.
получил Браво: 4 пъти

Re: По заповед на щуката

Мнение от ecoplast »

Румене, Сашо е Сандиста, Садиста си ти :lol: :lol: по-точно Мазохиста :mrgreen:
Дзен-учителя Башо:Който знае, не говори!
“Който постъпва честно, не живее лесно.”. Радой Ралин
"Бъдещето е внимателно обезвредено настояще." А. и Б. Стругацки
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: По заповед на щуката

Мнение от RUNNING WILD »

ей риба си нема майтап нема,бех у понеделник на Горна Вереница цел ден дойдойа бая ора от Монтанско макя не ще да кимне не клюца и тама,дойдоа едни специалисте с лодка единио полицай от них и они не фанаа викам деба да се гмурка да ин ги тури прангите накраа...
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Re: По заповед на щуката

Мнение от Doktor-5 »

:lol: :lol: :lol: Верно е, ей никъде няма риболов като хората и по морето е тъй!
Такова безрибие, не помня! :roll:
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
Аватар
Петър Милков
Мнения: 596
Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 18:46
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти

Re: По заповед на щуката

Мнение от Петър Милков »

RUNNING WILD написа:бе бега бе че ти се обадат гробарете изклесак..они те дириа 3 ма с кирки и един с лопата...у петъко минах и сеги у вторнико па къде 12 аасе саато на обед пъкнах на Лидъло,одих по Дунава макя...уюови глави..по Огоста от Ерден до Мизия..макя уюви глави и тама...една закачих и строши жилото на тройката след нема 5 секунди борба деба дзера ти деба баят я мислим щука месните викат тава а сом на тава место само сом било.
Изключително точно написано и казано ! Поздрави ! Само една поправка :arrow: не се пише "уюови глави" , а правилното е " уйови глави " ! Vena penis dorsalis , къде се намира ?
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: По заповед на щуката

Мнение от RUNNING WILD »

@2
А бе ти мани майтапа ама оня ден докато бях на Дунава за щука (по-скоро разходка) , едно диво прасе ме подгони по брега..... беше голям екшън, накрая влезе да плува в реката и се удави :D :D...... Та тогава ми дойде абсолютно същата идея. Само че си представях пушката вградена в дръжката на въдицата (като български чадър

а колегата добър ли е??? да го беше изкосил на дране с блесната поне прасето да не е капо...
Sharan_90
Мнения: 18
Регистриран на: Пон Дек 19, 2011 20:16

Re: По заповед на щуката

Мнение от Sharan_90 »

хах трябвало е да те огрее и прасето да напълниш с щука та кефа да е пълен
Публикувай отговор

Обратно към “Забавни рибарски лакърдии”