Е, няма ли тук специална тема за вицове?

- Рибата прясна ли е?
- Не знам, аз съм тук от три месеца.
Публикувай отговор
Д-р Дулитъл
Мнения: 2053
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:34
Риболов: мързелив
Местоположение: Мизия
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 174 пъти

Re: Е, няма ли тук специална тема за вицове?

Мнение от Д-р Дулитъл »

Единайсетгодишен младеж се връща от училище. Посреща го баба му.
- Как си Жоре, какво учихте днес в училището?
- Имахме урок по сексуално възпитание, бабо. Разказваха ни за пенисите, влагалищата, половите актове и разни други работи...
Бабата, естествено изпада в шок и се обажда по телефона на дъщеря си.
- Стига ма, мамо! 21-ви век сме вече, сега тия неща са част от училищната програма - успокоява я дъщерята.
Бабата в недоумение отива да готви обяда. Когато всичко е готово тя отива в стаята на младежа да го вика за обяд и го заварва да се занимава с онанизъм. Без да дава израз на емоционалното си състояние, бабата се покашля и казва:
- Жоре, ела да обядваш, а домашното - после ще си го довършиш...
Понякога си мисля, че за всичко е виновен Васко Кръпката. Той ни пееше по митингите: „Комунизмът си отива, спете спокойно деца.” И ние спахме. А те не спаха....
Аватар
Iso
Мнения: 2059
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 484 пъти
получил Браво: 692 пъти

Re: Е, няма ли тук специална тема за вицове?

Мнение от Iso »

Истанбулската конвенцията не засяга роми и мигранти, ако посегнат на жена - било "народностна традиция"...

2020 г.:
- Умореният европеец се прибира вкъщи след 3 часовия работен ден, нахранва кравите в Интернет, пуска 2 e-mail на децата и доволно заравя глава в буйната космата гръд на жена си...
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Е, няма ли тук специална тема за вицове?

Мнение от Павел Иванов »

- Пешо, жена ми ми изневерява. Дали да не я заведа на гинеколог?
- И какво ще ти каже, да не мислиш, че ще ти даде списък на посетителите?
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Daniel Defoe
Мнения: 1258
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 12:22
Риболов: R.I.P. BG Rivers (в частност Ма́рица преди Пловдив)
Местоположение: духом в Германия, западна
дал Браво: 1215 пъти
получил Браво: 863 пъти

Re: Е, няма ли тук специална тема за вицове?

Мнение от Daniel Defoe »

Ако нямате половинка за 14-ти Февруари, вземете си литър :22:
Куче, което подушва гъза на друго куче получава повече информация от човек, който слуша български новини.

Една година "живот" в България се равнява на седем човешки.
Аватар
Iso
Мнения: 2059
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 484 пъти
получил Браво: 692 пъти

Re: Е, няма ли тук специална тема за вицове?

Мнение от Iso »

Трифон или Валентин?

От съдебните протоколи:
- И той влезе вкъщи пиян като казанджийска свиня. И ме излъга - цял ден бил зарязвал с Трифон. И тогава го ударих с ютията. Щото Трифон беше с мен и празнувахме Свети Валентин. Начи мноооу мразя да ме лъже!!!

Мили дами, ако се чудите, какво да подарите на любимия си за Свети Валентин, в момента годишната винетка би зарадвала почти всекиго.

Не се оплаквайте, че нямате гадже за Свети Валентин... някой хора нямат вино за Трифон Зарезан...

- Кой празник да празнувам, Свети Валентин или Трифон Зарезан?
- Ако ти се прави с*кс, Св. Валентин, ако ти се пие, тогава Трифон Зарезан.
- Ясно, значи пак ще викаме к*рви на лозето...
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
Божидар Иванов
Мнения: 383
Регистриран на: Вто Юли 22, 2008 14:58
Местоположение: Габрово-Столицата на хумора!
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 17 пъти

Re: Е, няма ли тук специална тема за вицове?

Мнение от Божидар Иванов »

На срещите на съученици след 25-30 години веднага си личи кой как се е учил и какво е постигнал в живота: двойкаджиите имат само 2 неща: кола и къща; тройкаджиите имат 3 неща: кола, къща и вила. Виж отличниците имат цели 6 неща: очила, проклета жена, лоши кредити, преждевременно оплешивяване, мигрена и златен медал от бронз.
Светът е оцелял защото се е смял!!!
На Бодлива крава ,Бог рога не дава!!!
Аватар
jazzmena
Мнения: 4593
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 14:03
Риболов: Маха и спининг - предимно "Хвани-пусни"
дал Браво: 188 пъти
получил Браво: 272 пъти
Обратна връзка:

Re: Е, няма ли тук специална тема за вицове?

Мнение от jazzmena »

- Жена, гледах те от тирасата 20 минути как паркирваш! Напрау си мисля дали изобщо да ти давам колата?!.. Та ти и на пътя си неадекватна!
- Оооо, я стига... и днес ли шефа ти те е юркал, та на мен си го изкарваш? Заяждаш са за глупостьи!
- Не са глупостьи! Утре катастрофъ можеш да напраиш! Айде да та видя сига: представи си следната ситуация - караш.....изневиделица пред теб пресичат баба с внуче! Кое удряш?
- Ми Бабата!
- СПИРАЧКИ, УДРЯШ МА, СПИРАЧКИТЕ!!!
Д-р Дулитъл
Мнения: 2053
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:34
Риболов: мързелив
Местоположение: Мизия
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 174 пъти

Re: Е, няма ли тук специална тема за вицове?

Мнение от Д-р Дулитъл »

След една блестяща военна операция, Чапай и Петка решили да празнуват. Накъркали се яко. Чапай направо се матирал зверски. Петка все още бил в съзнание. На пияна глава решил да си направи кодош с другаря Чапай. Направил от пластелин един изкуствен хуй и лекичко го залепил на Чапай до истинския му .... Легнал Петка да спи. На сутринта се събужда и гледа Чапай седи на един стол и реве та се къса.
- Какво се е случило другарю Чапай – обезпокоил се Петка.
- Разбираш ли Петка – изхлипал Чапай –
Събуждам се сутринта. Отивам в клозета да пикам и гледам че имам два хуя. Много се уплаших. Единия го откъснах. В същия миг другия сам си падна.
Понякога си мисля, че за всичко е виновен Васко Кръпката. Той ни пееше по митингите: „Комунизмът си отива, спете спокойно деца.” И ние спахме. А те не спаха....
Аватар
Iso
Мнения: 2059
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 484 пъти
получил Браво: 692 пъти

Re: Е, няма ли тук специална тема за вицове?

Мнение от Iso »

Син към баща си:
- Тате, ние от Перник ли сме?
- Не ме занимавай с глупости - продължавай да биеш!!!

Само у Перник, пожеланието ЧНГ означава - Чисто Нов ГоУф!!!
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
Аватар
ZLAK
Мнения: 2586
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:42
Риболов: ..?...О , да !
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 103 пъти
получил Браво: 137 пъти
Обратна връзка:

Re: Е, няма ли тук специална тема за вицове?

Мнение от ZLAK »

Бедните крадат, защото нямат. Богатите крадат, защото им е хоби. Крадците крадат, защото им е професия. Полицаите крадат, защото няма кой да ги хване. Бизнесмените крадат, защото са умни. Политиците крадат, защото са избрани. Банките крадат, защото е законно. Останалите са публика в тази икономика
" Рано или късно всеки рибар стига до спининга."
Алберт Айнщайн

Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен

Всички се оплакват от липсата на пари, а от липсата на ум - никой.
Еврейска мъдрост
Аватар
Iso
Мнения: 2059
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 484 пъти
получил Браво: 692 пъти

Re: Е, няма ли тук специална тема за вицове?

Мнение от Iso »

Имам отвратителни навици:
1. Когато съм гладен готвя и после почти всичко изхвърлям, защото съм сготвил за цяла казарма;
2. Когато съм се почерпил започвам да подреждам из къщи. Така подредих литър Бърбън, бутилка Бургас 63 и две бутилки подарена ми хубава домашна ракия. Бутилките бяха големи и не влизаха във витрината на шкафа, а не е прилично да стоят до телевизора.
3. Когато готвя почерпен, пак хвърлям храната или е буламач или заспивам и я забравям имало е случаи, когато я намирам чак като се скапе във фурната.

Добре, че тия гадни навици се проявяват, само когато жена ми не е къщи.

Звучи като виц, ама не е! :D
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
Д-р Дулитъл
Мнения: 2053
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:34
Риболов: мързелив
Местоположение: Мизия
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 174 пъти

Re: Е, няма ли тук специална тема за вицове?

Мнение от Д-р Дулитъл »

Скъп рибен ресторант ... Оберкелнерът води клиент до огромен аквариум, пълен с всевъзможни морски добитъци... Клиентът избира най-огромния омар... Вадят омара със специален кеп от аквариума, ритуално го слагат на плота и с един чук го прасват... Той потръпва с крака и замира... Тържествено го занасят към кухнята... Там вадят един замразен от фризера и започват да го готвят, а нашият омар, по специална тръба, на заден ход се прибира в аквариума...
Вече в аквариума, омарът изнемощял се опира на студеното стъкло и си мърмори:
- Да еба вашата мама, да еба... Някой ден наистина ще взема да пукна от толкова удари по главата...
Понякога си мисля, че за всичко е виновен Васко Кръпката. Той ни пееше по митингите: „Комунизмът си отива, спете спокойно деца.” И ние спахме. А те не спаха....
Аватар
Daniel Defoe
Мнения: 1258
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 12:22
Риболов: R.I.P. BG Rivers (в частност Ма́рица преди Пловдив)
Местоположение: духом в Германия, западна
дал Браво: 1215 пъти
получил Браво: 863 пъти

Re: Е, няма ли тук специална тема за вицове?

Мнение от Daniel Defoe »

---
Beднъж пoпитaли eдин дядo:

-Kaжи, ĸaĸ живeeш c жeнa cи пoлoвин вeĸ и нe ce ĸapaтe (в ceлoтo вcичĸo ce знae). Kaĸ cтaвa тoвa?
– Знaeтe, чe вeчep млaдитe xoдят нa cъбиpaния, a cлeд тoвa млaдeжитe, пoд pъĸa c дeвoйĸитe, ce paзxoждaт пo цeнтpaлнaтa yлицa. Eтo чe и aз ce paзxoждax c eднa, въpвим и нeщo cи гoвopим, a извeднъж тя бaвнo измъĸнa pъĸaтa cи oт мoятa. Бeз дa paзбepa ce oĸaзa, чe cъм влязъл пpaвo в eднa лoĸвa нa пътя. Tя избeгнa лoĸвaтa и мe xвaнa пaĸ зa pъĸa. Kъм cлeдвaщaтa лoĸвa тpъгнax цeлeнacoчeнo. Tя пaĸ cи мaxнa pъĸaтa.
Ha cлeдвaщaтa вeчep ce paзxoждax c дpyгo мoмичe пo пpeдишния мapшpyт. Cъщaтa ĸapтинĸa – избeгнa лoĸвaтa. Ha дpyгaтa вeчep излязox c тpeтa. И пaĸ пo cpeдaтa нa пътя лoĸвa. Tpъгнax, тя ce дъpжи здpaвo зa мeн, cлyшa мe и… минa пpeз лoĸвaтa зaeднo c мeн. Axa – пpocтo нe видялa лoĸвaтa. Toгaвa aз ĸъм cлeдвaщaтa – oщe пo-дълбoĸa. Πpиятeлĸaтa ми oбъpнa нyлa внимaниe и нa тaиз лoĸвa. Oт тoгaвa xoдим paмo дo paмo и нe ce ĸapaмe, живeeм дoбpe.
Bcичĸи мъжe oтвopили ycтa, a нaй-cтapият oт тяx ĸaзaл
– Зaщo, дядo, нe ни ĸaзa пo-paнo ĸaĸ ce избиpa жeнa ... Moжeшe и ниe дa cмe щacтливи.

Това е родопска приказка
Куче, което подушва гъза на друго куче получава повече информация от човек, който слуша български новини.

Една година "живот" в България се равнява на седем човешки.
Аватар
nina
Мнения: 3788
Регистриран на: Нед Окт 19, 2008 16:34
Местоположение: Перник
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 182 пъти

Re: Е, няма ли тук специална тема за вицове?

Мнение от nina »

При фразата на жена си: "Така ми се иска печена солена ягода" баща на седем деца загуби съзнание.
Написах си CV-то, прочетох го и ми се доплака. Може ли такъв прекрасен човек да трябва да ходи на работа?!
Аватар
Iso
Мнения: 2059
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 484 пъти
получил Браво: 692 пъти

Re: Е, няма ли тук специална тема за вицове?

Мнение от Iso »

В Русия всеки пирон е ракета! В САЩ всяка хартийка е долар! В България всяко лайно е шеф...
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
Публикувай отговор

Обратно към “Забавни рибарски лакърдии”