Турнир на канала край Ковачево.

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Божидар Иванов

Поздрави

Мнение от Божидар Иванов »

:D Чета1,чета2-път и Ви се чудя колко лесно палите и затова Ви предлагам аз ще Ви поема спане и ще Ви избера един непознат за Вас водоем и без тренировки като само Ви дам инфо каква риба има,ако трябва ще прескоча до Букурещ да Ви взема версе-бел-пинки ако искате и мамалига и тогава да ВИДИМ-кои са по добри,то тогава мисля че ще ВИДИМ масторлъка Ви-чекам :oops: ЛС :!: Пък може и във форума :idea:
pero
Мнения: 203
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 15:46
Местоположение: София

Мнение от pero »

Има малка разлика аз не претендирам, че съм добър риболовец, но претендирам че съм добър комарджия искаш ли друг вариант :
Ти да заложиш 500 лв на Вальо /държа да кажа пред всички, че смятам Вальо за по-добър риболовец от мен/ а аз на себе си, кои ще е по напред догодина?
Условието ме е парите предварително преди първото състезание при някой от форума на който имаме доверие!
Пламен е голям риболовец...!
--------------------------------------
Доброто, което правиш днес,
Ще бъде забравено утре -
Въпреки това, прави добро!
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

Само Уевака мое да ви пази кинтитеее :lol: :wink:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

Re: Поздрави

Мнение от Paparaka »

Божидар Иванов написа::D Чета1,чета2-път и Ви се чудя колко лесно палите и затова Ви предлагам аз ще Ви поема спане и ще Ви избера един непознат за Вас водоем и без тренировки като само Ви дам инфо каква риба има,ако трябва ще прескоча до Букурещ да Ви взема версе-бел-пинки ако искате и мамалига и тогава да ВИДИМ-кои са по добри,то тогава мисля че ще ВИДИМ масторлъка Ви-чекам :oops: ЛС :!: Пък може и във форума :idea:
Адаш аз съм за. Няма проблем, ама много се дразня, когато човек парадира с парите си. Иначе съм готов да играя и дори да загубя. Но защо винаги трябва да намесваме пари?
Защо Бат Стан и Левака не играха на по 500лв. Сигурно защото им е крива ценностната система.....
както и да е, май наистина много се паля....
Иначе казвай водоема и аз лично идвам . :D :D
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

!!!!

Мнение от Paparaka »

pero написа:Има малка разлика аз не претендирам, че съм добър риболовец, но претендирам че съм добър комарджия искаш ли друг вариант :
Ти да заложиш 500 лв на Вальо /държа да кажа пред всички, че смятам Вальо за по-добър риболовец от мен/ а аз на себе си, кои ще е по напред догодина?
Условието ме е парите предварително преди първото състезание при някой от форума на който имаме доверие!
Е аз пък претендирам, че съм добър риболовец, но слаб комарджия. Готов съм да играем индивидуално аз и ти, но БЕЗ ПАРИ.
:D :D
Що се отнася до Вальо Колев, аз не искам подарени 500лв.....
И Пепи, дай да спрем да се джавкаме.....
Ако си направиш труда да прочетеш старите теми ще разбереш защо пуснах темата срещу Асенас!!!
:D
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
pero
Мнения: 203
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 15:46
Местоположение: София

Мнение от pero »

Какво парадиране е това - Айда да сключим облог от 500 лв?

Или имаш сърце и сключваш облога или нямаш сърце и не сключваш облога!

Ето даже за теб с по-слабото сърце съм ти предложил облог където почти сигурно ще загубя - ако нямаш средства даже ти предлагам да отидеш при Чичо Веско да ти се отблагодари за рекламата и да ти даде 500 лв назаем и в началото на септември ще му ги върнеш!
Пламен е голям риболовец...!
--------------------------------------
Доброто, което правиш днес,
Ще бъде забравено утре -
Въпреки това, прави добро!
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Поздрави

Мнение от ASSENAS »

Paparaka написа:Защо Бат Стан и Левака не играха на по 500лв. Сигурно защото им е крива ценностната система.....
както и да е, май наистина много се паля....
Папарак,

Проблема наистина е в ценностната система. А твоя конкретно е, че не можеш да губиш. Затова скачаш на дребните риби като мен (виждаш ли как се унижавам в момента за да се получи метафората).

Според мен по-слабите предизвикват по-силните за да се докажат. Аз по-силен ли съм от теб в риболова.? Що не предизвикаш Пламен? Той със сигурност ще приеме и при това без пари.

Всичко това се опита да ти обясни и Пепи, но ти явно не вдяваш. Като ти опре ножа до кокала и почваш да говориш за ценностни системи.
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
pero
Мнения: 203
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 15:46
Местоположение: София

Мнение от pero »

Добре ето значи спора е между мен и теб!

Ти си добрия риболовец, а аз съм добиря комарджия дай да се обзаложим на 500 лв на едно от следните неща:

1. Кой ще е по-напред от двама ни догодина?
2. Отиваме, ама като се стопли защото да вися на студа за 2 рибки ми е криво и правим състезание ако искаш даже на гьоловете където ще се състезаваме по време на тренировката на равностоен водоем и място избрано от теб само да имам възможност да тренирам 1-2 пъти преди това.
3. Предложението ми за облог с Вальо остава
Пламен е голям риболовец...!
--------------------------------------
Доброто, което правиш днес,
Ще бъде забравено утре -
Въпреки това, прави добро!
Аватар
Чичо Веско
Вносител
Мнения: 1302
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 14:39
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 1 път
получил Браво: 8 пъти
Обратна връзка:

И мен ме набъркаха...

Мнение от Чичо Веско »

(да отидеш при Чичо Веско да ти се отблагодари за рекламата и да ти даде 500 лв назаем)

Абе ей, нямам нищо против да си мерите пишките или щеките....ама недейте мен да ме слагате между вас :twisted:
После да няма - ама аз т'ва, ама аз он'ва....

Оставете Чичо Веско щедрия намира - да си гледа COLMIC-а и т'ва е!

За да не се впусне и той в състезанията - тогава щв му дишате праха :P
Божидар Иванов

Хай

Мнение от Божидар Иванов »

Хубаво единият -КОМАРДЖИЯ-другият-ИМА ЦЕННОСТИ- затова предлагам ,НИЙ заинтересованите да залагаме за двубоя и за крайното класиране ,но с известни условия,да има и вариант че и ако и двамата са извън тройката -да им измислим някакво наказание, заради КОМАРДЖИЙСКОТО което всеки от нас ТАИ.Нека някой доразвие ТЕМАТА аз имам нещо предвид-но изчаквам :idea: .Мисля,че 50 човека от форума ще се намерят да ЗАЛОЖАТ :!:
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от VARHARA »

Абе пичове какво става . Искам само да кажа , че не ми харесва това да се караме и дразним из форума . Аз не съм конфликтен човек , или поне не искам да съм такъв . С това искам да кажа , че не съм на никоя страна . Прекалено много уважавам ПЕПИ и ПАПАРАКА. Ние с Пламен направихме едно демонстративно състезание , което мина без никакви дразги , всичко беше на ниво . Айде да не се караме и зразним , да правим сийр на колегите . Ако продължавате , аз не искам да участвам в дразги .
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

VARHARA написа:Абе пичове какво става . Искам само да кажа , че не ми харесва това да се караме и дразним из форума . Аз не съм конфликтен човек , или поне не искам да съм такъв . С това искам да кажа , че не съм на никоя страна . Прекалено много уважавам ПЕПИ и ПАПАРАКА. Ние с Пламен направихме едно демонстративно състезание , което мина без никакви дразги , всичко беше на ниво . Айде да не се караме и зразним , да правим сийр на колегите . Ако продължавате , аз не искам да участвам в дразги .
... Без коментар!
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от VARHARA »

Защо бе Любчо , направи си коментара .
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Колеги, само ще ви кажа, че тази тема отива към много неприятен развой. В неделя на Арката нямаше такива неща, а Панталеев и Върхара си ловиха един до друг като първи приятели, нищо че всеки си беше заложил състезателната репутация. С мен и Левака, както и с Асен положението беше същото. Не мога да разбера защо се карате по такъв начин. Само ще ви дам един пример: в нашата лига по спинингов риболов, която е с осем кръга (не знам в България дали тази година е организирано по-продължително състезание) презди последния кръг Цандера и Марто бяха в приблизително еднакъв брой точки, като Марто имаше известна преднина. Всичко се решаваше в последния кръг на Искър до Брегаре. И - двамата ловиха един до друг, като приятели, а Цандера изгуби титлата само с това, че не успя да хване още един кефал. Баси развоя на целия сезон, а? И никой не се е карал с никого, всичко си е на шест. Вие тука сте настръхнали единсрещу друг, Пловдив срещу София, Папарака срещу Асен и Перо. И защо всичко това? Айде смекчете тона ако е възможно.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
bobsana
Мнения: 602
Регистриран на: Сря Дек 22, 2004 10:25
Местоположение: Sofia

Мнение от bobsana »

Развоя може и да не е неприятен, много се връзвате каточели не познавате Петър. Какъвто и да е спора ще бъде интересно.
АБЕ КЪДЕ Е ГЕЛЕТО С КЕПА...
ОТБОР: HOPELESS
Заключено

Обратно към “Състезания и турнири”