Какво става с националния отбор по плувка?

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Публикувай отговор
Аватар
dunavski
Мнения: 366
Регистриран на: Пет Апр 03, 2009 22:59
Риболов: мач, фидер, муха
Местоположение: Rugby - UK
дал Браво: 56 пъти
получил Браво: 398 пъти

Какво става с националния отбор по плувка?

Мнение от dunavski »

Като един редови риболовец ми е итересно каво се случва с нашия национален отбор по риболов. Европейското мина сега ще мине и световното по фидер, а ние нямаме преставители. Септемви на световното по плувка ще има ли Бг отбор? Дайте малко инфо.
Всички искат да отидат в рая, но никой не иска да умре
Аватар
bolo7m
Мнения: 323
Регистриран на: Сря Дек 05, 2007 21:01
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Какво става с националния?

Мнение от bolo7m »

Ще има,те отдавна се знаят.
За повече инфо в Българският сайт за риболовен спорт :http://matchfishing.bg/ или http://www.ribolovec.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Най добре е да питаш бившата легенда и главен редактор Божидар Тодоров (Папарака-Тъпарака).
Мъдър е този,не който знае много,а необходимото.
indalo
Мнения: 946
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 20:07
Риболов: на плувка/ щека, уип, директен, болонеза, мач
Местоположение: Перник

Re: Какво става с националния?

Мнение от indalo »

Боло ли си, мач ли си, престани с тоя заядлив тон. Писна ми във всяка една тема, дет разглеждам, да ти чета хапливия тон. То бива, ама твойто вече се не издържа. Пусни си тема и си псувай в нея колко си щеш.

Сори за офа.
Иначе и на мен ми е интересно кво се случва с националния.
http://www.krakra-fishing.com/wp-conten ... /03/kf.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
vankata86
Мнения: 227
Регистриран на: Вто Окт 12, 2010 22:31
Риболов: Pole and Match Fishing
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Какво става с националния?

Мнение от vankata86 »

Колега bolo7m.....Ти май спиш над клавиатурата :evil: Сори за спама,ама един и същи да спами секи път не е нормално....От жегите ли е,не знам :roll:
В риболова не е важно да знаеш много - а нужното!Catch And...
Да хванеш риба е удоволствие,но да я върнеш-още повече!!! Release!
pescaBG
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Дек 20, 2011 9:41
Риболов: мач ...мач и със зор щека
Местоположение: Мадрид Испания

Re: Какво става с националния?

Мнение от pescaBG »

Ами то изказването на полския национал по волей Бартман , все трябва да има някакво покритие по нашите земи
Някой ми се струва ,че се изживяват на големи форумни герои да не кажа нещо по радикално, в действителност , се съмнявам ,че има някакво покритие между PR визия , която злорадсвувайки се опитват да покажат и качествата и възможносттите , не само от риболовно естество
Тука драги ми колега , спорим но в рамките на добрия тон , и аграрни изказвания не са ни необходими , ако специално имаш нещо да делиш с Папарака, има лични за тая работа
Темата за Националния е доста интересна , и миналата година имахме доста сънародници щастието да присъствуваме на третото място на Монтанеца в Испания
Така , че не знам спиш ли пред клавиатурата или я ползуваш за възглавница , не ни пълни във всеки пост главиците с бисери ,които ти ражда "умната" главица
Риболова колкото е наука толкова е и късмет............понякога разбира се .
Аватар
dunavski
Мнения: 366
Регистриран на: Пет Апр 03, 2009 22:59
Риболов: мач, фидер, муха
Местоположение: Rugby - UK
дал Браво: 56 пъти
получил Браво: 398 пъти

Re: Какво става с националния?

Мнение от dunavski »

Сърбите на европейското станаха трети отборно, а не вярвам да са по-добри от нас. Италианците са пуснали изцяло младежите, без Габа, Фалсини и др. и дори с този отбор успяха да бият Англия, а не мисля, че тия новаци са по-добри от нашите състезатели, но така ще е докато продължаваме да се ядем по между си.
Всички искат да отидат в рая, но никой не иска да умре
georgi genov
Мнения: 105
Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 18:55
Риболов: sustezatelen

Re: Какво става с националния?

Мнение от georgi genov »

dunavski написа:Сърбите на европейското станаха трети отборно, а не вярвам да са по-добри от нас. Италианците са пуснали изцяло младежите, без Габа, Фалсини и др. и дори с този отбор успяха да бият Англия, а не мисля, че тия новаци са по-добри от нашите състезатели, но така ще е докато продължаваме да се ядем по между си.
колега, това за младите италянци е така но не е толкова важно за победата, по-важното е да имаш сериозен щаб зад себеси,а италиянците го имат в най-добрия му вариянт!!! сърбите ходят на състезание с огромен автобус!!! и са минимум 30 калпака с радиостанции помагачи и тренери и рънари!!
Та когато ние успеем да постигнем това, и ние ще имаме добри резултати!
лошото е, че нямаме капацитети с толкова стаж и знания за щаб, а и финансите също за от значение разбира се :cry:
да неказваме, че вътрещното ни първенство е на много ниско ниво и с много малко състезания, а и другото е ,че нямаме и водоеми подобни на тези на които се провеждат международни състезания освен канала в пловдив :roll: :fish8:
Аватар
pobeditelqt
Мнения: 540
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 13:38
Местоположение: София-Видин
дал Браво: 1 път

Re: Какво става с националния?

Мнение от pobeditelqt »

Да видим сега кои и на какъв бараж ще премерят сили за националния... :wink:
Моля да се пусне моментно класиране...
Joro_72 написа:" Титаник все някога ще изплува"...
...Но котвата му никога!!!

Кълве и малко и големо...
Наслука
Аватар
pobeditelqt
Мнения: 540
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 13:38
Местоположение: София-Видин
дал Браво: 1 път

Re: Какво става с националния?

Мнение от pobeditelqt »

...Републиканското първенство за 2012г ще бъде разделено на две зони. Това решение беше взето на среща на капитаните от секция Плувка, която се състоя на 21 януари в Стара Загора. 19 отбора ще вземат участие в Републиканското първенство тази година, които ще бъдат разделени на географски принцип.

Във всяка зона ще има по два турнира, а на финала ще се съберат да премерят сили всички отбори. За класиране на Национален отбор ще се взема класирането от последния миналогодишен турнир „Дъбника“, и първите две състезания от тази година. Първите 20 състезатели ще се срещнат на бараж и от тях ще бъде излъчен Национален отбор, който да ни представя на
Световното първенство ...

Остава някой да си направи труда да качи класиралите се...
:roll: :roll: :roll:
Joro_72 написа:" Титаник все някога ще изплува"...
...Но котвата му никога!!!

Кълве и малко и големо...
Наслука
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Какво става с националния?

Мнение от VARHARA »

Ти имаш ли пари -нямаш давай следващия . Какви баражи какви 5лв.Вадете банковите сметки и ще ви направя отбора веднага :wink:
Или съм изпуснал -може би има спонсор -не вярвам на ушите си :roll:
georgi genov
Мнения: 105
Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 18:55
Риболов: sustezatelen

Re: Какво става с националния?

Мнение от georgi genov »

VARHARA написа:Ти имаш ли пари -нямаш давай следващия . Какви баражи какви 5лв.Вадете банковите сметки и ще ви направя отбора веднага :wink:
Или съм изпуснал -може би има спонсор -не вярвам на ушите си :roll:
да да да точно така стоят нещата :oops: :evil: Което е много жалко :oops: имали сме федерация ????? дръжки и чушки :mrgreen: нещата не са се променили от 2000г. до сега !независимо кой е бил шеф на федерацията :evil: ВУРХИ ти знаеш как беше 2006г. ЕКСКЪРЗИАНТИТЕ нали? нещата не са мръднали и с милиметър :evil: :evil: всичко е до БГ манталитет, а тое, че всички ги боли оная работа за национала :shock: знаеш ли кое ме дразни най много ?
има фирми вносители> СЕНСАС, КОЛМИК, МАВЕР,МИЛО и всички останали, те трябва да се докажат като такива и да си развържат кисиите и да покажат, че са за развитието на спорта както е в цяла ЕВРОПА и като се определи националния отбор,федерацията да даде пари, и всички тези "вносители" да спонсорират с еднакви суми, и да се сабере една прилична сума която да е пре- достатачна за състезателите и щаба ! ако това не се постигне няма да имаме добри резултати :evil: ВЗЕМЕТЕ ПРИМЕР от СЪРБИТЕ :idea:

пп: Ами тези фирми ядът хляб от нас нали ?защо да не спонсорират? питам аз ?
аре ако има нещо няма нищо :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
ARKADI
Мнения: 349
Регистриран на: Чет Окт 30, 2008 0:03

Re: Какво става с националния?

Мнение от ARKADI »

Давам малко яснота на всички заинтересовани.На световно в Чехия ще отиде отбор от 6 човека.Баражи няма да има поради това че не може в едно състезание да се определя национален отбор няма смисъл от 3 републикански и по ред други причини но няма да се задълбочавам.Та отбора ще се състои от класиралите се от първо до шесто място до момента.1.Валентин Тотев 2.Евгени Милев 3 Аркади Райчин 4.Валентин Колев 5.Митко Апостолов.6 Иво Пасков.Тренер Калин Митранов .Това е класиралия се отбор няма отказали се всички са готови да пътуват.Относно финансирането мисля че проблеми няма остава още малко за да е всичко както трябва.За това мисля да организирам и едно състезание с цел събиране на недостигащите средства, но дори това да не се случи всеки е намерил решение за себе си.Поздрави и дано пак да няма кой крив кой прав кой колко бил добър кой е за националния кой не е за там.Това се решава на републиканско първенство
Аватар
Denis
Мнения: 377
Регистриран на: Пет Сеп 16, 2005 1:16
Местоположение: София
дал Браво: 16 пъти

Re: Какво става с националния?

Мнение от Denis »

За сега звучи добре. Успех пичове, ще стискаме палци ;)
А на кои дати е световното?
georgi genov
Мнения: 105
Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 18:55
Риболов: sustezatelen

Re: Какво става с националния?

Мнение от georgi genov »

Аркади много се радвам за вас момчета, дано да се представите достойно, за което не се съмнявам, познавайки вашите качества и възможности !!!! НО ? аз знам от опит ,че без щтаб отзад, ще ви е много трудно момчета, но с хъс и спортна злоба можете да компенсирате липсата на такъв, но ще е много тежко и трудно повярвай ми :)
пожелавам ви много добро представяне :wink:

пп: един съвет ако позволите :wink: бъдете отбор, и не се крийте един от друг ,споделяйте си всичко и си изграждайте тактиката от 5те дена тренировки :wink: това са най важните неща за добри резултати ,а и 6тия да следи най силните отбори каква я въртят :mrgreen: :wink:
pescaBG
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Дек 20, 2011 9:41
Риболов: мач ...мач и със зор щека
Местоположение: Мадрид Испания

Re: Какво става с националния?

Мнение от pescaBG »

Хмммммм ,
и така ли изглежда класирането в Републиканското , щото нещо ме съмнясва
или така е класирането по възможност за финансиране групово и индивидуално
В цивилизованите страни има 3 кръга сито и на Световното отиват класиралите се 2-ма първи
от всеки тур без значение дали са от един отбор или от 6 различни клуба
Явно в България схемата е друга , ама то в родината всичко е сбъркано от време оно
Риболова колкото е наука толкова е и късмет............понякога разбира се .
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”