Национален турнир по риболов - Гребна база Пловдив 2012

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Заключено
Аватар
voow
Мнения: 109
Регистриран на: Пет Фев 24, 2006 7:44
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Национален турнир по риболов - Гребна база Пловдив 2012

Мнение от voow »

voow написа:+Методи Николов
Колега Ивайло , нещо си ме пропуснал.. :)
http://www.sigurna-sluka.com" target="window.open(this.href);return false;
Аватар
Ивайло
Търговец
Мнения: 1434
Регистриран на: Нед Май 22, 2005 18:49
Местоположение: sofia

Re: Национален турнир по риболов - Гребна база Пловдив 2012

Мнение от Ивайло »

:oops:
voow написа:
voow написа:+Методи Николов
Колега Ивайло , нещо си ме пропуснал.. :)
:oops: :oops: :oops: готово :oops: :oops:
Иска ми се да ходя 6 дни в седмицата за риба.Луд ли сам незнам:)))
Аватар
voow
Мнения: 109
Регистриран на: Пет Фев 24, 2006 7:44
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Национален турнир по риболов - Гребна база Пловдив 2012

Мнение от voow »

Ивайло написа::oops:
voow написа:
voow написа:+Методи Николов
Колега Ивайло , нещо си ме пропуснал.. :)
:oops: :oops: :oops: готово :oops: :oops:
Тенкс :D
http://www.sigurna-sluka.com" target="window.open(this.href);return false;
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Re: Национален турнир по риболов - Гребна база Пловдив 2012

Мнение от maver13 »

Ивчо, възможно ли е в петък вечер да се пусне някакава актуална информация относно как е протекла тренировката и за риболова като цяло. Предполагам, че доста от колегите нама да тренират, тъй като петък е работен ден. Знам, че не е същото като, ако си там и тренираш, но все пак е нещо. Не сме ловили 2 години там и не ни е много ясно какво се случва. Така ще е чесно спрямо всички.
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
Аватар
Ивайло
Търговец
Мнения: 1434
Регистриран на: Нед Май 22, 2005 18:49
Местоположение: sofia

Re: Национален турнир по риболов - Гребна база Пловдив 2012

Мнение от Ивайло »

И аз няма да сам там но каквото разбера ще напиша :( :( :( и аз сам на работа в петък :(((
Иска ми се да ходя 6 дни в седмицата за риба.Луд ли сам незнам:)))
Коста Марков
Мнения: 151
Регистриран на: Пон Дек 20, 2010 21:39
Риболов: allrounder, но дупки у вода не копаМ, с пластмаси не тропам.
Местоположение: Монтана
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Национален турнир по риболов - Гребна база Пловдив 2012

Мнение от Коста Марков »

Колеги, поради малкото натрупан опит като състезател (състезател е силно казано), се опасявам, че не мога да намеря отговор на един въпрос.
Упоменато е, че състезанието ще се проведе по правилата на БФРС, а едновременно с това се разрешава и риболов с паста? В правилата е казано, че:
- Видовете стръв, предназначени за куката, не трябва да бъдат смесени или прикачени, а единствено нанизани на куката; забраняват се хляб, тесто (смес от субстанции или стръв като пелети, бойли, слепени топки захранка или стръв и др.).
До колкото схващам пастата се слага като топче на куката и на практика е смес от субстанции. Не трябва ли тогава да е забранена?
Извинявам се предварително, ако съм чел някакви стари правила или самият аз съм си интерпретирал нещо не както трябва.
:oops: :?: :?: :?: :oops:
Един час свободно време да ми изпадне, веднага отивам за два часа на риба!!!
Аватар
Ивайло
Търговец
Мнения: 1434
Регистриран на: Нед Май 22, 2005 18:49
Местоположение: sofia

Re: Национален турнир по риболов - Гребна база Пловдив 2012

Мнение от Ивайло »

Коста Марков написа:Колеги, поради малкото натрупан опит като състезател (състезател е силно казано), се опасявам, че не мога да намеря отговор на един въпрос.
Упоменато е, че състезанието ще се проведе по правилата на БФРС, а едновременно с това се разрешава и риболов с паста? В правилата е казано, че:
- Видовете стръв, предназначени за куката, не трябва да бъдат смесени или прикачени, а единствено нанизани на куката; забраняват се хляб, тесто (смес от субстанции или стръв като пелети, бойли, слепени топки захранка или стръв и др.).
До колкото схващам пастата се слага като топче на куката и на практика е смес от субстанции. Не трябва ли тогава да е забранена?
Извинявам се предварително, ако съм чел някакви стари правила или самият аз съм си интерпретирал нещо не както трябва.
:oops: :?: :?: :?: :oops:
Ще предам вапроса ви и ще пиша по късно по темата с пастата
Иска ми се да ходя 6 дни в седмицата за риба.Луд ли сам незнам:)))
Аватар
Ивайло
Търговец
Мнения: 1434
Регистриран на: Нед Май 22, 2005 18:49
Местоположение: sofia

Re: Национален турнир по риболов - Гребна база Пловдив 2012

Мнение от Ивайло »

Пастата е забранена както е по правилника моя грешка :oops: :oops: :oops: моля да ме извините :fish8:
Иска ми се да ходя 6 дни в седмицата за риба.Луд ли сам незнам:)))
velev
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 22:51
Местоположение: sofia

Re: Национален турнир по риболов - Гребна база Пловдив 2012

Мнение от velev »

+ Иван Лилов
Рано или късно, всички ще дойдат в Люлин!
https://www.facebook.com/ivan.velev.773" onclick="window.open(this.href);return false;
Магазин Люлин Фишинг
Аватар
Ивайло
Търговец
Мнения: 1434
Регистриран на: Нед Май 22, 2005 18:49
Местоположение: sofia

Re: Национален турнир по риболов - Гребна база Пловдив 2012

Мнение от Ивайло »

По темата с децата са в Неделя от 10 часа само ако има над 5 деца за тях състезанието ще е 2 часа
Иска ми се да ходя 6 дни в седмицата за риба.Луд ли сам незнам:)))
Аватар
ivelin66
Мнения: 529
Регистриран на: Сря Май 13, 2009 21:30
Местоположение: Русе
дал Браво: 121 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Национален турнир по риболов - Гребна база Пловдив 2012

Мнение от ivelin66 »

maver13 написа:Ивчо, възможно ли е в петък вечер да се пусне някакава актуална информация относно как е протекла тренировката и за риболова като цяло. Предполагам, че доста от колегите нама да тренират, тъй като петък е работен ден. Знам, че не е същото като, ако си там и тренираш, но все пак е нещо. Не сме ловили 2 години там и не ни е много ясно какво се случва. Така ще е чесно спрямо всички.
Колега честно ще е като си се писал на турнир - да отидеш на официалната тренировка и да захраниш мястото на което се паднеш.Щото на другия ден като ти застане нехранено място ще се чудиш какво става.
P.S. Чудя се на записалите се които няма да бъдат на тренировка в петък - пичове предоставя ви се уникална възможност да ловите 3 дни за по 10 лв на ден на място пълно с риба.Е какво искате повече?
Team Milo - feel the difference
Аватар
Ивайло
Търговец
Мнения: 1434
Регистриран на: Нед Май 22, 2005 18:49
Местоположение: sofia

Re: Национален турнир по риболов - Гребна база Пловдив 2012

Мнение от Ивайло »

ivelin66 написа:
maver13 написа:Ивчо, възможно ли е в петък вечер да се пусне някакава актуална информация относно как е протекла тренировката и за риболова като цяло. Предполагам, че доста от колегите нама да тренират, тъй като петък е работен ден. Знам, че не е същото като, ако си там и тренираш, но все пак е нещо. Не сме ловили 2 години там и не ни е много ясно какво се случва. Така ще е чесно спрямо всички.
Колега честно ще е като си се писал на турнир - да отидеш на официалната тренировка и да захраниш мястото на което се паднеш.Щото на другия ден като ти застане нехранено място ще се чудиш какво става.
P.S. Чудя се на записалите се които няма да бъдат на тренировка в петък - пичове предоставя ви се уникална възможност да ловите 3 дни за по 10 лв на ден на място пълно с риба.Е какво искате повече?
И на мен ми ходи ама сам на работа за сажаление дано да се освобода не са толко прости нещата :)
Иска ми се да ходя 6 дни в седмицата за риба.Луд ли сам незнам:)))
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Re: Национален турнир по риболов - Гребна база Пловдив 2012

Мнение от maver13 »

ivelin66 написа:
maver13 написа:Ивчо, възможно ли е в петък вечер да се пусне някакава актуална информация относно как е протекла тренировката и за риболова като цяло. Предполагам, че доста от колегите нама да тренират, тъй като петък е работен ден. Знам, че не е същото като, ако си там и тренираш, но все пак е нещо. Не сме ловили 2 години там и не ни е много ясно какво се случва. Така ще е чесно спрямо всички.
Колега честно ще е като си се писал на турнир - да отидеш на официалната тренировка и да захраниш мястото на което се паднеш.Щото на другия ден като ти застане нехранено място ще се чудиш какво става.
P.S. Чудя се на записалите се които няма да бъдат на тренировка в петък - пичове предоставя ви се уникална възможност да ловите 3 дни за по 10 лв на ден на място пълно с риба.Е какво искате повече?
Ивелине, знам бе човек. Аз също организирам състезания на които почти никой не тренира. После на хранените места си дава, а на другите - дърво. Просто е работен ден и понеже лятната отпуска замина вече, няма как да се откача. Предполагам, че при доста хора го има тоя проблем. Ако състезанието беше следващата седмица, съм сигурен, че повечето хора щяха да тренират. При положение, че тренировката е в работен ден, сори, ама ние нямаме вина. Тва не е републиканското, дето заминавате в четвъртък още. Да се чуди човек кво работите :?: :!:
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
Аватар
patrona86
Мнения: 235
Регистриран на: Вто Авг 05, 2008 21:25
Риболов: allrounder
Местоположение: Farnborough/UK
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Национален турнир по риболов - Гребна база Пловдив 2012

Мнение от patrona86 »

+ Милен Петров

Ако някой пътува от Бургас за тренировката и може да ме вземе моля ЛС.
13meters.co.uk е новият дом на Селската Касапница както и на всички статии и репортажи.
Посетете и Фейсбук страницата ми 13meters
Не претендирам за високо спортно майсторство.
Ръководя се от принципа "Риболовът е за разтоварване,а не за натоварване!"
Заключено

Обратно към “Състезания и турнири”