Фидер лига 2013 г. "Обзор"

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Аватар
koki
Мнения: 840
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 19:01
Местоположение: Кърджали
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 3 пъти

Фидер лига 2013 г. "Обзор"

Мнение от koki »

Правила , принципи и график:
Джеди лигата ще бъде от три кръга от по два манша за всеки един кръг.
Първи кръг края на м.юни 1-2 яз.Дъбник
Втори кръг края на м.юни 29-30 яз.Жребчево
Трети кръг края на м.септември 28-29 яз.Копринка

Състезанията са с индивидуално и отборно класиране , отборите се състоят от 3-ма човека.
Победител е отбора с най-малко наказателни точки от трите проведени състезания , ако имаме отбори с равен брой наказателни точки, тогава се гледа улова на отборите. Същото важи и за индивидуалното класиране.
Ако даден състезател не може да присъства на дадено състезание , автоматично получава максималния брой наказателни точки и продължава да участва за годишната надпревара "Шампион 2013 г." . Участник които не може да присъства на даден кръг може да бъде заместен от друг човек като отбора прибавя към актива си неговия резултат.
Таксата за участие е 30 лв. на човек за 3 -те състезания, таксите ще се събират отборно. За платена такса се счита такава платена от тримата участници в размер на 90 лв. Таксата ще съберем през м.април, отбор не платил до определената дата автоматично може да бъде заместен от чакащ такъв , ако няма чакащи остават само платилите. Отбори които не платят на време , няма да бъдат допускани до участие в лигата! Минимален брой на участващите отбори 7 , максимален 11 от по 3 -ма човека. Всичките пари от такси отиват за закупуване на купи,медали, плакети и т.н. необходими за състезанията. Награден фонд няма да има! За закупените награди ще бъде предоставен нагледен документ Cool
Състезанията ще се провеждат по следния начин:
Големината на секторите ще се определя според мястото което успеем да запазим.
Ако се наложи ще се сгъстяваме максимално само и само да не пропадне състезанието.
Събота сутрин тренировка задължителна за всички отбори, отборите тренират един до друг / тримата човека наредени един след друг/ .
След обяд първи манш, неделя сутрин втори манш.
Ако си бил в сектор 1 първия манш, то втория няма да можеш да бъдеш в него. Ако даден състезател от отбор изтегли тапа, то друг негов съотборник губи правото на тапа / дори и при изтеглен жреби да бъде тапа/ ако има вътрешни тапи същото важи и за тях!
Жребия се разиграва по следния начин, за тренировката се тегли жребии / тегленето се извършава от един от отбор/. Отбор едно с места от 1 до 3, отбор 2 от 4 до 6 и т.н. След края на тренировката се изтегля жребия като първи тегли отбора изтеглил 1 - ца за тренировката, 2 - ка и т.н. За втори манш жребия се извършва в обратен ред от големите към малките числа.
Преди започване на състезанието / 15 мин. преди него/ всеки един състезател може да захрани дадено петно с кошничката с която ще лови, на кошничката не може да има закачена кука!
Времетраенето на всеки един манш е 5 часа или по-малко по преценка на организаторите и участниците.
Всеки участник застава точно под флагчето с номера , нито в ляво, нито в дясно.. точно под флагчето!
Всеки участник се подписва срещу улова които е записан в състезателния лист. Тегленето на рибите се извършва в специално предназначена теглилка , като резултат се записва общото тегло на теглилката и рибите.


ЗАБРАНЯВА СЕ:

Вардевас и фуйл,както жив така и изкуствен, както и използването на всякакъв вид повдигачи.
Лодки за захранване,ракети,кобри,прашки и храненето от ръка по време на състезанието
При първо нарушение предупреждение, при второ 1 н.т. и при трето дисквалификация ,
предупрежденията се натрупват за двата манша.
Забранено е използването на повече от 12 литра овлажнена храна и повече от 2 литра жива стръв!
Забранени са всякакви други монтажи освен този с подвижна кошничка и минимална дължина на повода 50 см.!
Забранено е използването на сонари както на тренировката така и преди и по време на състезанието!
Забранено е пускането на риби след сигнала за край , независимо колко са големи или пък са били закачени преди края на състезанието. Такова действие автоматично се наказва с 1 н.т. При повторно действие с дисквалификация!

По време на състезанието отборите могат да имат рънери които обаче не могат да помагат при ваденето на рибите, връзването на монтажи / куки/ , бъркане на захранки и т.н. Рънера може да помага само с напътствия.
Ако даден отбор не желае противников състезател / или рънер/ да навлиза в неговия сектор , сте длъжни да се съобразявате. При положение ,че правилото се пренебрегне следва предупреждение а при повторно такова и наказание/ добавяне на една наказателна точка/.
Отбори с вардевас или фуил в сектора директно ще бъдат дисквалифицирани.
Риба закачила съседна линия се пуска обратно във водата.
По време на състезанието може да манипулирате само с въдицата която е във водата. Забранено е оправянето на монтажи, зареждането на хранилки, смяна на поводи и т.н. Тези манипулации се извършват само при положение ,че нямате въдица във водата.





Отбори:

1."Маниак" - Ивчо, Коки и Божката
2."Shimano master feeder team" - Мариан, Митко и Наско
3."Фиш маниа" - Теди, Цецо и Илиян
4."Пирдоп фидер тийм" - Дако , Ванко 2 и Ванката
5."Черешка" - Любо, Кристиян и Минчо
6."Дивите пръчове" Сашо, Цецо 81 и Владо
7."Ша ми се обадиш ли?" Кирето, Джими и Дия
8."Бързи , смели , сръчни" Жорката , Борката и Десо
9."Хоби спорт " , Док 5, Док-Гого и Жорко - Слайдера / Павлин /
10.''Отритнатите суеци'' Борката , Киро и Жоро
Аватар
koki
Мнения: 840
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 19:01
Местоположение: Кърджали
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 3 пъти

яз.Дъбник 01-02.2013 г.

Мнение от koki »

Проведе се първия кръг от лигата , снимки , коментари и анализи...

Индивидуално класиране :


Изображение

Отборно класиране :

Изображение

Снимки от състезанието:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Състезанието през моите очи...

Привет и от мен...
На тренировката се паднах на номер 29 Smile
При мен имаше доволно риби , както и при Иво които беше до мен , Божката които беше на 30 имаше по-малко вземания.
С намаляването на номерата рибата ставаше по-рядка...
Рибите искаха смяна на стръвта за да кълват ритмично , другото което забелязах е ,че преобладават Платиките, от Бабушката нямаше и помен все едно се изпарила...
На тренировката бях забъркал каквото е останало от миналата година "Джаксън" , Фидер, Бабупка, Шаран и добавих течна меласа.
Изтеглих 23 за първия манш ...
Храната ми беше ВДЕ - Платика, Супер фийд , малко динамик фидер и супер куп, аромат "Бремсен" , варен коноп , течна меласа , малко боядисан глина...
Стартирах на две дистанции ...
Една точно пред водораслите и на около 10 метра пред тях...
Започнах на късата като имах риби на нея около половин час, след това си биха шута. Настоявах още около половин час без резултат.
След това минах на по-далечната...
Десо ми беше дръпнал доста сериозно , от бързане да го стигам изтървах много риби...
Това ми втората грешка, другата беше ,че изчаках половин час на близкото петно.
Отделно загубих 2 или 3 риби заради не ползването на кеп , абе веселба...
Половин час преди края скъсах всичко след закачка, ама не от монтажа ами от средата, та стана още по-весело!
В крайна сметка 5 в сектора , не можах да взема максимума от мястото !
Втория ден се паднах на място номер 4 ...
Забърках ВДЕ , Динамик фидер, Платика и малко Супер куп , меласа и течен карамел....
Течни карамел ми слепи страшно много хранта!!! Не ми хареса как се получи , а и малко "Бремсен" и аромат Кокос на ВДЕ.
Дистанция около 15 метра, по на вътре не можеше....
Пробвах веднъж на подготовката и оставих една хранилка веднага във водораслите...
Добре ,че Илиян малко закъсня та дръпнах 4 Платики , след като почна да лови при мен стана супер тегаво...
Не мога да избягам по -навътре , на близо няма риби ..Ужас!!!!
След около час и малко нещата умряха тотално!!!!
Започнаха да кълват с хирургическа прецизност микро Платики , едвам се забелязваше кълването...
Да не говорим ,че два пъти не повтаряха на една и съща стръв!!!
В един момент сложих два метра повод за да пропада по-бавно и евентуално да ловя риби но резултат нямаше...
В крайна сметка станах 4 в сектора което смятам за максимум от мястото, как бих Илиян не знам Shocked
Явно тия малките рибите са успели да компенсират неговото дърпане първия час....

В крайна сметка втория ден съм доволен , първия слабо представяне!

Първата битка е загубена , войната продължава!

Поздрави за победителите , браво на всички участници!

На моите съотборници искам да пожелая по-малко нерви и повече концентрация за следващите състезания, като аз се извинявам за незадоволителното представяне първия манш!

До нови срещи на Жребеца!!!
fiverov
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Ное 22, 2010 18:54
Местоположение: София ,М.Младенов
дал Браво: 3 пъти

Re: Фидер лига 2013 г. "Обзор"

Мнение от fiverov »

Да провлача краче и да напиша и аз два реда .
Състезанието мисля беше едно от най- оспорваните досега .
В събота на тренировката се падаме на 22,23,24 място в трети сектор.Кал до колене ,във водата тревите до шията след 20-я метър .Пробвахме да ловим пред водораслите -нъцки 2 часа нищо .Потърсихме чисто място по навътре оказа се ,че има пояс след 25-30 м където е чисто и рибите са там .съответно започна риболов ,но знаех че това няма да е актуално и в другите два сектора .Все пак беше полезно .Най -важното беше да се открие чиста зона .Това са изводите от тренировката .Храната беше от фризера голд про плюс 12х3 плюс семена
жребия първи манш ми отреди 10 място в първи сектор-тапа .Малко неподготвен започнах състезанието -смисъл намерих си петно на 20 -25 м и започнах да храня там .Не съм търсил друго петно .Хубавато беше че рибите бяха там .Храната ВДЕ голд про ,турбо ,биг фиш и фидер сух и течен ароматизатор платика.Царевица и коноп ,200 гр кълцан само за началното захранване.Мисля че това с царевицата беше разковничето да ловя само едрите :lol: 300-400 гр платики .На втория час скъсах клипсатора от там един час пауза после намерих петното и се върнах в играта . :fish15:
Втория манш 27 място трети сектор .Храната същата .Но не можах да намеря рибите .Първите два часа гледах доктора и софта как ловят , аз си почивах .Пробвах всякви комбинации риба при мен не!! Промених дистанцията и влезнах във водораслите от там започнах много силна серия и накрая с доктора по 4210 гр
Монтажа ми беше на фк 28 , повод 60 см ксило 0,117 ,кука 16 .Първия ден само на торен с бял , втория ден последните два часа въртях 3 пинки ,с един бял ,и с торен и бял.Искаха да им се сменя стръвта постоянно поне през 4-5 риби и следваха сигурни сгъвания .Иначе паузите бяха големи ,а Доктора беше много на пред .
И така чакаме Жребеца .Поздрави !
Чистотата е мерило за вашата култура !!
vidinskoribarche
Мнения: 72
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2011 17:50
Риболов: На Леко
Местоположение: Видин

Re: Фидер лига 2013 г. "Обзор"

Мнение от vidinskoribarche »

Team ''Суеците''
Нека и аз напиша как се разви състезанието за моят отбор.
Пристигане разпъване... знаете всички :)
Опитахме се да половим риба във втори сектор още в Петък но времето не ни позволи, вятър дъжд бъря всичко на едно. Все пак успяхме да половим 2 часа. Седнахме един до друг със моят съотборник Жоро в 2 сектор както вече писах. Захранка Сенсас МВДЕ и Бисквита шоколад. Стръв торен бял царевица пинка. На около 20 метра излизаха добри червеноперки и Платики около 100 150 грама по моя преценка. От предишният риболов на водоема който направихме 2 седмици по рано установихме поне аз, че в 1 сектор превес има бабата.
На Тренировката вв събота сутринта се падаме 4 5 6 място до Док-5 и до Док. Гого :) те заемат 1 2 3 място. Не обърнах внимание те ка ловят но в последствие стана ясно , че са ловяли добри платики на къса дистанция. Ние намерихме чисто място на около 20 метра точно пред едни водорасли които явно бяха като пояс през целият залив .
Аз лично не подходих като на състезание да си захраня едно петно а директно започнах да си ловя риба :)
Стана ясно, че рибата е там !!! Но превес имаха този път платиките !!!
Жребият ми бе късметлийски паднах се в същият сектор и то на мястото на моят съотборник в ляво. Той вече бе направил едно петно и аз мислех да продължа да ловя на него. Захранката Сенсас Мач Бриймс Сенсас Бабушка бисквита шоколад коноп и кълцан торен !!!
Знаех много добре къде е петното на моят съотборник и с първото мятане го улучих. Клипсирах и започнах да ловя директно като преди това захраних с около 10 кошнички кълцан торен затапен с малко храна !
Резултата не закъсня първа риба платика, доста добра !!! Стръв парченце от кълцаният торен, който в прочем не направих на каша а го оставих малко по едро скълцан :) Едно парченце торен и пинка за затапка или парченце торен с бял за затапка.
До последно мислех че ловя добре. в последствие се оказва че съм 5 в сектора с 3,080 кг а Първи е Фиверов с 7 килограма (тапа е !!!)
Втори ма ш падам се в 2 сектор 19 място. Мислех си че е супер куцо , но се оказа по дашно от 1 сектор. Рибата се държеше по навътре поне с 10 метра като първите ятания ги направих във водораслите и с леки придръпвания намерих чисто място. Клипсирах и там . Този път захраката е същата без кълцан торен обаче :)
Интересно е , че рибите взимаха леко в дясно !!!
ако хвърля направо не иска да кълве, но леко в дясно почти мигновенно имах риба !!!
През паузите когато не искаше да кълве я търсех и по наблизо и по надалеч, но това ми е била и грешката, трябваше да упорствам на едно и също място но да сменям по често стръвта !!!!
Нищо в сектора съм 7 мисля с 3,245 като има 3 платики изпуснати, които ми даваха 3-тото място със сигурност !!!
отборно сме 4-ти индивидуално 12-ти. Доволен съм и с нетърпение чакам втори кръг на Жребчево.
До нови срещи.

Ивката Вълов Team ''Суеците''
Аватар
Denis
Мнения: 377
Регистриран на: Пет Сеп 16, 2005 1:16
Местоположение: София
дал Браво: 16 пъти

Re: Фидер лига 2013 г. "Обзор"

Мнение от Denis »

Браво Фиверов, браво мама! Обаче си траеш и не щеш да почерпиш :D
fiverov
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Ное 22, 2010 18:54
Местоположение: София ,М.Младенов
дал Браво: 3 пъти

Re: Фидер лига 2013 г. "Обзор"

Мнение от fiverov »

:D
Чистотата е мерило за вашата култура !!
Иво Вълов
Мнения: 64
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 19:45
Риболов: С кошничка
Местоположение: София-Видин

Re: Фидер лига 2013 г. "Обзор"

Мнение от Иво Вълов »

Здравейте. 2 кръг от Джедай лигата ще се проведе на яз. ЖРЕБЧЕВО. Дати те са 28 29 и 30 Юни.
Аватар
koki
Мнения: 840
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 19:01
Местоположение: Кърджали
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Фидер лига 2013 г. "Обзор"

Мнение от koki »

Жребеца - втори кръг...

Пристигнах на язовира в петък сутринта с една кола с багаж и две жени в колата Laughing
Докато разпъна и това онова вече беше станала доста топло.
Разбърках храна за Платика, още в началото стана ясно ,че хич няма да е лесно.
Гъстите риби от пред две седмици ги нямаше никакви , водораслите бяха поникнали като гъби!
Риболов първия ден нямаше почти никакъв , много редки епизодични риби...
На тренировката с моите съотборници се разбрахме да пробваме три дистанции на риболов.
Къса /Божката/ , средна / Аз/ и далечна /Иво/ ...
След около час настояване на средната дистанция положението беше плачевно , при Божката тоже!
Само Иво вадеше риби на далечната дистанция ...
Минах и аз на вътре и изкарах една риба и до там...
Общо взето положението беше трагично!
Това което направих е да видя какви възможности ми дава всяка пръчка и работата на различните хранилки!
Дойде време и за състезанието ...
Разбърках две храни едната супер лека - Специал и Червеноперка на ВДЕ.... Другата Червеноперка, Кеч , Специал и Биг фиш на ВДЕ. Добавих кафява и черна боя , както и течен ароматизатор Сенсас / избрах него защото е със сладникав вкус и се надявах да ми докара и някоя Платика/ , добавих и малко трохи жълти и червени и бях готов за бой...
Приготвих три федера , два медиума / единия с монофил/ и едно хеви....
Дистанции ми бяха 3 , средна , дълга и най-дълга....
С хеви фидера избрах дистанция около 55 метра / с далекобойна хранилка/ като имах запас от още няколко метра с друг тип далекобойна хранилка от бял червей преправена на стандартна / Благодаря Саше/.

Стартирах с по няколко кошнички на времето за захранка и на трите петна..
Разбира се стартирах с най-далечната.... Първо се появиха риби при Борката и Жорката , а малко по-късно и при нас с Ванко 1!
Риболова беше много добър при мен , кълвяха стандартните големи риби за Жребеца...
Рибите реагираха много добре на добавен бал червей в храната, преди да духне вятъра бях много по-напред от всички!

Излезе вятъра и положението стана , мале, мале...
Смених типа хранилка и пак успявах да си достигна дистанцията , не така седяха обаче нещата с точността ...
Общо взето положението беше 1 от 5 ...
Всеки път като уцелих петното имах кълване , да ама с това разреждане и разширяване на петното рибите ставаха все по-редки като към края даже почти спряха!
През това време Ванко 1 яко дърпаше риби във вятъра с бомбите за бял червей на Дренан...
При него ефективността на уцелването беше много голяма, голяма работа са тия бомби ей!
В крайна сметка явно не е успял да ме настигне!

Заради лошото време втори манш нямаше , останахме си с един. В последствие времето се управи но ....

Това е поздрави , весело лято и ще се видим на Копринка за финала!

Жребчево класиране:

Индивидуално:

Изображение

Отборно:

Изображение


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Генерално класиране:

Индивидуално:

Изображение

Отборно:

Изображение

Поздрави!
Аватар
koki
Мнения: 840
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 19:01
Местоположение: Кърджали
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Фидер лига 2013 г. "Обзор"

Мнение от koki »

яз.Копринка

Изображение

Изображение

Генерално :mrgreen:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Поздрави :)
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Re: Фидер лига 2013 г. "Обзор"

Мнение от Doktor-5 »

Doktor-5 написа:Здравейте приятели, да споделя и моя риболов.
Тръгнах за този турнир с ясната представа, че сме толкова забатачени в класирането до момента, че трябва да се случи чудо, за да се класираме добре. Нагласих се за релакс и наблягане на масата. На тренировката се паднахме на първите три поста. Шаки и Буболето, започнаха риболов на късата дистанция аз наблегнах на голямата около 45-50м. Риболов имаше и при мен, като се ловяха основно скимърси. Рибити искаха товарене на кукакта, но пък имаше много празни кълванета. Компромисен вариянт се оказаха два бели червея, единия по дължина втория за дупето и малко повече изчакване при засечка.
Първи манш с Любака си разменяме местата на тренировката. Споделихме дистанции и маркери. За състезанието си носех изцяло и само храна за бабушки, кориандър, карамел и подсладител за платиките. Имах по половин кг бял и торен на манш.  
Стартирах с първа риба в сектора и веднага след това още 6 риби и се почнаха мъките.
Разбра се, че във "В" сектор е по-плитко и се завъртат кефали. Започнах да подавам бял на близко и успях да уловя два, единият от които се оказа решаващ за 4-то ми място в сектора. Шаки първи, Гого втори - седем точки, блестящо отборно представяне. Не бързах да се радвам, защото рядко сме се класирали два поредни манша добре.
Втори манш попадам в сектор "А". Всички захранваме на близко и чакаме предполагаемият як риболов.
Да, ама нъц!:( 
Колегите от дясно започнаха някакъв риболов, моя милост и наляво нищо. Един час без пипане. Разбрах, че потъвам бавно и реших да спася каквото мога, като потърся рибите на голяма дистанция, където лових на тренировката. Надявах се количеството торен и бял, който подавах да дадат най-накрая очаквания резултат.
На втора кошница имах пипване, което ме обнадежди. Така започнах да ловя основно платички и редки бабушки. Поуспокоих се и започнах да се забавлявам с риболова. Разбрах че Шаки и Гого отново са добре и се обнадеждих. Рибите ми взимаха със страхотен рън, просто кеф. Към обяд влязох в добра серия, като изкарах две каракуди и една едра платика, която се оказа и рибата на турнира. При тегленето за моя изненада се оказах втори. Голяма радост! Вече ми замириса на купи и медали!:D 
Така още веднъж се убедих че Бог помага, когато си в слабост и няма надежда!
Благодарен съм Му за радостта, която ми донесе! Цялата Слава отдавам на Него!
После вече го знаете.
Линията ми бе основно 0,20-Горила черно на Тубертини. Връх 0,75oz. Куки № 15-16 на Тубертини серия 2 и 27, стръв два бели(също Тубертини:D , на всеки втори бял имаше щампа с логото :lol: ), повод 0,12,  дълъг 60см.
Искам да благодаря на Коки и Цецо за положените усилия и средства, при организиране на кръговете от лигата. За мен бе истинско удоволствие да участвам и да общувам с момчетата. Надявам се догодина, ако е рекъл Бог, отново да съм с вас.
Пожелавам ви здраве, лично щастие и най-важното бъдете Благословени!:D
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
Иво Вълов
Мнения: 64
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 19:45
Риболов: С кошничка
Местоположение: София-Видин

Re: Фидер лига 2013 г. "Обзор"

Мнение от Иво Вълов »

''Джеди Лигата'' е мероприятие, което все още няма равно от към емоции приятелски дух и всички добри чувства събрани в едно в България.
Лигата расте и с радост събира нови и нови желаещи да опитат от това блаженство.
Фидер риболова набира скорост, постоянно се развива, и е риболов с много емоции много динамика и не на последно място много техника !
Аватар
koki
Мнения: 840
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 19:01
Местоположение: Кърджали
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Фидер лига 2013 г. "Обзор"

Мнение от koki »

Предстои "Джеди лига " 2014 г.

Джеди лигата ще бъде от три кръга от по два манша за всеки един кръг.
Първи кръг края на м.май 17-18 или 24-25 или 31-01 (16-17 евроизбори)
Втори кръг края на м.септември 20-21 или 27-28
Трети кръг края на м.октомври 18-19 или 25-26

Отборите са състоят от трима човека ...

Годишена такса картотека от 30 лв. необходим за покриването на разходите по проверка и подготовка на състезанията и награден фонд "Шампион на шампионите" 2014 г.
Таксата за участие е 30 лв. за купи и медали + 15 лв. за съдии, + 5лв. допълнителни разходи (разделителни ленти , и др), на човек за 3 -те състезания, таксите ще се събират отборно.Ако състезанието е на платен водоем се дължи и такса за водоема, която ще бъде събирана на място.

Такса на отбор общо 240 лв. или 80 лв. на човек ...

Награден паричен фонд няма, само купи и медали ...
Ако някой има интерес на ЛС , местата са ограничени ...

Записани отбори към момента ...

1. Божката, Иво(топсофт) и Жорката(гог14)
2. "Дивите пръчове" - Влади, Павката и Dermy
3. "Пирдоп фидер тийм" - Дако , Ванко 2 и Ванката
4. "Cherry Team" - Николай Неделков, Любо Митрев, Минчо/Ники/
5. "Ще ми се обадиш ли" -Кирето, Джими и Диа
6. "......... team" -Жорката, Борката и Иво Веселинов
7. "Dream Team" - Ceco81, Milen4o и Калин (Пирдоп)
8. "Видракс": - Доктор Файфт, Марян(Видракс) и Юри.
Аватар
Anton Tonev
Мнения: 49
Регистриран на: Пет Фев 18, 2011 10:39
Местоположение: На Гьола
получил Браво: 2 пъти

Re: Фидер лига 2013 г. "Обзор"

Мнение от Anton Tonev »

Коко, докарай ги по нашите морета бе. :D
Аватар
koki
Мнения: 840
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 19:01
Местоположение: Кърджали
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Фидер лига 2013 г. "Обзор"

Мнение от koki »

Aton написа:Коко, докарай ги по нашите морета бе. :D
Може някой ден и това да се случи :tup:
Аватар
Anton Tonev
Мнения: 49
Регистриран на: Пет Фев 18, 2011 10:39
Местоположение: На Гьола
получил Браво: 2 пъти

Re: Фидер лига 2013 г. "Обзор"

Мнение от Anton Tonev »

Ще помагам с каквото мога.
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”