Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Публикувай отговор
GEORGI GEORGIEV
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 20:51
Местоположение: SHUMEN

Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от GEORGI GEORGIEV »

Във връзка със предстояща техническа комисия на БФРС за предстоящото световно първенство в Полша.
Моля всички капитани на секция плувка да дадат своите предложения за капитан на и трима участници за националния отбор.
Моля до сряда!!!!
Аватар
Marian
Търговец
Мнения: 624
Регистриран на: Пон Май 16, 2005 16:27
Местоположение: Н. Загора/София

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от Marian »

Ако може първо цялото класиране, и по-какви критерии ще се определят тези трима състезатели? Ние хубаво ще предложим човек за капитан, ама дали той ще желае да отиде. Поне споделете няколко желаещи.
The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural.
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от VARHARA »

Бих искал първо да разбера кой е националния отбор и по какви критерии е избран .
А капитана е най лесен :!: но внимавайте как го избирате .Най мразим капитани и ръководители който не знаят какво означава - КОРЕКТЕН към всички :wink:
serkan1975
Мнения: 241
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 14:54
Риболов: спортен риболов
Местоположение: кърджали,шумен

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от serkan1975 »

моето предложение е за капитан:Георги Георгиев
Аватар
Marian
Търговец
Мнения: 624
Регистриран на: Пон Май 16, 2005 16:27
Местоположение: Н. Загора/София

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от Marian »

А моето е : ВЪРХАРя :D
The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural.
Аватар
pobeditelqt
Мнения: 540
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 13:38
Местоположение: София-Видин
дал Браво: 1 път

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от pobeditelqt »

Момчета, не знам за какви, капитани и треньори говорите - след като никой от тях не поема никаква отговорност......
При сегашната схема никой нищо не знае, всеки е най-големия и никой не е виновен.....
Някой си е капитан и налага мнение, друг е измислил риболова, а трети бил гледал няколко пъти големите, как ловят......
Пълна смешка..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Федерацията не осигурява нищо за национален отбор - НИЩО, а назначава всякакви треньори, капитани и подобни, след което събира парите на състезателите и им прави схема на трениране и стратегия за състезание...... :))))))))))))))
След това никой, нищо не знае.....

Когато не намираш и стотинка за НАЦИОНАЛЕН ОТБОР - няма как да избираш кой да участва в него и най-важното как да го прави - Правото е по класиране....
Стъвта ни умряла, дайте сега един автомобил пари за нова - виновен няма, някой не е опазил стръвта..... :))))))))))))))
Тоя бил такъв, оня - едикакъвси, защото не искал да тренира по някаква схема......
Извинявайте момчета, но на Европейското, ние бяхме едни хора, които сме се виждали по турнири и никой не знае нищо за стериотипа на риболов, виждания и разбирания и хора, които нямат никаква идея за уменията, разбиранията и нуждите ни за работа ни раздават някакви абсурдни задачки...... :))))))))))))))
Така няма как да стане.....
При тази схема на национале отбор му трябват ПОМАГАЧИ (какъвто бе Ивайло Христов - евала за което), а не разбирачи, трениори и капитани......
Фиктивен капитан- най-стария човек в отбора....
Трениор - никой
Рънъри - момчета с мерак да помагат на всички и да ходят бързо, а не за два дни рънъра ми мина първия ден за 10 секунди и отмина, а втория ден кучетата ме яли.....

Господа ново управляващи, не може да не си мърдате пръста за събиране на средства за Национални гарнитури,
да изисквате брутални суми за жива стръв, която била умряла,
да увеличавате все повече и повече фактура КЪСМЕТ на турнирите ни,
да отказвате хора да се състезават
да поставяте всякакви ограничения
да оставите турнирите само 3
да определяте дати в размножителния период
Да работите за всичко останало, но не и за развиване на високо спортно майсторство и да очаквате да се случи нещо.....
Дадохме ви схема за набиране на средства, за вдигане на конкуренцията, за смисъл за работа, за привличане на куб нови и стари състезатели, за развитие и по-сериозна работа в клубовете, а вие разделяте на равна стена секторите :)))))))))))))))
Е как да стане?.....
Какъв треньор, какъв капитан, какви национални състезатели.....
Има си класиране, който може и иска да ходи.....
/Всички знаете, че съм бил несъгласен с водената от Ивайло Христов политика, по въпроса и не съм го крил. Четох поста на Аркади след Световното миналата година и се чудех, какво толкова го хвали - и видях..... Човека не е треньор, а помагач, черно работник зад нас, можете да почерпите от опита му, а не да гледате от високо, защото опита си казва своето и като не е наясно какво да се прави, не влиза във филма, а те оставя сам да се спасяваш - Човека си знае мястото и до къде да спре/

Търсете помагачи, а не играчи и разбирачи.....
Човек, който да се грижи за стръвта....
Човек, който да събира информация....
Човек, който да отговаря за случващото се в дадения сектор и като дойде рънъра да му каже какво да предаде на състезателя, или какво да обсъди с него....
Човек, който да отговаря за програма на състезателите след тренировката - час на обсъждане на ситуацията, не тоя казал на оня, другия на третия, единия спал, а петия си правил такъми.....
Не трениор и капитан, а щаб от помагачи.....
Или един Водач, като Ивайло и останалите да се оправят или сбор на един водоем месец преди турнира и всеки да реши, за какво да се грижи.....
Преди да се тръгне, да са се видяли и разбрали, кой какво мисли, кой какво може да помогне, кой за какво може да допринесе....
Сегашното е пълен късмет и смях......
Схемата у нас първо..... :wink:
Joro_72 написа:" Титаник все някога ще изплува"...
...Но котвата му никога!!!

Кълве и малко и големо...
Наслука
serkan1975
Мнения: 241
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 14:54
Риболов: спортен риболов
Местоположение: кърджали,шумен

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от serkan1975 »

pobeditelqt написа:Момчета, не знам за какви, капитани и треньори говорите - след като никой от тях не поема никаква отговорност......
При сегашната схема никой нищо не знае, всеки е най-големия и никой не е виновен.....
Някой си е капитан и налага мнение, друг е измислил риболова, а трети бил гледал няколко пъти големите, как ловят......
Пълна смешка..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Федерацията не осигурява нищо за национален отбор - НИЩО, а назначава всякакви треньори, капитани и подобни, след което събира парите на състезателите и им прави схема на трениране и стратегия за състезание...... :))))))))))))))
След това никой, нищо не знае.....

Когато не намираш и стотинка за НАЦИОНАЛЕН ОТБОР - няма как да избираш кой да участва в него и най-важното как да го прави - Правото е по класиране....
Стъвта ни умряла, дайте сега един автомобил пари за нова - виновен няма, някой не е опазил стръвта..... :))))))))))))))
Тоя бил такъв, оня - едикакъвси, защото не искал да тренира по някаква схема......
Извинявайте момчета, но на Европейското, ние бяхме едни хора, които сме се виждали по турнири и никой не знае нищо за стериотипа на риболов, виждания и разбирания и хора, които нямат никаква идея за уменията, разбиранията и нуждите ни за работа ни раздават някакви абсурдни задачки...... :))))))))))))))
Така няма как да стане.....
При тази схема на национале отбор му трябват ПОМАГАЧИ (какъвто бе Ивайло Христов - евала за което), а не разбирачи, трениори и капитани......
Фиктивен капитан- най-стария човек в отбора....
Трениор - никой
Рънъри - момчета с мерак да помагат на всички и да ходят бързо, а не за два дни рънъра ми мина първия ден за 10 секунди и отмина, а втория ден кучетата ме яли.....

Господа ново управляващи, не може да не си мърдате пръста за събиране на средства за Национални гарнитури,
да изисквате брутални суми за жива стръв, която била умряла,
да увеличавате все повече и повече фактура КЪСМЕТ на турнирите ни,
да отказвате хора да се състезават
да поставяте всякакви ограничения
да оставите турнирите само 3
да определяте дати в размножителния период
Да работите за всичко останало, но не и за развиване на високо спортно майсторство и да очаквате да се случи нещо.....
Дадохме ви схема за набиране на средства, за вдигане на конкуренцията, за смисъл за работа, за привличане на куб нови и стари състезатели, за развитие и по-сериозна работа в клубовете, а вие разделяте на равна стена секторите :)))))))))))))))
Е как да стане?.....
Какъв треньор, какъв капитан, какви национални състезатели.....
Има си класиране, който може и иска да ходи.....
/Всички знаете, че съм бил несъгласен с водената от Ивайло Христов политика, по въпроса и не съм го крил. Четох поста на Аркади след Световното миналата година и се чудех, какво толкова го хвали - и видях..... Човека не е треньор, а помагач, черно работник зад нас, можете да почерпите от опита му, а не да гледате от високо, защото опита си казва своето и като не е наясно какво да се прави, не влиза във филма, а те оставя сам да се спасяваш - Човека си знае мястото и до къде да спре/

Търсете помагачи, а не играчи и разбирачи.....
Човек, който да се грижи за стръвта....
Човек, който да събира информация....
Човек, който да отговаря за случващото се в дадения сектор и като дойде рънъра да му каже какво да предаде на състезателя, или какво да обсъди с него....
Човек, който да отговаря за програма на състезателите след тренировката - час на обсъждане на ситуацията, не тоя казал на оня, другия на третия, единия спал, а петия си правил такъми.....
Не трениор и капитан, а щаб от помагачи.....
Или един Водач, като Ивайло и останалите да се оправят или сбор на един водоем месец преди турнира и всеки да реши, за какво да се грижи.....
Преди да се тръгне, да са се видяли и разбрали, кой какво мисли, кой какво може да помогне, кой за какво може да допринесе....
Сегашното е пълен късмет и смях......
Схемата у нас първо..... :wink:
много хубаво и градивно мнение и въз основа на това пак предлагам Георги Георгиев.
Аватар
pobeditelqt
Мнения: 540
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 13:38
Местоположение: София-Видин
дал Браво: 1 път

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от pobeditelqt »

:wink:[/quote]
много хубаво и градивно мнение и въз основа на това пак предлагам Георги Георгиев.[/quote]


Точно за това, аз не го предлагам.....
Серкане, чест и почитания брат, но те нямаше в Сърбия.....

Момчетата имат огромно желание и не се щадът, но схемата и посоката в която са тръгнали е в обратната.....
Това не е сериозно!!!
Joro_72 написа:" Титаник все някога ще изплува"...
...Но котвата му никога!!!

Кълве и малко и големо...
Наслука
mitashki
Мнения: 44
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 14:36
Местоположение: софия
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от mitashki »

Победител ти винаги пишеш по един ферман глупости никога нищо не ти изнася на теб, само когато си се класирал добре,когато те отвеят търсиш под вола теле :) А като не трябват разбирачи и играчи на световни първенства,значи такъв като теб,няма място там :)
Аватар
pobeditelqt
Мнения: 540
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 13:38
Местоположение: София-Видин
дал Браво: 1 път

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от pobeditelqt »

mitashki написа:Победител ти винаги пишеш по един ферман глупости никога нищо не ти изнася на теб, само когато си се класирал добре,когато те отвеят търсиш под вола теле :) А като не трябват разбирачи и играчи на световни първенства,значи такъв като теб,няма място там :)


Пич, като не знае, какво говоря.... нали.....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Който има достатъчно опит и багаж - ще ме разбере... :wink:

Юри Анатолиев
Joro_72 написа:" Титаник все някога ще изплува"...
...Но котвата му никога!!!

Кълве и малко и големо...
Наслука
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от VARHARA »

Юрка на 99% съм съгласен с теб.
Но трябва да има треньор който да се слуша но след разбора със състезателите и без чужда намеса . Кой ко видял ,как англичаните ги убили и т.н и т.н само пречат защото ние не сме нито англичани нито италянци :wink: Споделете помагащите впечатления но не се намесвайте в работата на треньора -той ще решава като го обсъди със състезателите :!:
Как виждам нещата .Един съвет към човека който ще ви ръководи в Полша.
Не гледайте ангрия ,италия ,франция ,унгария и другите водещи сили какво правят .
Съсредоточете се и вижте риболова на домакините .Също така и на отбори който в последните години са винаги от 5 до 10-15 място -вие ще видите кой от тях се спрявят най добре а дано имате късмет и да тренирате до такива отбори .От тях ще научите повече от колкото от първите -повярвайте ми .Бих ви посъветвал да заснемете пълната тренировка на поляците от бъркането на храна ,подготовка на стръв, линии ,мерене на дълбочина и т.н и ако може това да е първата в понеделник и после отбора да я гледа по влеме на почивката за втората -защото само с приказки не става :wink:
Тогава може да тръгнете на чисто с правилните линии и ритъм и тактичното дохранване .Разберете че ритъма на дохранване и подаваната храна /глина с вердевас, лепен , кълцан и т.н /е ключа към успеха . Не сте толкова боси .Всеки може да лови като му клъвне :wink: майката му е да има кълванияяя :wink:
Не си правете експерименти ,тоя ще лови така ,оня унака -щот си губите времето .Тоя с тая храна оня с оная -ние не откриваме топлата вода . Ние сме алтсаидери и искаме класиране под 20 място .
Стига съм писал че отивам за риба .Успех -ще помагам с каквото мога .


п.п Получих покана на лични ,ако трябва да съм честен :wink: Това е между другото :wink:
Аватар
pobeditelqt
Мнения: 540
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 13:38
Местоположение: София-Видин
дал Браво: 1 път

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от pobeditelqt »

Върхи, кажи кой да е трениор, според теб.....
И аз съм за, но кой......
Всичко, което са ми казали съм го направил дусловно, за да няма раздори, разпри и прочие.....
Но схемата не става, поне не с тези хора.....
Пет човек се борим да не сме последни и не знаем къде се намираме.....
Имам риби на щеката и нямам една правилна тренировка за да ги усетя как взимат стръвта.... И не само аз де... :lol:
Joro_72 написа:" Титаник все някога ще изплува"...
...Но котвата му никога!!!

Кълве и малко и големо...
Наслука
Аватар
Мишел-Маяк
Мнения: 356
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 19:40
Местоположение: бургас

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от Мишел-Маяк »

Marian написа:А моето е : ВЪРХАРя :D

Извинявайте ама аз нещо не мога да се ориентирам-туй световно в Полша на плувка ли е или на тролинг :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
МАЯК-ТУБЕРТИНИ
todorto6ko
Мнения: 453
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 18:53
Местоположение: софия

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от todorto6ko »

Мишел-Маяк написа:
Marian написа:А моето е : ВЪРХАРя :D

Извинявайте ама аз нещо не мога да се ориентирам-туй световно в Полша на плувка ли е или на тролинг :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
кой сега е номер едно?
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”