Републиканско първенство по плувка в сладки води 2014

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Републиканско първенство по плувка в сладки води 2014

Мнение от Pike »

Републиканското първенство по плувка в сладки води 2014 година в снимки:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

===========================================================

НОВИНИ

Страхотен риболов и много положителни емоции в Бургас

Стара Загора спечели Републиканското първенство по плувка
Аватар
pobeditelqt
Мнения: 540
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 13:38
Местоположение: София-Видин
дал Браво: 1 път

Re: Републиканско първенство по плувка в сладки води 2014

Мнение от pobeditelqt »

Люси и Ники от Биг Фиш - един пакет носни кърпички ще ви е малък....
:)))))))))))
Последно промяна от pobeditelqt на Чет Юли 17, 2014 16:12, променено общо 1 път.
Joro_72 написа:" Титаник все някога ще изплува"...
...Но котвата му никога!!!

Кълве и малко и големо...
Наслука
Аватар
pobeditelqt
Мнения: 540
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 13:38
Местоположение: София-Видин
дал Браво: 1 път

Re: Републиканско първенство по плувка в сладки води 2014

Мнение от pobeditelqt »

Здравейте колеги,
приключи поредната състезателна година по риболов на плувка...

Първо бих искал да честитя заслужената Републиканската титла на Стара Загора....
Браво момчета, потрудихте се, бяхте постоянни и в риболова си и в организацията си...
Така се става Шампион...
След това да честитя на Митко за третото индивидуално място, с което показа, че посоката в която работят той и отбора му са правилни и миналогодишната му титла не е случайна.... :wink: Браво Митак...
На Дани второто място.... Супер стабилна игра целия сезон и последния ден стъпи на криво.... Но така е, за първото място трябва и късмет / за жалост в БГ той има особена тежест при жребия. но за това малко по-натам/... Браво Дани, сега идва и по-тежката задача - догодина да защитиш това класиране ;)...
Честито бе Аркииии, смаза ни ей... Така набра на тоя Шумен, че нямаше догонване...
Честито!...
Искам да честитя и на отбора си Видракс за Вице Републиканската титла...
Първия медал и за мен с подобна тежест. Честито момчета и благодаря за атмосферата и отношенията в отбора. Благодаря и на Спонсора ни, всички го знаят кой е, не е нужно да го рекламирам и т.н....

Честито и на Кърджали, то за тях май не е за честитене, но момчетата показаха, че не е важно колко пъти си паднал, а колко си се изправил след това и след нестабилното ни представяне на Мандра за малко и нас да ни прескочат....


И както след всяка изтекла година, така и след тази си правим равносметка за изминалото....
Не мога да се въздържа да не засегна въпроса с организацията, която си е правим уж ние...
И след изминалата кошмарна в това естество 2013, тази се видя, че има желание у организаторите на първенството за промяна към по-добро....

Още при обявяване на датите и водоемите се опитах да ви обясня, че неправим нищо от това да повторим годината и така и стана....

Канала е ясен, там какво да го коментирам - супер съоръжение - супер турнир...

На Шумен същата работа като миналата година, риболов на места в период от годината в който рибата още не се е ориентирала на къде да хване, супер е за състезания но не и пролетта (за пример мога да дам едно есенно частно състезание, знаете за какво говоря риби и риболов почти навсякъде и за всички, а не като сега с малко над кило за 4 часа се печелеха секторни победи, да не споменавам, че една платика биеше часове риболов на баби)...

За Мандра какво да ви кажа.... и тази година същото - теглиш жребии и олеле....
Шампионата се реши от това дали си се падна на чистено място или не - жалка картинка....
Ще кажете късмет и че късмета е важен за спорта ни, да.... но не и в този вариант...
ОРГАНИЗАЦИЯ....
Чуха се веднага твърдения, че повече няма да правим турнири там, защото имало много водорасли и нямало как да се чисти в състезателните дни....
Е да беше мина един съдия в петък на официалната тренировка, да види кой как е почистил и този които не е да бъде задължен да го направи - начини и средства много...
Но трябва да се свърши някаква работа, по лесно е като всичко у нас - Забраняваме го.... :lol:

Сега дойде и времето за определяне на национален отбор за предстоящото Световно първенство и в предвид чудото в което попаднах в Сърбия, като организация бих искал да получа отговора на следните въпроси.....

Как се определя състава на отбора ? - кои ще ходят
Как се определя щаба? - кой ще е той
След общата кръчмарска сметка в Сърбия в коато платих 700 лв над това което бях получил и използвал / пари, които не видях и едва ли някога ще ми бъдат върната/ излиза и въпроса... Като се наеме някой да събира едни пари и да раздава едни храни и стръв, как ще ни се отчете за това...
Не е нормално всички да си набавяме средства сами и след това да плащане на някой нещо, че не се знае и какво на кой сме платили, защото сметката била обща....
Пълен смях....
Стъвта била умряла и била изхвърлена в кофата, е кой организира да се поръча, кой се грижеше за нея и ако не може или не иска, да бе организирал, кой състезател за какво да се грижи....
Ходите на републиканско, знаете как е в отбора - същото е.... ;)
От миналата година се говори, че имало спонсор, имало някакви пари, е някой да се появи сега и да каже при сегашните класирали се има ли пари от федерацията и за какво са.... :))))))))))))))


Друг момент, кой определя рънърите и каква им е задачата... Да ни правят стратегии, рецепти, да не ни оставят да потренираме поне ден на спокойствие, за да се запознаем със ситуацията... Че аз в Сърбия първия ден рънъра ми мина за 3 секунди и ме пита как си в сектор от 25 човека и след отговора ми - не знам, повече и не дойде, а втория въобще и не се появи.... :)))))))))))))
След това бил съм неориентиран, не съм знаел къде се намирам.....
Е като ще съм сам, поне кажете опрявяй се сам, носи си храни поръчвай си стръв, намери си рънър от БГ и си тренирай, какви задачки схеми и прочие още от вкъщи.....
:)))))))))))
Пълен смях...
И тъй като няма как да го попитам всичко това в сайта на Федерацията питам тук...
Каква ще е организацията?!!

Повдигам въпроса защото вече имам запитвания, ще ходя ли, какви пари ще ми трябват, с какво могат да ми помогнат.....

Е без да знам тези отговори - няма да ходя....
Като ги разбера ще видя дали ще ме отърва и така...

Поздрави на всички водели люта битка за класиране.... :)
И накрая какво.....
:)
Joro_72 написа:" Титаник все някога ще изплува"...
...Но котвата му никога!!!

Кълве и малко и големо...
Наслука
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”