Състезание за купата на БФРС секция „Плувка”

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Публикувай отговор
миро мачтийм
Мнения: 200
Регистриран на: Съб Яну 02, 2010 16:03
Местоположение: Русе
дал Браво: 1 път
получил Браво: 2 пъти

Re: Състезание за купата на БФРС секция „Плувка”

Мнение от миро мачтийм »

миро мачтийм написа:Сигурно за това всяка година се картотекира на ново
Грешката е моя нищо лично. не съм се изразил правилно.
Имах предвид че всяка година федерацията картотекира старите отбори със същите състезатели наново срещу нови 140лв. При положение че няма никва промяна в данните.
4i4o Mi4o
Мнения: 115
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 19:53
Местоположение: sofia

Re: Състезание за купата на БФРС секция „Плувка”

Мнение от 4i4o Mi4o »

РК Корморани ВТ написа:Здравейте колеги и от мен.Искам да взема отношение относно създалата се нагнетена обстановка около състезанието за купата на БФРС секция плувка.Аз съм на мнение, че състезателният риболов във България е създаден не само с комерсиална цел и желание за постигане на високо спортно майсторство при нас и извън страната, а и трябва да има не-малка доза толерантност, търпимост и уважение към хората и институциите отговарящи за тези дейности.Не е редно да обръщаме всички добри начинания с нашите приказки в поводи за дразги и разправии.Смятам, че този вече традиционен турнир има за цел да популяризирането на нашият спорт, и затова сме дали възможност в него да вземат участие и хора които не са членове на нашата федерация но имат желание да застанат редом с нас, и да изживеят тръпката на това състезание.С това негативно Ваше отношение и писане във форума смятате ли, че постигаме желаният ефект, а после се сърдите че няма достатъчно нови отбори и състезатели.С какво мислите, че ще се привлекат нови хора след като при нас липсва феърПлей в спорта, и в нашите взаимоотношения.Искам да ви уверя, че за провеждането на този турнир, както и за провеждането на всички турнири под егидата на БФРС, хората отговарящи за това правят всичко възможно за провеждането на едни качествени състезания - и според мен се справят добре, и не е нужно да се нагнетява излишно обстановката.По въпроса със спорната тема за необявена такса, смятам всички знаете че БФРС е организация с не стопанска цел, и всичко това обявено във някакъв форум като параметри би нанесло негативи, но реално без тази такса ние не можем да проведем турнира.Затова е посочен и телефона за контакти на Председателя на секцията, а също Ви давам и моят 0888430042 , за получаване на допълнителна информация относно всички проблеми свързани със секция плувка.Аз смятам, че трябва да възобновим комуникацията между нас, и да говорим на правилният език за да можем да постигнем някакъв колектив, и след това да търсим развитие в международен и вътрешен план.Никой от членовете на Управителния съвет не си е позволил да не отговори на зададени от Вас въпроси на правилното място и по правилният начин.Не смятам да влизам в полемика с някой във този сайт и форум, защото отстрани въпросите изглеждат много лесно, затова като искате по-вече информация се обърнете към Председателя на секцията или на други хора от Управителният съвет.На всички координатите са известни в сайта на БФРС.И последно пожелавам на всички успех на предстоящото състезание, и нека се получи един добър турнир без дразги и разправии, а в приятелска обстановка.
Отказахте отборите, а сега ревете, че няма нови. И "сметам дека "феърплея"" е за едни, за други е балтията.
не кълве, ама големо!
Аватар
Ивайло
Търговец
Мнения: 1434
Регистриран на: Нед Май 22, 2005 18:49
Местоположение: sofia

Re: Състезание за купата на БФРС секция „Плувка”

Мнение от Ивайло »

Последно колко е таксата за това състезание!!!!!!!
Иска ми се да ходя 6 дни в седмицата за риба.Луд ли сам незнам:)))
Аватар
butnik
Търговец
Мнения: 1026
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 9:39
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 3 пъти

Re: Състезание за купата на БФРС секция „Плувка”

Мнение от butnik »

Ивайло написа:Последно колко е таксата за това състезание!!!!!!!
Мазохист,пак ли искаш да ловиш на канала :lol: :lol:
По-добре шамар от приятел,отколкото целувка от лицемер.
Аватар
Ивайло
Търговец
Мнения: 1434
Регистриран на: Нед Май 22, 2005 18:49
Местоположение: sofia

Re: Състезание за купата на БФРС секция „Плувка”

Мнение от Ивайло »

valio-stara zagora написа:30лв. на човек-60лв на отбор :tup:
Мерси Валка епа кога ще ви видя иначе бре да видиме само Стенли ще иска ли
Иска ми се да ходя 6 дни в седмицата за риба.Луд ли сам незнам:)))
Аватар
РК Корморани ВТ
Мнения: 67
Регистриран на: Пон Фев 20, 2012 18:42
Риболов: спортен риболов на плувка

Re: Състезание за купата на БФРС секция „Плувка”

Мнение от РК Корморани ВТ »

Искам да ви уведомя, че таксата за участие е 60 лв. на отбор, като таксите ще се събират в петък на конференцията.Събраната сума ще бъде използвана за покриване на разходите по турнира - наем за канала, съдии, купи и медали.Останалата част ще бъде разпределена между първо, второ и трето място отборно.Затова е добре всички отбори които ще участват, в петък да потвърдят своето участие дори да не са присъствали на тренировката.Една от идеите на този турнир беше за събиране на средства за национален отбор.Затова по примера на миналогодишните победители - Цонко Николов и Наско Топов, всеки може да дари доброволно сумата за тази кауза.Подробности относно разходването на тези средства ще получите на общото събрание на БФРС.Състезанието ще се проведе в два сектора като в зависимост от броя на участниците сектора ще се раздели на подсектори.Това ще се реши в петък на техническата конференция.
Аватар
РК Корморани ВТ
Мнения: 67
Регистриран на: Пон Фев 20, 2012 18:42
Риболов: спортен риболов на плувка

Re: Състезание за купата на БФРС секция „Плувка”

Мнение от РК Корморани ВТ »

миро мачтийм написа:Много предизборно звучи.
Популяризиране, масовизиране, нови отбори, нови финове, млади надежди, атмосвера.
Как да стане като вече няма риболовни медий, саита на федерацията го знаят само състезатели, прецедателите не споделят във форумите, остана едно ХОБИтв което тази година не отрази РЕПУБЛИКАНСКИТЕ турнири, нито ги анонсира, даже и резултатите не споменаха в новините си. Това при положение че се снимат риболовни филмчета с известни състезатели както и с прецедател на федерацията, от който се очаква и който твърди че иска да популяризира спортния риболов.
Тази година скандалите и споровете в секция плувка почваха още преди самите състезания, всяко последно се оказваше предпоследно, пълно затъмнение, неуточнени дати, сборен пункт, час, програма, и благодарение на спорове и разправий по форума в последния момент излиза програма в саита.
Иначе сме за популяризиране. Но явно такава е политиката на федерацията, колкото по малко знаят, по малък е резила след резултатите.

Само искам да отговаря на хората ,които не са запознати а явно не обичат много да четат.От началото на годината работим с фирма спусната ни от Министерството на спорта ,която отговаря за нашите изяви и публикации.До този момент мониторинга ми върху фирмата показва, че имаме 280 публикации в печата и интернет издания.А относно Хоби ТВ съм се договорил с Анушка Енева, и от следващата година ще бъдем излъчвани и в новините им, като проблема за там е, че те правят една седмица преди излъчване своите програми, и реално ние ще научаваме новините със закъснение.Но такива са правилата на телевизията.За по-вече подробности който е заинтересуван може да се свърже с мен или Главният секретар на БФРС, а за членове на БФРС ще получи информация на Общото събрание.
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: Състезание за купата на БФРС секция „Плувка”

Мнение от Plat1ka »

Ивайло написа:
valio-stara zagora написа:30лв. на човек-60лв на отбор :tup:
Мерси Валка епа кога ще ви видя иначе бре да видиме само Стенли ще иска ли
Ако Стенсли не се навие аз ще играя с тебе Дулсинеч. За мен ще е чест.

ПС: Сериозно иксма да участвам ама нямам съотборник.
smillo
Мнения: 80
Регистриран на: Чет Апр 26, 2012 19:50

Re: Състезание за купата на БФРС секция „Плувка”

Мнение от smillo »

Записвам за участие два отбора :
1
Евгени Милев
Цветан Начев
2
Богдан Велков
Костадин Караджов
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”