Fish O'Mania - 2016

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Fish O'Mania - 2016

Мнение от Бат Стан »

Здравейте колеги състезатели,

тъй като вече доста хора ме питаха дали тази година "Нова Спорт" ще излъчи риболовния турнир от Англия Fish O'Mania, вече мога да потвърдя, че правата за излъчване са уредени. Турнирът ще бъде предаван пряко в събота, 9 юли, все още не знам начален час, но най-вероятно ще бъде от 14 часа българско време. Миналата година стана малко на юруш и с технически проблеми, мен ме викнаха буквално в последния момент, но сега имаме опита и ще бъде по-добре. Този път състезанието, което е известно и като риболовната Купа на Англия, ще се проведе в два дни. В петък ще играят 32-ма състезатели, всеки от тях първенец в региона си, от които половината продължават напред. Това няма да се излъчва у нас. В събота са финалите на 16-те най-добри, които ще бъдат предавани пряко, а по същото време и на същото място се състезават жените и юношите в другата част на този кръглия водоем до Сток. Който е гледал миналата година, сигурно си спомня тази риболовна писта като затворен канал с кръгъл остров по средата. Турнирът е пет часа, а самото предаване е близо шест часа. През половин час се тегли уловът, така че във всеки един момент се знае класирането.
Самото предаване ще го водя аз със селския си казанлъшки говор, но и с по-компетентен от мен гост-коментатор в студиото, който ще разяснява тънкостите, тактиките и стратегиите на риболова, захранването, линиите, стръвта, червеите и там всичко останало. Аз ще се занимавам със статистическата част и плямпането на празни приказки :-) . Мисля, че регламентът ще е същият, с риболов и на плувка, и с дънни схеми, както беше през 2015 г.
Миналата година имаше и предаване в неделя, когато играха четирите британски отбора срещу четири от Европа, но тази година това не е попаднало в пакета, и фактически излъчване ще има само в събота.
Последно промяна от Бат Стан на Сря Юни 29, 2016 22:54, променено общо 1 път.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
hypperion
Мнения: 845
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 22:38
Риболов: 95% на щека
Местоположение: София/НЗ
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Fish O'Mania - 2016

Мнение от hypperion »

Супер, благодаря за своенвременото инфо :)
Понякога тарикатите носят на баламите вода в кошница
Влади В.
Мнения: 46
Регистриран на: Пет Яну 02, 2015 13:44
Риболов: Feeder Fishing
Местоположение: Видин
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Fish O'Mania - 2016

Мнение от Влади В. »

Браво! Ще се гледа! :tup:
Аватар
Чичо Веско
Вносител
Мнения: 1302
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 14:39
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 1 път
получил Браво: 8 пъти
Обратна връзка:

Re: Fish O'Mania - 2016

Мнение от Чичо Веско »

Браво, Бат Стан! Адмирации!
Дано и въпросния "по-компетентен от мен гост-коментатор в студиото, който ще разяснява тънкостите, тактиките и стратегиите на риболова, захранването, линиите, стръвта, червеите и там всичко останало" да е подбран правилно и наистина да знае какво говори... :wink: :)
Успех!!!
colmic.bg

Like Colmic.bg

И утре е ден...но друг!
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: Fish O'Mania - 2016

Мнение от Бат Стан »

Чичо Веско написа:Браво, Бат Стан! Адмирации!
Дано и въпросния "по-компетентен от мен гост-коментатор в студиото, който ще разяснява тънкостите, тактиките и стратегиите на риболова, захранването, линиите, стръвта, червеите и там всичко останало" да е подбран правилно и наистина да знае какво говори... :wink: :)
Успех!!!
Това е сигурно, чичо Веско, компетентен състезател с опит от вашите среди.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
bolo7m
Мнения: 323
Регистриран на: Сря Дек 05, 2007 21:01
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Fish O'Mania - 2016

Мнение от bolo7m »

Кой спечели Fish O'Mania - 2016 ?
Мъдър е този,не който знае много,а необходимото.
Аватар
stas
Мнения: 151
Регистриран на: Вто Мар 08, 2011 17:26
Местоположение: Габрово
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Fish O'Mania - 2016

Мнение от stas »

Все още никой.
Аватар
bolo7m
Мнения: 323
Регистриран на: Сря Дек 05, 2007 21:01
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Fish O'Mania - 2016

Мнение от bolo7m »

:wink:
Мъдър е този,не който знае много,а необходимото.
Аватар
Боян Шушлин
Мнения: 297
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 22:35
Местоположение: София
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 5 пъти
Обратна връзка:

Re: Fish O'Mania - 2016

Мнение от Боян Шушлин »

Бат Стан написа:
Чичо Веско написа:Браво, Бат Стан! Адмирации!
Дано и въпросния "по-компетентен от мен гост-коментатор в студиото, който ще разяснява тънкостите, тактиките и стратегиите на риболова, захранването, линиите, стръвта, червеите и там всичко останало" да е подбран правилно и наистина да знае какво говори... :wink: :)
Успех!!!
Това е сигурно, чичо Веско, компетентен състезател с опит от вашите среди.
Браво за това решение и благодаря за анонса!
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: Fish O'Mania - 2016

Мнение от Бат Стан »

Здравейте колеги, предаването утре, 9 юли, по Нова Спорт почва в 14 часа. Тази година турнирът е само в събота, за разлика от предната, когато беше в два дни. Всъщност началото е още днес, петък, но то е квалификации между 32-мата класирали се за финалите, от които 16 ще участват в събота. Както и миналата година, паралелно с това ще има и състезание за жени и юноши, плюс международно, но тази година без британци. Надявам се да стане хубаво предаване, а ето и повече информация по темата:

http://www.bigfish.bg/news/novini/Gleda ... Mania.html
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”