Доганово-отново!

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
дедо Мехо
Мнения: 98
Регистриран на: Вто Май 25, 2010 15:37
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Re: Доганово-отново!

Мнение от дедо Мехо »

СПИСЪК :
1. Любомир Куздов
2. Камен Крайчев
3. Павел Станимиров
4. Борислав Борисов
5. Михаил Илков
6. Дани Баничката
7. Дени Бранков
8. Румен Витков
9. Валентин Замфиров
10. Дани Василев
11. Росен Чавдаров
12. Жоро Титаника
13. Руси Жеков
14. Митко Митков
15. Антон Росенов
16. Калин Радев

РЕЗЕРВИ:
Румен Асенов

Моля , ако някои има съмнения относно участието си да ме уведоми най-късно до 20:00 часа днес , за да мога да предупредя навреме записалите се като резерви , защото подготовката не е нито лесна нито евтина !!!
Аватар
Боян Шушлин
Мнения: 297
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 22:35
Местоположение: София
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 5 пъти
Обратна връзка:

Re: Доганово-отново!

Мнение от Боян Шушлин »

дедо Мехо написа:По първия въпрос - Понеже нямам времето, възможността , а и участващите израстнаха доста по отношение състезателен опит , за да ограничавам секторите с въжета съм ограничил възможността само на тапите да се изкушават от риболов в страни от своя сектор.
По втори въпрос - Не всичи състезатели имат твоята брилянтна техника на вадене на рибите, особено ако са големи и за да осмислим борбата до последната секунда давам това бонус време с цел спокоино изваждане на закачените в самия край на състезателното време риби , а и не на последно място щадене на ивентара на участващите! :tup:
Събери достатъчно кураж на пернишката и други лиги и заповядай отново при мъжете - не е лесно (убеди се сам в неделя), но ние ще сме зад теб кгато трябва.
Ясно, както и очаквах.
А, замислял ли си се (споко, знам че не си...) ти и другите организатори, преписвайки по навик това "правило", че по този начин всеки който закачи риба накрая всъщност лови 15 минути повече от всички други!?!?
Значи за едни турнира е 4 часа а за други - 4часа и 15 минути.
Хитро, а?
Успех на всички в неделя!
ps Виж,за "брилянтната техника" си абсолютно прав :lol: :lol: :lol:
дедо Мехо
Мнения: 98
Регистриран на: Вто Май 25, 2010 15:37
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Re: Доганово-отново!

Мнение от дедо Мехо »

За другите организатори не знам , но за себе си съм сигурен , че не преписвам , тъй като знам ,че 90%от това което се пише е написано за първи път от мен. За такива като теб понякога оставям по една въдичка на "паста'' и виждам , че работи безотказно.
Ти ''четящи'' и много интересно , но след като ти го казваш .....се съгласявам "мислещи" приятелю ,не прочете ли ,че на този турнир става въпрос за 10 минути и не става въпрос за ловене , а за изваждане на вече хваната в състезателното време (което за всички е 4 часа) риба ! Ако имаш още нещо , но по същество съм насреща , но ако само си " гладен" звънкай по телефона . :tup:
Обещавам ти , че на първия турнир на който се запишеш ще участвам и аз като състезател и дано съдбата отреди да сме рамо до рамо. :fish1: :fish15:
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”