Турнир по риболов на плувка - Купа на БФРС
-
- Мнения: 99
- Регистриран на: Съб Окт 21, 2006 0:54
- Риболов: спортен риболов
- Местоположение: aitos
- дал Браво: 1 път
- получил Браво: 2 пъти
Re: Турнир по риболов на плувка - Купа на БФРС
Отбори до момента:
1.Георги Михайлов – Христо Йорданов
2.Пламен Пантелеев – Камен Крайчев
3.Евгени Милев – Цветан Начев
4.Дани Василев – Боян Шушлин
5.Калин Митранов – Валентин Тотев
6.Аркади Райчин – Костадин Костадинов
7.Богдан Велков – Димитър Андреев
8.Георги Кулев – Николай Кулев
9.Веселин Василев – Стефан Иванов
10.Георги Георгиев – Мирослав Димитров
11.Силви Николов – Влади Ангелов
12.Калоян Ангелов – Спасимир Донев
13.Огнян Райдовски – Калин Запрянов
14.Заприн Манолов – Георги Прончев
15.Димитър Димитров – Бирджан Мехмед
16.Здравко Шейтанов – Димитър Величков
17.Атанас Кюркчиев – Панайот Дългъров
18.Ахмед Исмаил – Дурхан Адил
1.Георги Михайлов – Христо Йорданов
2.Пламен Пантелеев – Камен Крайчев
3.Евгени Милев – Цветан Начев
4.Дани Василев – Боян Шушлин
5.Калин Митранов – Валентин Тотев
6.Аркади Райчин – Костадин Костадинов
7.Богдан Велков – Димитър Андреев
8.Георги Кулев – Николай Кулев
9.Веселин Василев – Стефан Иванов
10.Георги Георгиев – Мирослав Димитров
11.Силви Николов – Влади Ангелов
12.Калоян Ангелов – Спасимир Донев
13.Огнян Райдовски – Калин Запрянов
14.Заприн Манолов – Георги Прончев
15.Димитър Димитров – Бирджан Мехмед
16.Здравко Шейтанов – Димитър Величков
17.Атанас Кюркчиев – Панайот Дългъров
18.Ахмед Исмаил – Дурхан Адил
Re: Турнир по риболов на плувка - Купа на БФРС
Кристиян Ангелов - Слави Кузов
release now to catch tomorow
-
- Мнения: 99
- Регистриран на: Съб Окт 21, 2006 0:54
- Риболов: спортен риболов
- Местоположение: aitos
- дал Браво: 1 път
- получил Браво: 2 пъти
Re: Турнир по риболов на плувка - Купа на БФРС
Отбори до момента:
1.Георги Михайлов – Христо Йорданов
2.Пламен Пантелеев – Камен Крайчев
3.Евгени Милев – Цветан Начев
4.Дани Василев – Боян Шушлин
5.Калин Митранов – Валентин Тотев
6.Аркади Райчин – Костадин Костадинов
7.Богдан Велков – Димитър Андреев
8.Георги Кулев – Николай Кулев
9.Веселин Василев – Стефан Иванов
10.Георги Георгиев – Мирослав Димитров
11.Силви Николов – Влади Ангелов
12.Калоян Ангелов – Спасимир Донев
13.Огнян Райдовски – Калин Запрянов
14.Заприн Манолов – Георги Прончев
15.Димитър Димитров – Бирджан Мехмед
16.Здравко Шейтанов – Димитър Величков
17.Атанас Кюркчиев – Панайот Дългъров
18.Ахмед Исмаил – Дурхан Адил
19.Петър Чапанов – Илия Симеонов
20.Кристиян Ангелов – Слави Кузов
21.Добромир Добрев – Пламен Данаилов
1.Георги Михайлов – Христо Йорданов
2.Пламен Пантелеев – Камен Крайчев
3.Евгени Милев – Цветан Начев
4.Дани Василев – Боян Шушлин
5.Калин Митранов – Валентин Тотев
6.Аркади Райчин – Костадин Костадинов
7.Богдан Велков – Димитър Андреев
8.Георги Кулев – Николай Кулев
9.Веселин Василев – Стефан Иванов
10.Георги Георгиев – Мирослав Димитров
11.Силви Николов – Влади Ангелов
12.Калоян Ангелов – Спасимир Донев
13.Огнян Райдовски – Калин Запрянов
14.Заприн Манолов – Георги Прончев
15.Димитър Димитров – Бирджан Мехмед
16.Здравко Шейтанов – Димитър Величков
17.Атанас Кюркчиев – Панайот Дългъров
18.Ахмед Исмаил – Дурхан Адил
19.Петър Чапанов – Илия Симеонов
20.Кристиян Ангелов – Слави Кузов
21.Добромир Добрев – Пламен Данаилов
-
- Мнения: 99
- Регистриран на: Съб Окт 21, 2006 0:54
- Риболов: спортен риболов
- Местоположение: aitos
- дал Браво: 1 път
- получил Браво: 2 пъти
Re: Турнир по риболов на плувка - Купа на БФРС
Отбори до момента:
1.Георги Михайлов – Христо Йорданов
2.Пламен Пантелеев – Камен Крайчев
3.Евгени Милев – Цветан Начев
4.Дани Василев – Боян Шушлин
5.Калин Митранов – Валентин Тотев
6.Аркади Райчин – Костадин Костадинов
7.Богдан Велков – Димитър Андреев
8.Георги Кулев – Николай Кулев
9.Веселин Василев – Стефан Иванов
10.Георги Георгиев – Мирослав Димитров
11.Силви Николов – Влади Ангелов
12.Калоян Ангелов – Спасимир Донев
13.Огнян Райдовски – Калин Запрянов
14.Заприн Манолов – Георги Прончев
15.Димитър Димитров – Бирджан Мехмед
16.Здравко Шейтанов – Димитър Величков
17.Атанас Кюркчиев – Панайот Дългъров
18.Ахмед Исмаил – Дурхан Адил
19.Петър Чапанов – Илия Симеонов
20.Кристиян Ангелов – Слави Кузов
21.Добромир Добрев – Пламен Данаилов
22.Йордан Момчев – Васил Момчев
23.Стелиян Стойчев – Атанас Николов
1.Георги Михайлов – Христо Йорданов
2.Пламен Пантелеев – Камен Крайчев
3.Евгени Милев – Цветан Начев
4.Дани Василев – Боян Шушлин
5.Калин Митранов – Валентин Тотев
6.Аркади Райчин – Костадин Костадинов
7.Богдан Велков – Димитър Андреев
8.Георги Кулев – Николай Кулев
9.Веселин Василев – Стефан Иванов
10.Георги Георгиев – Мирослав Димитров
11.Силви Николов – Влади Ангелов
12.Калоян Ангелов – Спасимир Донев
13.Огнян Райдовски – Калин Запрянов
14.Заприн Манолов – Георги Прончев
15.Димитър Димитров – Бирджан Мехмед
16.Здравко Шейтанов – Димитър Величков
17.Атанас Кюркчиев – Панайот Дългъров
18.Ахмед Исмаил – Дурхан Адил
19.Петър Чапанов – Илия Симеонов
20.Кристиян Ангелов – Слави Кузов
21.Добромир Добрев – Пламен Данаилов
22.Йордан Момчев – Васил Момчев
23.Стелиян Стойчев – Атанас Николов
Re: Турнир по риболов на плувка - Купа на БФРС
Който иска Фуйл и Вердевас да звънне или да пише
КСР ТРАБУКО
-
- Мнения: 99
- Регистриран на: Съб Окт 21, 2006 0:54
- Риболов: спортен риболов
- Местоположение: aitos
- дал Браво: 1 път
- получил Браво: 2 пъти
Re: Турнир по риболов на плувка - Купа на БФРС
Програма – Купа на БФРС гр.Пловдив
Деца и Юноши
1. 15 Октомври – СЪБОТА ( тренировка )
7:00 часа записване
8:00 часа жребий.
8:30 часа влизане в секторите
10:00 часа старт.
13:00 часа край.
2. 16 Октомври – НЕДЕЛЯ ( състезание )
8:00 часа жребий.
8:30 часа влизане в секторите
09:50 часа тежка захранка.
10:00 часа старт.
12:55 часа сигнал за пет минути преди края.
13:00 часа край.
17:30 часа награждаване.
ВАЖНО :
- състезанието е само индивидуално с времетраене 3 часа
- за неявил се отбор се тегли служебен жребий
- задължително е присъствието на придружител
- при провеждане на мероприятия на гребната база организаторите си запазват правото за промяна на началните часове.
Деца и Юноши
1. 15 Октомври – СЪБОТА ( тренировка )
7:00 часа записване
8:00 часа жребий.
8:30 часа влизане в секторите
10:00 часа старт.
13:00 часа край.
2. 16 Октомври – НЕДЕЛЯ ( състезание )
8:00 часа жребий.
8:30 часа влизане в секторите
09:50 часа тежка захранка.
10:00 часа старт.
12:55 часа сигнал за пет минути преди края.
13:00 часа край.
17:30 часа награждаване.
ВАЖНО :
- състезанието е само индивидуално с времетраене 3 часа
- за неявил се отбор се тегли служебен жребий
- задължително е присъствието на придружител
- при провеждане на мероприятия на гребната база организаторите си запазват правото за промяна на началните часове.
Последно промяна от stoyanms на Пон Окт 03, 2016 10:45, променено общо 1 път.
-
- Мнения: 99
- Регистриран на: Съб Окт 21, 2006 0:54
- Риболов: спортен риболов
- Местоположение: aitos
- дал Браво: 1 път
- получил Браво: 2 пъти
Re: Турнир по риболов на плувка - Купа на БФРС
Програма – Гребна база гр.Пловдив
Купа на БФРС
1. 14 Октомври - ПЕТЪК ( официална тренировка.)
7:30 часа жребий.
8:00 часа влизане в секторите.
10:00 часа начало.
14:00 часа край.
17:00 часа техническа конференция х-л „Глобус” ( краен срок за заплащане на такса участие , подаване на заявки и теглене на жребий за сектори )
2. 15 Октомври – СЪБОТА (първи манш )
7:30 часа жребий.
8:00 часа влизане в секторите
9:00 часа проверка на стръв и захранка.
9:50 часа тежка захранка.
10:00 часа старт.
13:55 часа сигнал за пет минути преди края.
14:00 часа край.
3. 16 Октомври – НЕДЕЛЯ ( втори манш )
7:30 часа жребий.
8:00 часа влизане в секторите
9:00 часа проверка на стръв и захранка.
9:50 часа тежка захранка.
10:00 часа старт.
13:55 часа сигнал за пет минути преди края.
14:00 часа край.
17:30 часа награждаване.
ВАЖНО :
- тренировката в петък са официална,отборите възпрепятствани от тренировка подсигуряват количеството захранка необходимо за подхранване на бокса си от 4 литра
- за неявил се отбор се тегли служебен жребий
- при провеждане на мероприятия на гребната база организаторите си запазват правото за промяна на началните часове.
Купа на БФРС
1. 14 Октомври - ПЕТЪК ( официална тренировка.)
7:30 часа жребий.
8:00 часа влизане в секторите.
10:00 часа начало.
14:00 часа край.
17:00 часа техническа конференция х-л „Глобус” ( краен срок за заплащане на такса участие , подаване на заявки и теглене на жребий за сектори )
2. 15 Октомври – СЪБОТА (първи манш )
7:30 часа жребий.
8:00 часа влизане в секторите
9:00 часа проверка на стръв и захранка.
9:50 часа тежка захранка.
10:00 часа старт.
13:55 часа сигнал за пет минути преди края.
14:00 часа край.
3. 16 Октомври – НЕДЕЛЯ ( втори манш )
7:30 часа жребий.
8:00 часа влизане в секторите
9:00 часа проверка на стръв и захранка.
9:50 часа тежка захранка.
10:00 часа старт.
13:55 часа сигнал за пет минути преди края.
14:00 часа край.
17:30 часа награждаване.
ВАЖНО :
- тренировката в петък са официална,отборите възпрепятствани от тренировка подсигуряват количеството захранка необходимо за подхранване на бокса си от 4 литра
- за неявил се отбор се тегли служебен жребий
- при провеждане на мероприятия на гребната база организаторите си запазват правото за промяна на началните часове.
-
- Мнения: 99
- Регистриран на: Съб Окт 21, 2006 0:54
- Риболов: спортен риболов
- Местоположение: aitos
- дал Браво: 1 път
- получил Браво: 2 пъти
Re: Турнир по риболов на плувка - Купа на БФРС
Деца : Купа на БФРС
1.Тодор Митов
2.Георги Стефанов
3.Николай Копанов
4.Светослав Цонев
5.Денис Ангелов
6.Любослав Петров
7.Кристиан Кирилов
8.Симеон Велинов
9.Цветелин Бонин
10.Давид Димитров
11.Микаел Бочков
1.Тодор Митов
2.Георги Стефанов
3.Николай Копанов
4.Светослав Цонев
5.Денис Ангелов
6.Любослав Петров
7.Кристиан Кирилов
8.Симеон Велинов
9.Цветелин Бонин
10.Давид Димитров
11.Микаел Бочков
Re: Турнир по риболов на плувка - Купа на БФРС
Михаил Илков - Христо Лесев
release now to catch tomorow
-
- Мнения: 99
- Регистриран на: Съб Окт 21, 2006 0:54
- Риболов: спортен риболов
- Местоположение: aitos
- дал Браво: 1 път
- получил Браво: 2 пъти
Re: Турнир по риболов на плувка - Купа на БФРС
Отбори до момента:
1.Георги Михайлов – Христо Йорданов
2.Пламен Пантелеев – Камен Крайчев
3.Евгени Милев – Цветан Начев
4.Дани Василев – Боян Шушлин
5.Калин Митранов – Валентин Тотев
6.Аркади Райчин – Костадин Костадинов
7.Богдан Велков – Димитър Андреев
8.Георги Кулев – Николай Кулев
9.Веселин Василев – Стефан Иванов
10.Георги Георгиев – Мирослав Димитров
11.Силви Николов – Влади Ангелов
12.Калоян Ангелов – Спасимир Донев
13.Огнян Райдовски – Калин Запрянов
14.Заприн Манолов – Георги Прончев
15.Димитър Димитров – Бирджан Мехмед
16.Здравко Шейтанов – Димитър Величков
17.Атанас Кюркчиев – Панайот Дългъров
18.Ахмед Исмаил – Дурхан Адил
19.Петър Чапанов – Илия Симеонов
20.Кристиян Ангелов – Слави Кузов
21.Добромир Добрев – Пламен Данаилов
22.Йордан Момчев – Васил Момчев
23.Стелиян Стойчев – Атанас Николов
24.Дани Монтана – Людмил Стоянов
25.Юлиян Йорданов – Мартин Георгиев
26.Рафо Бозов – Ружди Сюлейман
27.Мариян Маринов – Юри Анатолиев
28.Мишел Димитров – Денис Михов
29.Михаил Илков – Христо Лесев
1.Георги Михайлов – Христо Йорданов
2.Пламен Пантелеев – Камен Крайчев
3.Евгени Милев – Цветан Начев
4.Дани Василев – Боян Шушлин
5.Калин Митранов – Валентин Тотев
6.Аркади Райчин – Костадин Костадинов
7.Богдан Велков – Димитър Андреев
8.Георги Кулев – Николай Кулев
9.Веселин Василев – Стефан Иванов
10.Георги Георгиев – Мирослав Димитров
11.Силви Николов – Влади Ангелов
12.Калоян Ангелов – Спасимир Донев
13.Огнян Райдовски – Калин Запрянов
14.Заприн Манолов – Георги Прончев
15.Димитър Димитров – Бирджан Мехмед
16.Здравко Шейтанов – Димитър Величков
17.Атанас Кюркчиев – Панайот Дългъров
18.Ахмед Исмаил – Дурхан Адил
19.Петър Чапанов – Илия Симеонов
20.Кристиян Ангелов – Слави Кузов
21.Добромир Добрев – Пламен Данаилов
22.Йордан Момчев – Васил Момчев
23.Стелиян Стойчев – Атанас Николов
24.Дани Монтана – Людмил Стоянов
25.Юлиян Йорданов – Мартин Георгиев
26.Рафо Бозов – Ружди Сюлейман
27.Мариян Маринов – Юри Анатолиев
28.Мишел Димитров – Денис Михов
29.Михаил Илков – Христо Лесев
-
- Мнения: 99
- Регистриран на: Съб Окт 21, 2006 0:54
- Риболов: спортен риболов
- Местоположение: aitos
- дал Браво: 1 път
- получил Браво: 2 пъти
Re: Турнир по риболов на плувка - Купа на БФРС
Деца : Купа на БФРС
1.Тодор Митов
2.Георги Стефанов
3.Николай Копанов
4.Светослав Цонев
5.Денис Ангелов
6.Любослав Петров
7.Кристиан Кирилов
8.Симеон Велинов
9.Цветелин Бонин
10.Давид Димитров
11.Микаел Бочков
12.Стиви Момчев
1.Тодор Митов
2.Георги Стефанов
3.Николай Копанов
4.Светослав Цонев
5.Денис Ангелов
6.Любослав Петров
7.Кристиан Кирилов
8.Симеон Велинов
9.Цветелин Бонин
10.Давид Димитров
11.Микаел Бочков
12.Стиви Момчев
Re: Турнир по риболов на плувка - Купа на БФРС
Който иска Фуйл и Вердевас да пише че довечера трябва да си дам заявката
КСР ТРАБУКО
-
- Мнения: 99
- Регистриран на: Съб Окт 21, 2006 0:54
- Риболов: спортен риболов
- Местоположение: aitos
- дал Браво: 1 път
- получил Браво: 2 пъти
Re: Турнир по риболов на плувка - Купа на БФРС
Деца : Купа на БФРС
1.Тодор Митов
2.Георги Стефанов
3.Николай Копанов
4.Светослав Цонев
5.Денис Ангелов
6.Любослав Петров
7.Кристиан Кирилов
8.Симеон Велинов
9.Цветелин Бонин
10.Давид Димитров
11.Микаел Бочков
12.Стиви Момчев
13.Алекс Жеков
14.Иво Ненов
15.Яна Петрова
1.Тодор Митов
2.Георги Стефанов
3.Николай Копанов
4.Светослав Цонев
5.Денис Ангелов
6.Любослав Петров
7.Кристиан Кирилов
8.Симеон Велинов
9.Цветелин Бонин
10.Давид Димитров
11.Микаел Бочков
12.Стиви Момчев
13.Алекс Жеков
14.Иво Ненов
15.Яна Петрова