Синия Дунав Оупън - 2017

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 204 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

Re: Синия Дунав Оупън - 2017

Мнение от shaman »

Митак,
Като човек, участвал на всички състезания на Сунай знаеш, че те са инспирирани от Спининг Лига "Стари Видри"... Дори при нас, където обикновено участваме само познати и приятели прехвърчаваха искри преди време, а какво остава за едно "местно" състезание със над 100 участника от цялата страна и чужбина :)

Вместо да се отказваш си мисля, че е по-добре да поговорим с Бат Суни и от догодина състезанието да стане малко "по професионално" ;)
Едва ли ще го събори това да плати на десетина човека да съдийстват, да не говоря, че има достатъчно познати, които биха го направили и безплатно. И повече няма да има съмнения за нечестна игра....

Като написах нечестна игра - все още очаквам ясен и конкретен отговор на въпроса ми :
Ако с ръка на сърцето потвърдиш, че ВСИЧКИ рибки са хванати от теб без помощ от "отбора" ще бъда първия, който ще те поздрави когато се засечем някъде на реката.
--------------
http://www.starividri.org
kaloyan-ivanov23
Мнения: 141
Регистриран на: Нед Окт 23, 2016 21:22
дал Браво: 127 пъти
получил Браво: 365 пъти

Re: Синия Дунав Оупън - 2017

Мнение от kaloyan-ivanov23 »

"Shaman" не ми пука кой ще ме поздравява и кой не ,, до сега където са ме засичали никой не ми е казвал Здарсти кълве ли и тем подобни , минават и заминават с високомерието си,,
На твоя въпрос може да спиш спокоен рибата си е изцяло моя ,,ако не ти се вярва ще отидем и ще видиш колко костур се лови там но точно на определено място ,, в рамките на града има 3 горещи точки на които се лови задоволително костур ,,
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 204 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

Re: Синия Дунав Оупън - 2017

Мнение от shaman »

Благодаря за отговора..
Беше ми достатъчно само това:
рибата си е изцяло моя
Все пак благодаря за загрижеността към моето здраве ;) Държа да подчертая, че си спя съвсем спокойно !
--------------
http://www.starividri.org
Аватар
sestrata
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 15:33
Риболов: спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 154 пъти
получил Браво: 742 пъти

Re: Синия Дунав Оупън - 2017

Мнение от sestrata »

kaloyan-ivanov23 написа:"Shaman" не ми пука кой ще ме поздравява и кой не ,, до сега където са ме засичали никой не ми е казвал Здарсти кълве ли и тем подобни , минават и заминават с високомерието си...
E... прекаляваш. Учиш се от написаното във форумите, което сме споделили безвъзмездно, задаваш въпроси на лични на които ти се отговаря подробно, в офиса си те поканих да говорим. За какво високомерие говориш?
Никой не ти завижда, можеш да бъдеш сигурен. Ти и двамата ти приятели сами предизвикахте подозрение с поведението си. Умно момче си, помисли и ще разбереш защо. Само си задай въпроса, защо никой през годините не се е снимал с купата на шампиона и да я смята за "отборна"? Вижте си Фейсбук постовете и после се сърди на приятелите си. Не на хората, които са те научили на нещо.
---
Айде стига негативизъм. Повече риби и адреналин край Реката! :)
***http://www.starividri.com***
Fear NO Fish
100ychev
Мнения: 15
Регистриран на: Сря Ное 22, 2006 15:10
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Синия Дунав Оупън - 2017

Мнение от 100ychev »

Здравейте колеги включвам се в темата за да напиша и моята страна по въпроса. С ръка на сърцето заявявам, че рибите представени за притегляне от Калоян са изцяло и само негов улов.Моят улов от 4 костура и една малка щучка плуват обратно в Дунава. Пуснах ги след като разбрах че има уловена голяма щука. Имаше колеги рибари които видяха моя улов по време на състезанието. За съжаление не видяха като го връщам.
Снимките качени във фейсбук на тримани и озаглавена „Отбор солетка” е качена от мен и озаглавена така заради наша закачка с колеги рибари, не прецених, че това мое действие би довело до това съмнение , че уловът е изцяло на колегата Калоян. Извинявам се на всички!!!
С уважение Александър Стойчев
kaloyan-ivanov23
Мнения: 141
Регистриран на: Нед Окт 23, 2016 21:22
дал Браво: 127 пъти
получил Браво: 365 пъти

Re: Синия Дунав Оупън - 2017

Мнение от kaloyan-ivanov23 »

Моите уважения към ,,sestrata `` и Димитар Тодоров наистина всички сме научили много неща от написаното ви в форумите и ви смятаме за добри Спинингисти но само с четене не става , прогреса съм го постигнал сам с ежедневни риболовни излети къде сам къде с компания ,,, но наистина стига негативизми ,, аз съм най обикновен рибар любител нямам кой знае какво рибарско оборудване и нямам претенция че съм добър спинингист , поздравявал съм всеки който съм виждал и съм се запознал с доста хора по тоя начин,,, без да се сърдиш на коментара ти`` За какво високомерие говориш`` В пектък бяхме на текето с един друг любител рибара Никола минахте покрай нас без да кажете нищо ,, има ли активност няма ли , Здрасти или нещо от сорта ,,, най вероятно и другата ни среща така ще е ама айде живи и здрави и повече риби както каза ..
skalata85
Мнения: 53
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2016 20:21
Риболов: спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 37 пъти
получил Браво: 291 пъти

Re: Синия Дунав Оупън - 2017

Мнение от skalata85 »

Не ми е ясно какво се ядете, като сме приятели и сме се снимали тримата на една две снимки , дърти мъже сте и не ви отива да сте смешни !
Аватар
sestrata
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 15:33
Риболов: спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 154 пъти
получил Браво: 742 пъти

Re: Синия Дунав Оупън - 2017

Мнение от sestrata »

kaloyan-ivanov23 написа:поздравявал съм всеки който съм виждал и съм се запознал с доста хора по тоя начин... В пектък бяхме на текето с един друг любител рибара Никола минахте покрай нас без да кажете нищо ,, има ли активност няма ли , Здрасти или нещо от сорта ...
:shock: В петък верно, имах гост от Никопол и заведох Лео на Текето след работа. Половихме, но нямам спомен да съм те срещал. Аз съм възрастен човек, недовиждам, може да съм се улисал нещо, да не съм те видял, за което се извинявам. Но ти си младо момче, видял си ме. Не са ли те учили да поздравяваш по-възрастните? Нали претендираш, че поздравяваш ВСЕКИ който си виждал? Каза ли здрасти?
---
Почна да ми става досадно, честно. И съм доста разочарован вече...
***http://www.starividri.com***
Fear NO Fish
Аватар
gazdata_83
Мнения: 35
Регистриран на: Нед Ное 07, 2010 11:49
Местоположение: Русе
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Синия Дунав Оупън - 2017

Мнение от gazdata_83 »

Твърдо за такса съдии.Дори бих я платил само за да гледам Димитър Тодоров,Лео,Шаман и Сестрата.Двама от тях живеят в други градове а ако тръгна след другите двама по брега има опасност да стигна пеша до предните...Не ме поздравиха...Алоооо. Преди време бях си платил няколко пъти да гледам Бербатов и на острова,ПОЗНАЙ....аз го поздравих а той НЕ(баси надутия).Кефа ми е същия.А.... и аз не ги поздравих:)
Обърни я,
прокарай пръсти по нея,
завий я хубаво и я постави да легне при другите-
сърми в тенджерата..
Аватар
sestrata
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 15:33
Риболов: спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 154 пъти
получил Браво: 742 пъти

Re: Синия Дунав Оупън - 2017

Мнение от sestrata »

Колеги, Сунай ми се обади преди малко. Обиден е от дребнавостта и превръщането на "Синия Дунав" от празник на спининга в повод за разправии. Последните му думи бяха "нека остане един хубав спомен". ПОВЕЧЕ "СИНИЯ ДУНАВ ОУПЪН" НЯМА ДА ИМА.
***http://www.starividri.com***
Fear NO Fish
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Синия Дунав Оупън - 2017

Мнение от Мунчо »

Бат Суни е човек с голяма душа, така че съм убеден, че ще размисли и доброто начинание няма да остане само спомен. А другото трябва да бъде обица на ухото...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
gazdata_83
Мнения: 35
Регистриран на: Нед Ное 07, 2010 11:49
Местоположение: Русе
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Синия Дунав Оупън - 2017

Мнение от gazdata_83 »

Подписка за продължаване на турнира и такса....иначе както видяхме ни чака = ПП Герб Оупън.
Обърни я,
прокарай пръсти по нея,
завий я хубаво и я постави да легне при другите-
сърми в тенджерата..
tommy12
Мнения: 741
Регистриран на: Чет Яну 12, 2012 18:20
Риболов: Die Hard Megabass
дал Браво: 89 пъти
получил Браво: 146 пъти

Re: Синия Дунав Оупън - 2017

Мнение от tommy12 »

Здравейте, има полиграф за тези които се съмняват, погледнах цените са 250 лева.
В US много често се ползва след сътезания с високи заплащания.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Синия Дунав Оупън - 2017

Мнение от Мунчо »

...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
searnox
Мнения: 243
Регистриран на: Съб Авг 03, 2013 10:03
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 17 пъти

Re: Синия Дунав Оупън - 2017

Мнение от searnox »

Отварям темата с надежда да видя как е минало състезанието да разгледам снимки, да поплакна малко око от изпуснатото, а какво? 3 страници разправии за финалиста. Искрено ще се радвам ако някой сподели малко графични материали и разкаже как е минало. Може и да има такива коментари но между разпраиите наистина нямам желание да ги търся, предполагам не само аз. Пък ако някой почисти и темата от излишния боклук :)
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”