Класиране след втория кръг на леда

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Класиране след втория кръг на леда

Мнение от Бат Стан »

Уважаеми колеги,

предлагам ви генералното класиране след втория кръг от републиканското първенство по подледен риболов (неофициално, щото сметките са мои, а не на организаторите):

Отборно
1. Майсторски риболов - 4 точки
2. Вижън - 5 точки
3. Стари видри - 6 точки
4. Никулден - 7 точки
5. Моселла Тийм - 9 точки
6. Острието - 12 точки
7. Биг Фиш - 14 точки

Индивидуално
(само първите десет)

1. Пламен Панталеев (Вижън) - 5 т.
2. Николай Йовчев (Никулден) - 6 т.
3 - 4. Ивайло Христов (МР), Атанас Атанасов (Никулден) - 12 т.
5. Валентин Колев (МР) - 13 т.
6. Станил Йотов (Вижън) - 17 т.
8. Иван Пигов (Ст. видри) - 18 т.
9. Симеон Симеонов (МР) - 20 т.
10. Иван Райчев (Вижън) - 21 т.

Очаква се през тази седмица ръководството на секция "Подледен риболов" към БФРС да определи мястото за провеждане на третия кръг, който по програма би трябвало да се състои следващата събота и неделя. Наслука на всички колеги.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
ZLAK
Мнения: 2586
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:42
Риболов: ..?...О , да !
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 103 пъти
получил Браво: 137 пъти
Обратна връзка:

Мнение от ZLAK »

Станиле ,
Ванката Пигов не трябва ли да има по-малко точки?
първи кръг 1 + 2 = 3 точки
втори кръг 5 + 4 = 9 точки

ОБЩО 12 точки

Как си ги изчислявал ?
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ivan VP »

Яяя... Станил излязъл пред мен :D.
Злати, това е щот съм 17-ти на второто, кво да правиш бибаните са ми трудни нещо. :D :cry:
Аватар
ZLAK
Мнения: 2586
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:42
Риболов: ..?...О , да !
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 103 пъти
получил Браво: 137 пъти
Обратна връзка:

Мнение от ZLAK »

Аха ! Сега разбрах.
Въпреки това пак си мисля , че има грешка. Видях класирането на втория кръг . Аз съм на 16 място с 9т., ти на 17 също с 9т., а пред нас има човек също с 9т. , но с по- малко риба.
Как стана така :roll: ???
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Здрасти,

значи още преди втория кръг отправихме запитване към организаторите и съдиите за това как се формира генералното класиране. В крайна сметка на Веринско ми беше отговорено, че активът се формира не от точките, които имаш във всеки кръг, а от сбора на заетите места в крайното класиране за всеки кръг. Примерно аз съм 12-ти в първия кръг и 5-ти във втория, и имам общо 17 точки. Иван Пигов е първи в първия кръг и 17-ти във втория и има 18 точки. Така ги смятат, Златко. Другият вариант, за който и аз настоявах, беше да се сборуват точките. Примерно аз имам 6 точки в първия кръг и 5 точки във втория, и би трябвало да съм с 11 точки, тоест това е системата, по която ти правиш сметките. Обаче беше отговорено, че в регламента класирането се извършва по другия начин. Сега на конференцията в четвъртък пак ще уточняваме нещата кое какво е.
Освен това горното е неофициално, както съм отбелязал, в смисъл че аз съм го правил на базата на публикувания в Рибарски вестник списък с резултати, плюс този с официалните резублтати от първия кръг. Затова съм писал - НЕОФИЦИАЛНО. Може и да съм в грешка нейде, знам ли и аз. Що не взема да си изтрия постинга?
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

всъщност

Мнение от Бат Стан »

Всъщност няма да трия нищо, щото да се види, че както и да се смята, все съм пред оня отворко Пигенсона, хааааааа...
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Re: всъщност

Мнение от Ivan VP »

Бат Стан написа:Всъщност няма да трия нищо, щото да се види, че както и да се смята, все съм пред оня отворко Пигенсона, хааааааа...
A не си прав Йотов. В генералното дружбенско по лед те водя убедително. Според мен умишлено премъчлчаваш резултатите. Дори и да ти зачета онзи величевстен костур/хванат на друг язовир/, пак си след мен.
А сега сметни и виж резултатите. :wink:
Да не говорим, че лови не на една ами с две мормишки, а аз използвах само зимна блесна. Е, тук не трябва да бъда толкова критичен, щот си ферплей играч. Съдейства с личният ти багор за едната ми риба.
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

охоооооо

Мнение от Бат Стан »

Аааааа, за гьола в Дружба не споря - и аз да живея на 30 метра от водоема, и мен няма да има кой да ме бие там. В сравнение с теб съм доста изостанал и имам да наваксвам. Аре наслука в третия кръг, тамще се отдадем на квартално разчисване на сметки.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”