Жребий за третия кръг на леда на Алино

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Жребий за третия кръг на леда на Алино

Мнение от Бат Стан »

Уважаеми колеги,
току що беше изтеглен жребият за третия последен кръг от републиканското първенство по подледен риболов, което ще бъде в събота и неделя на Алино. Ето групите:

Група 1: Ивайло Христов (М риб), Ат. Атанасов (Никулден), Иван Тотков (Острието), Марин Ралчев (Вижън), Живко Трифонов (Биг Фиш), Краси Димитров (Мосела), Владислав Тонов (Стари видри)
---------------
Група 2: Б. Арсенов (М риб), Николай Йовчев (Никулден), Пламен Бойков (Острие), Иван Райчев (Вижън), Вл. Аврамов (БФ), Венелин Съинов (Мосела), Емил Петков (Стари видри)
-------------
Група 3: Вальо Колев (Мриб), Янко Велев (Никулден), Емил Петрунов (Острието), Пламен Панталеев (Вижън), Петър Петров (Б фиш), Ст. Иванов (Мосела), Иван Пигов (Стари видри)
---------------
Група 4: Симеон Симеонов (М риб), Боян Ефремов (Никулден), Иван Котрабаков (Острието), Станил Йотов (Вижън), Б. Атанасов (Б фиш), П. Тодоров (Мосела), Злати Крумов (Стари видри)
Наслука на всички участници!
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
Иво
Мнения: 908
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 12:50

Мнение от Иво »

Бат Стане, ти що се състезаваш към (Вижън) не си ли към Стари видри... или съм се объркал нещо? :oops:
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

Мммм добър въпрос :lol: Ша чакаме отговор :lol: :lol: :lol:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хмммм

Мнение от Бат Стан »

Ами във Вижън имам възможност да блесна, иначе в Стари видри мъждукам в краката на такива светила в риболова като Левака.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Plamen
Мнения: 467
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 17:32
Местоположение: София

Re: хмммм

Мнение от Plamen »

Бат Стан написа:Ами във Вижън имам възможност да блесна, иначе в Стари видри мъждукам в краката на такива светила в риболова като Левака.
Този отговор много ми хареса, но нищо чудно Левака да те подкара..... :lol: :wink:
Аватар
ZLAK
Мнения: 2586
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:42
Риболов: ..?...О , да !
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 103 пъти
получил Браво: 137 пъти
Обратна връзка:

Re: хмммм

Мнение от ZLAK »

Plamen написа:
Бат Стан написа:Ами във Вижън имам възможност да блесна, иначе в Стари видри мъждукам в краката на такива светила в риболова като Левака.
Този отговор много ми хареса, но нищо чудно Левака да те подкара..... :lol: :wink:
Е-е-е-е-й Пламене,
Пак скроихте шапка на "Видрите". Миналия път скрихте глината , сега вардеваса... :lol: :lol: :lol:
Ох,.... добре че няма повече кръгове.
Ако нямате глина - да знаеш че разменям срещу вардевас :wink: .
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Re: хмммм

Мнение от Lubo »

Plamen написа:
Бат Стан написа:Ами във Вижън имам възможност да блесна, иначе в Стари видри мъждукам в краката на такива светила в риболова като Левака.
Този отговор много ми хареса, но нищо чудно Левака да те подкара..... :lol: :wink:
Ти не се обаждай много много. Ванката Пигов е в твоята група, така че тая нощ - бегай да тренираш. Ванката е много лют. :lol:

Ванка, смачкай го тоя. Излови ни целата риба в България.

P.S. - Извън рамките на шегата - успех на всички участници. Пожелавам ви поносимо време, здрав лед и МНОГО гладна риба.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ivan VP »

Пламен показа, доста добро и стабилно представяне. Пожелавм му 1-вото място в генералното най-искрено.
Аз, ако мръдна с две точки и Станил да е след мен, ще голяма лична победа.
За отбора на Видрите До последен дъх, имаше един култов филм едно време....
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Култов филм, Ванка, това е дебютът на Жан-Пол Белмондо, страхотна режисура на Жан-Люк Годар. Имах щастието да го гледам през 1986 г. във филмотечното кино в Стара Загора, а след това през 1994 г. в "Одеон" на една панорама на Годар.
Този филм го водят като един от крайъгълните камъни в историята на френското кино, тъй като тогава за пръв път е показан новият тип актьор - мъжкар, а не някво напарфюмирано конте, с устни, дебели като автомобилни гуми, лош поглед и добра душа. Ама в крайна сметка Белмондо го убиха в края на филма, щото оная овца го издаде на ченгетата. И в "Професионалистът" стана същото. И с Левака ще се случи същото на Арката, ще го сполети величествена риболовна загуба, увиснал на куката на Бат Стан под звуците на музиката на Муриконе.
Оригиналното заглавие на филма е "Au bout du souffle".
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Plamen
Мнения: 467
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 17:32
Местоположение: София

Мнение от Plamen »

Евала пичове, трябва да има емоции за да е интересно.
Ванката е пич и с удоволствие бих му отстъпил да ме бие, ми той да не е случаен... Ванка все пак мерси за пожеланията. Има го варянта, ти да ме биеш, пък аз да стана републикански. Няма страшно ще си поделим победите.
А като се замисля, ми то Станил вътрешно си е видра, та би трябвало аз да се притесна да не ми извърти некой номер :wink:
Злати, нема страшно квот има ще си го поделим, може да разчиташ, колкото ще имаме ние, толкова ще дам и на вас.
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Ауе Панталеев, как може да говориш така, Бат Стан е лоялен към отборите, в които играе. Кво ли ще си помислят хората, хем го взели във Вижън, хем им върти троянски номера. И тва ми било съотборник, лелееееее...
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ivan VP »

а след това през 1994 г. в "Одеон" на една панорама на Годар
Мдаа, ся се досетих, кой стърчеше пред мен и ми пречеше да гледам, ааа той Бат ви Стан..
Има и римейк, ама не е, като оригинала.
Стенли стягай мормишките, че вторият ден ще си с мен, хаааа
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”