Отдавна се каня да питам

Книга за препоръки и оплаквания.
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

vidalix написа:Аз пък обичам Гор Видал и Астерикс и ето ви го Vidalix:)
Знам бе! Аз за малко да съм Idefix, ама си написах името! Пфу!
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
vidalix
Мнения: 1052
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:37
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Мнение от vidalix »

А трябваше Любо, сега хората ще решат, че вместо анимационен герой си онзи момък от рекламите на БТК! :lol: :lol: :lol:
чичо Док
Мнения: 3924
Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 11:49
Риболов: с муха и шнур
Местоположение: София
дал Браво: 426 пъти
получил Браво: 491 пъти
Обратна връзка:

Мнение от чичо Док »

shaman написа:
чичо Док написа:Иска ми се това лято да мръдно към русенско свищовския район да видя и "тамошния" Дунав.
Живот и здраве да е.
Добре си дошъл Докторе :wink: Ще те посрещнем подобаващо :lol:
Благодарско Павка,дай боже това лято да помятаме шнуровете заедно.А може и по-рано преди забраната.Да видим сър Стенли и сие мухарев какво ще измислят. :D
memento mori ...
-----------------------
Lurebg.com
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

vidalix написа:А трябваше Любо, сега хората ще решат, че вместо анимационен герой си онзи момък от рекламите на БТК! :lol: :lol: :lol:
Хахаха - жена ми все с това ме бъзика! На всичкото отгоре нямам имен ден! Ама т'ва е щот съм леко уникален! Ае да лягам че стана късно - утре няма да мога да отлепя! Лека отново!
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

vidalix написа:Аз пък обичам Гор Видал и Астерикс и ето ви го Vidalix:)
Още от самото начало бях надушил нещо галско в теб! Ама за Гор Видал не се бях сетил.

И аз много го харесвам и наскоро изчетох цялата му поредица за американската история.
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Lubo написа:
vidalix написа:А трябваше Любо, сега хората ще решат, че вместо анимационен герой си онзи момък от рекламите на БТК! :lol: :lol: :lol:
Хахаха - жена ми все с това ме бъзика! На всичкото отгоре нямам имен ден! Ама т'ва е щот съм леко уникален! Ае да лягам че стана късно - утре няма да мога да отлепя! Лека отново!
Как да нямаш имен ден, бре?! Ами 17 септември - "Вяра, Надежда и Любов"?
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

vidalix написа:Аз пък обичам Гор Видал и Астерикс и ето ви го Vidalix:)
Бравос,юнаци са и двамата макар че Калки ме дразни извънредно много.

Абе аз друго да те питам-тоя аватар дет си го плеснал изразява ли активно участие в дейността на дружеството?
Щото аз като един изтъкнат орнитолог с умиление си спомням га го учредявахме тва дружество преди има няма стотина години? :lol:

Па и сериозна дейност развивахме тогава-тва Атанасовско езеро,тва Източни Родопи,сичко сме изръшнали. :lol:
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Фантомният Корсаков написа:Щото аз като един изтъкнат орнитолог с умиление си спомням га го учредявахме тва дружество преди има няма стотина години? :lol:

Па и сериозна дейност развивахме тогава-тва Атанасовско езеро,тва Източни Родопи,сичко сме изръшнали. :lol:
Е заради таквиз кат вас сега не дават да се гърми по кормораните, дето ни ядат рибата! :D
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Алеко написа:Как да нямаш имен ден, бре?! Ами 17 септември - "Вяра, Надежда и Любов"?
Тва не го празнувам!
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Е, Свети Любо засега нЕма! Ако слушкаш и си добричък, след 100-200 години може и да има. :D
Аватар
vidalix
Мнения: 1052
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:37
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Мнение от vidalix »

Хе-хееееееее абе много неща, дето се прошмулват за тебе Корсе, а даже и старият ти профил Пр.Х. (да се чете: преди хакерите), където беше писал Молекулярната биология, че обичаш, все ме насочват натам да те поразпитам за туй-онуй!
Ами аз да си кажа, че молекулярната я завърших в СУ-то, ама ме отвя интереса към зоологията и пиленцата. И съм член на БДЗП и всичките му там Атанасовски и Родопски места са ми много любими, ама дай да се разговорим на ЛС или ICQ, че Алеко ще му дотегне и ще посегне на кормораните :lol: :lol: :lol:
Алеко, наистина си прав, че големия корморан бая пакости прави, ама пък у нас гнезди и от световно застрашения малък корморан и гърмянето не е много-много за препоръчване, щото кой ти знае кой голям кой малък - гърмят и това си е.
Аватар
kalinanimal
Мнения: 976
Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 21:30
Местоположение: Младост 4 :)

Мнение от kalinanimal »

То мойто си е ясно казвам се Калин в квартала преди 5-6 години ми измислиха ЖИВОТНО заради любовта ми да предизвиквам законите на гравитацията с всевъзможни железории . Аnimal пoчти винаги беше зает и затова съм kalinanimal . Преди 3г. се контузих яко и са ми викат животинчето :lol: Та май ша си го сменям :lol: :lol: :lol: .
Добре дошли под шарената сянка .
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ivan VP »

Ауе Корс не знaм кво сте основавали но имам едни снимки правени от холандци. Много яки уникални животинси и растителни видове от Източни Родопи, както и цялото движение за запазване на лешоядите и орлите. Дай боже един ден да има такова и за речната пъстърва, както и да се зариби отново с липани. Ама съм мечтател нали?
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

kalinanimal написа:То мойто си е ясно казвам се Калин в квартала преди 5-6 години ми измислиха ЖИВОТНО заради любовта ми да предизвиквам законите на гравитацията с всевъзможни железории . Аnimal пoчти винаги беше зает и затова съм kalinanimal . Преди 3г. се контузих яко и са ми викат животинчето :lol: Та май ша си го сменям :lol: :lol: :lol: .
На Kalinanimalчо ли ще се прекръстиш? :D
Аватар
kalinanimal
Мнения: 976
Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 21:30
Местоположение: Младост 4 :)

Мнение от kalinanimal »

Ми мисля Invertebrate ама ша си мислите че , съм стръв няква :lol: :lol: :lol:
Добре дошли под шарената сянка .
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”