За пъстървовия подфорум

Книга за препоръки и оплаквания.
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

Marco Polo написа: Та така, драги ми смехурковци, нека има някакво засилено коментиране на стратегия и тактика в съществуващата тема "Спинингов риболов", тогава новата тема сама ще се предложи, но докато там продължава да цари гробно мълчание, единствените доводи за нея ще продължават да бъдат "Щот Бат Стан е пич!"
Ай със здраве...
Кво гробно мълчание, имаше четири месеца забрана на пъстървовия риболов. Аре не ме карайте да бъркам и да вадя теми отпреди това. Истината е, че бяхме достатъчно хора, които имаме нужда от такъв подфорум и настоявахме за него.
Дреме ми на кура, ще отворя теми в спининговия и мухарския риболов.
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Мнение от RIMOHIT »

...и аз ще кажа нещо.Пускал съм тема със снимки , цитирано място , река и блесна, а модератора прецени , че темата трябва да се изтрие.Не възразих , въпреки че незнам да има такова форумно правило :wink:
hobie revolution 13
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Marco Polo »

RIMOHIT написа:...и аз ще кажа нещо.Пускал съм тема със снимки , цитирано място , река и блесна, а модератора прецени , че темата трябва да се изтрие.Не възразих , въпреки че незнам да има такова форумно правило :wink:
Нали знаеш, Тишо, че теб обичам да те цитирам? ;)
RIMOHIT написа:Трябва ли ние да си "чупим" ръцете да гребем за да му е интерсноо на някой си и да рискуваме фотоапарати за стотици за да киризите снимки.
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Мнение от RIMOHIT »

Марко понеже съм тъпо копеле не разбрах каква е връзката.
Втория цитат го цитираш за незнам кой си път. :lol: :lol: :lol: :lol:
Просто отбелязвам , че хем се сърдят хората , че няма споделящи пъстърваджии , хем явно това е политика на модераторите .Ако имаш нещо да ми кажеш по добре на лични :wink:
hobie revolution 13
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

RIMOHIT написа:Марко понеже съм тъпо копеле не разбрах каква е връзката.
Втория цитат го цитираш за незнам кой си път. :lol: :lol: :lol: :lol:
Просто отбелязвам , че хем се сърдят хората , че няма споделящи пъстърваджии , хем явно това е политика на модераторите .Ако имаш нещо да ми кажеш по добре на лични :wink:
Значи нещата са доста различни. Примерно веднъж имах такъв случай - един колега ме помолва да му кажа пъстръвова река. Казвам му, отиват с още един и си хващат. След това пускат снимки от излета, плюс още две снимки от наблизо намиращ се културно-исторически обект, по който може да се ориентират недобросъвестни риболовци. И, разбира се, аз ги помолих да махнат снимките на културно-истолическия обект, тъй като не исках реката да става пубично известна.
Аватар
Vincent Hanna
Мнения: 1427
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 12:47
Местоположение: Пазарджик
дал Браво: 99 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Vincent Hanna »

Гласувах с против за новия подфорум защото:
1.Не виждам мястото и във форума ,който е структуриран на видове риболов,а не на видове риба
2.Изразявам опасения,че новия подфорум ще се превърне в място за мерене на п...(пръчки).
3.Теми като тази :http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... highlight= ще са малко
4,5,6 - са разни други ,които допълнително наклониха да гласувам против

п.п. Темата,която изрових ще я прибавя към отворената от Бат Стан в спининга
nase_to
За рибаря лошо време,луда жена и силна ракия няма!!!
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”