Предлатам да се създаде секция

Книга за препоръки и оплаквания.
ceno gadnia
Мнения: 260
Регистриран на: Сря Ное 26, 2008 22:39
Местоположение: Враца
Обратна връзка:

Re: pak az

Мнение от ceno gadnia »

Благодарско на koragroup
и на Майстор Саки за това ,че се получи "правилният" спор в който се роди истината.Аз съм начинаещ и свалям шапка на всеки един който е подал ръка на нуждаещ се.За разводнявянето на темите също съм съгласен-има определен вид хора които "след обстойна преценка на материала" се "изказват" с идеята да предизвикат спор от който никой няма полза или така нареченият "спам".Извинявам се ако съм обидил някого,но мисля ,че няма смисъл от излишни заяждания.Нека това начинание се доведе до край без излишни вмешателства от страна на нетолерантни към новобранците колеги.Предполагам,че и по-напредналите колеги ще имат полза от това за да не се ровят в форума като свиня в тикви.Сори за последното,но съм хуморист по природа(личи и от прякора ми)Извинения за това и поздрави на всички.П.С.Моля ВИ колеги не се карайте.Нека да си подадем ръка и да си помагаме.
"CLUB FOR SPORT FISHING-VRATSA CARP"

Извинете,и вие ли нехванахте нищо днес?
http://www.facebook.com/pages/Vratsa-Ca ... 8263932281" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Бе...аз не споменах ли нещо за линкове към подходящи теми, а не тук да се гаврим с "новобранците"??? :roll:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
ceno gadnia
Мнения: 260
Регистриран на: Сря Ное 26, 2008 22:39
Местоположение: Враца
Обратна връзка:

Re: pak az

Мнение от ceno gadnia »

Извинявай колега babydoctor
ако си се почувствал обиден от моите думи.Имах впредвид колегите в форума които се включват с мнения нямащи цел да доразвият определена тема,а да спорят безмисленно без да дават обяснения защо "ТЕХНИЯТ" метод е по-добър или казват "ТОВА НЕСТРУВА" без да дадът пояснения защо.Ако определено нещо се знае от по-знаещите и не е нужно да се обясни ,то това неозначава,че останалите в случая незнаещите в това число и аз сме разбрали защо е така.Човек се учи докато е жив-не е ли така?Много пъти съм засичал питания от сорта-Имаше еди какво си от Митко рупите,ама къде беше?Мисля,че с новият предложен метод ще е по-лесно.Далече съм от мисълта да се заяждам и да споря с когото и да е,а само да си подадем ръце и да ги стиснем в приятелският смисъл на думата"Взаимопомощ".Още веднъж се извинявам на теб и на всички които мислят че съм ги засегнал.Не това е целта ми.Поздрави на всички.
"CLUB FOR SPORT FISHING-VRATSA CARP"

Извинете,и вие ли нехванахте нищо днес?
http://www.facebook.com/pages/Vratsa-Ca ... 8263932281" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Не съм обиден - идеята ми е да има повече препратки към теми, отколкото коментари...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”