Няколко предложения

Книга за препоръки и оплаквания.
jdbc
Мнения: 611
Регистриран на: Вто Май 29, 2007 15:31
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 3 пъти

Няколко предложения

Мнение от jdbc »

Привет !
Ще направя няколко предложения:
1.) Относно Личните Съощения
* Мисля, че няма да е зле папката която съдържа изходящите ЛС да се преименува. Името "Получени" хич не подхожда на папка с изх. съобщения и създава объркване
* Експорт на ЛС ... без значение от формата в който се експортират. Ще е полезно за всички мисля, лично за мен капацитета на папките за ЛС е твърде малък, ясно ми е че сториджа не е безкраен и че колкото и да се увеличи размера все няма да стига, затова предлагам експорт на ЛС , пък след това всеки да се спасява поединично
2.) Относно полетата в които се пишат ЛС и теми във форума - конкретно текстовото поле в което се пише самия текст.
Мисля, че ще е по-удачно, ако емотиконите се вмъкват на текушата позиция на курсора, а не на края на текстовото поле
Или още по-добре, в настройките на профила да се добави опция дали да е на края или на тек. позиция защото това все пак е субективно
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: Няколко предложения

Мнение от fori »

jdbc написа: 2.) Относно полетата в които се пишат ЛС и теми във форума - конкретно текстовото поле в което се пише самия текст.
Мисля, че ще е по-удачно, ако емотиконите се вмъкват на текушата позиция на курсора, а не на края на текстовото поле
Или още по-добре, в настройките на профила да се добави опция дали да е на края или на тек. позиция защото това все пак е субективно
Това е browser speciffic bug. Демек на различните браузъри работи различно. С opera емотикона се вмъква на позицията на курсора. С firefox - накрая.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Е, къФ е проблемът? :roll:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
jdbc
Мнения: 611
Регистриран на: Вто Май 29, 2007 15:31
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Няколко предложения

Мнение от jdbc »

fori написа: Това е browser speciffic bug. Демек на различните браузъри работи различно. С opera емотикона се вмъква на позицията на курсора. С firefox - накрая.
Опс верно :oops:
И с ИЕ7 вмъква на позицията на курсора. :roll:
Значи това отпада ...
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”