собственият ни СПАМ - крачка назад !?

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Хаааааааа ! Прочетох на Муня второто мнение ! Ми като го гледам съвсем поетично и обширно ( който има очи чете , който има бъбрек разбира кво е прочел ) е споделил простоватите ми съждения увпоследствие значи :lol:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Едно нещо не мога да разбера и затова питам - РиболОФФ не е ли достатъчно обширно и благодатно поле за изява на спамерските мераци, за утоляване на глада за празнословене, ебавки, бъзици и пр., та другите подфоруми просто да бъдат оставени да приютят малкото смислени теми, в които се дискутират наистина риболовни въпроси, пък било то и с риск да изглеждат малко по-суховати?!
Не забравяйте, че форумът ни все пак е посветен на риболова и точно с идеята да не се развалят останалите рубрики, е създаден въпросния РиболОФФ. А общи форуми има под път и над път в нета, кой от кой по-безсмислени...

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Мнение от Бачо Илия »

Майстор Саки написа:Едно нещо не мога да разбера и затова питам - РиболОФФ не е ли достатъчно обширно и благодатно поле за изява на спамерските мераци, за утоляване на глада за празнословене, ебавки, бъзици и пр., та другите подфоруми просто да бъдат оставени да приютят малкото смислени теми, в които се дискутират наистина риболовни въпроси, пък било то и с риск да изглеждат малко по-суховати?!
Не забравяйте, че форумът ни все пак е посветен на риболова и точно с идеята да не се развалят останалите рубрики, е създаден въпросния РиболОФФ. А общи форуми има под път и над път в нета, кой от кой по-безсмислени...
Подкрепям 100% :!: :!: :!:
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Илиооооо , подкрепяш ти , подкрепяш ама да ти кажем честно по непостоянна личност от тебе не съм вишел ! Не друго ами ся пишеш едно , фърлиш две у мифката , пишеш друго , на утре или го редактираш или тотално се отказваш от мнението си та ..... Абе не друго ами само си отметам - много активни по темата - двама от най-големите спамери в близкото минало и един от най-големите такива в настоящето :idea: Да се не бърка и злослови ще упомена и инициали - Ве , Ст - доскоро , Ил - форевър !!!


Сорри ама да се повторя - тая тема ми се струва най-големият спам в настоящо форумно време !
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

А дано и на мен някой не ми цитира втория пост на 100% :!: :!: :!:
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
laplandeca
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 986
Регистриран на: Пон Фев 04, 2008 21:16

Мнение от laplandeca »

Хей , „малчугани„ :D , целият живот е предимно един безмислен СПАМ , та я си налейте по едно две,три и се земете у ръце :lol: , казах у ръце, а не да ходите с ръце :lol: .
Имаме проблем , риболова е хоби , в последните 10 /15 години , той стана и сериозен бизнес, така че ако некой се опита да ми говори за сериозност в риболова, че му цитирам подписот на спаматор в челната тройка :D

„ВСИЧКО ВАЖНО УМРЯ ВЧЕРА„
„Значи зъболекарят за себе си плаща 400 лв. а за „Киата” си 2000. лв., сиреч, пет пъти му е по-мила „Киата” от неговото здраве. Това нормално и справедливо ли е”, попита премиерът.
Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Мнение от Бачо Илия »

Мунчо написа:А дано и на мен някой не ми цитира втория пост на 100% :!: :!: :!:
Ето, колега :D :D :D
Мунчо написа:Мили приятели, другари, борци за чистота на форумния изказ и радетели на "витиеватата" спартанска словесност,
Ще си позволя да се изразя алегорично, доколкото позволяват ограничените ми писмовни и интелектуални възможности. Та така:
Имало едно дебело черво. Неговата екзистенция се точела съвсем пълноценно и безметежно от анатомична и физиологична гледна точка - усвоявало последните останки от полезни за организма вещества, изхвърляло посредством перисталтиката непотребните такива и така кротко си вървяли дните в обновяване на чревния епител... Но (в приказките винаги има едно "но") собственика на този intestinum crassum в пристъп на зле премерена лакомия изконсумирал няколко руски салати, които прекарал с "Бургас 63" и минерална вода, която се оказала не съвсем минерална. Ракията повече няма да я коментираме, тъй като за нея няма какво лошо да кажем, но като резултат от консумацията на твърдата храна, в организма влезли и купонджийски настроена група весли амеби и салмонелни вибриони. Същите жизнерадостно се пързулнали по хранопровода, направили пълен лупинг, подобно на екстремно влакче, жизнерадостно се изхлузили през пилора, преминали на бегом през тънките черва, където вече каталясали поврщали, акали, пишали и като резултат вапцали пейзажа. Накрая купона завъшил сред власинките на дебелото черво(което прдължавало с дебилска безметежност да помръдва мързеливо в коремната кухина) със страстни танци и грандиозен групов секс, а после каталсяли започнали отегчено да подръпват чревния епител с псевдоподите си. В резултат дебелото черво започнало за свое удивление да не изпълнява пълноценно функциите си , което дало конфузни външни проявления за собственика му... Затова той, съвсем естествено се насочил към д-р Ох Боли, който назначил енциклопедично лечение с "сулфагванидин" и "хлорквиналдол" и отначало всичко било отлично. Всички нахални вибриони и амеби благополучно предали богу дух. Тъкмо нещата се върнали в старото си русло на финално храносмилане и дефекация, когато дебелото черво и неговия хазяин били връхлетени от нова и още по-силна смрадлива и дискомфортна вълна. Защо, ще попитате вие, при това съвсем основателно? Много просто, мили приятели, другари, борци за чистота на форумния изказ и радетели на "витиеватата" спартанска словесност - заедно с всичките чревни "спамъри", медикаментите "баннали" и полезните микроорганизми от чревната флора, които подпомагали незабележимо и безвъзмездно работата на червото(за което то дори и не подозирало и егоцентрично си мислело, че правело всичко само), като облекчавали хранисмилането на сържанието му и неутрализирали токсините от физиологичните процеси. Последвала нова среща при добрия д-р Ох Боли(който работел с НЗОК и не бива да се бърка с д-р Фауст) и се оказало, че възстановяването на това, което лекомислено било загубено при медикаментозната терапия е дълъг и продължителен процес с неопределен край и съпроводен с редуващи се периоди на диария и запек(казано на прост език). Освен това, този който бил свикнал да си похапва добре, се наложило да мине на дълга и досадна диета, в която фигурарли само ужасно полезни и гадни за ядене неща...
Та така. Това исках да ви кажа, както и да обърна внимание на факта, че за мен риболова не е занимание, свързано с аналитичност, дълбокомислени изводи и прочие тънки моменти, в резултат на които човек рискува старостта да го свари в стойка тип "Мислителят" от Роден, а просто общуване и размисли. Когато съм за риба сам, не мисля за това занимание и резултат, а просто съдържанието на кратуната ми се рее свободно и на съвсм други места, като риболова е просто средството за отпускане. И ако усетя, че го приемам насериозно, веднага ще го зарежа, за да се запиша на спортни танци. И без това Вероника ме кани отдавна, а тя има разкошни цици...
Единственото конструктивно мнение, спред мен беше не Павката (Сестрата) - всеки да може да модерира собствените си теми. Другото е схоластика - лично на мен рейтинга ми е през епидермиса, не отдавам дан на общественото мнение в неговата съвкупност, тъй като(нека да не звучи грубо) разликата между мен и болшинството на тези, които го формират, е един малък шлеп книги... Та в тази връзка сигурно стана ясно и мението ми за еБентуална комисия от "цензори".
И още нещо - ако безумни теми на потребители, като radoslav_m(която още виси със страшна сила в един подфорум) се изрязват отначло и из основа, както подобава на новообразувание, това ще се спести много лаф и нерви...


п.с. Споделям напълно казаното от моя приятели Лекопласт... какво да се прави - харесвам го като мъж... :lol:
Това, вярно е най-дългия и най-неангажиращия вниманието пост, в най-новият ми фишнгмания- форумен период :D
Според мен, има си теми и теми и понеже дечурлигата тук са рядкост, сигурно почти всички от тук-пишещите, знаем за какво точно става дума; освен в ОФФ-а има и "излети", има и други подфоруми където свободата на мисълта, словото и словоблудството, могат да си се леят по-непринудено и "по-така" (в определени граници). Може би- варианта за "спам-бутон", трябва да се разпростира само върху определени и строго специализирани подфоруми и отделни теми :idea: :idea: :idea:
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Marco Polo »

Чета, чета... Гледам и не вярвам на ушите си...
Хората, които имат най-сериозни познания по риболова се оказват и най-НЕпишещите...
И понеже наистина уважавам много баш тях - Бат Стефко, Злати, Митко, Павлевците - приемам, че аз съм един от окачествените като най-сериозни спамери в този, а и не само в този форум, слагам си авто-цензура и тържествено обещавам тази година да не видите мое мнение, а отговорите на въпросите за САВЕРТИ, както и наистина сериозните, оставам на по-сведущите от мен люде. Дано ТЕ пропишат малко по наистина риболовните теми. :)
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
laplandeca
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 986
Регистриран на: Пон Фев 04, 2008 21:16

Мнение от laplandeca »

С голямо неудоволствие се налага да се съглася с ИДА.Срам ме е да описвам смешните си рибарски излети, щото във форума има къде по интересни от моите, та за това си пишем предимно в ОФФФФ ето :lol:
„Значи зъболекарят за себе си плаща 400 лв. а за „Киата” си 2000. лв., сиреч, пет пъти му е по-мила „Киата” от неговото здраве. Това нормално и справедливо ли е”, попита премиерът.
Аватар
ZLAK
Мнения: 2586
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:42
Риболов: ..?...О , да !
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 103 пъти
получил Браво: 137 пъти
Обратна връзка:

Мнение от ZLAK »

Знаех си аз че тази тема ще събере спамерите тук както малко Екогиърче - ято искърски костури :lol: :lol: .
Малко спам не пречи , а съживява форума. Не трябва да се прекалява обаче. Малко автоцензура не би била ненужна :wink: .
" Рано или късно всеки рибар стига до спининга."
Алберт Айнщайн

Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен

Всички се оплакват от липсата на пари, а от липсата на ум - никой.
Еврейска мъдрост
Аватар
hrimar
Мнения: 558
Регистриран на: Сря Яну 19, 2005 13:42
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти

Мнение от hrimar »

Явно Форумът навлезе в пубертета.
След ентусиазма на прохождащото дете, за който всеки си спомня с носталгия (преди и след Голямото Хакване), имаше големи крачки, големи репортажи, запомнящи се теми. После дойде периодът на сърдите млади хора - едни се зарекоха да не пишат, други се скараха, сдушиха, пушиха... имаше намалени поведения, последни предупреждения. И какво, днес имаме Родителска среща. Нормалното е за "тая възраст" крачките да стават по-малки, че има залитания и крачки назад. Иска ни се Форумът да танцува вечно рок, обаче типично по балкански нещата отиват от дунавско хоро към сиртаки.
П.П. И ще стигне ли един бутон или трябват бутонки, защото май всичко идва от нередовен спорт :roll:
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Ааааааааааааааа , hrimarе , преди "голямото хакване" имаше и друга , най-първичната Мания да те открехна :lol: :lol: :lol: Чекай да отърча да си смена памперса :lol: Айде и осемдесет процента от списуващите с мене че не се знай от кой замириса 8) :lol: :lol: :lol:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Bobo
Мнения: 752
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:25
Местоположение: Варна
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Мнение от Bobo »

Сега, ако взема отношение, значи съм спамер, затова няма да взема отношение. Но пишейки в момента, аз ставам спамер, въпреки, че не вземам отношение. Значи единственият начин да не бъда спамер, е като не пиша във форума.
iddqd
Аватар
hrimar
Мнения: 558
Регистриран на: Сря Яну 19, 2005 13:42
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти

Мнение от hrimar »

Павка, Павкааа, старост - нерадост. Все по-трудно ти се разбира…
Не се бутам у родителския комитет, а се вживявам и страдам :wink:
laplandeca
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 986
Регистриран на: Пон Фев 04, 2008 21:16

Мнение от laplandeca »

Убаво де ,ако ще си пишем само за риболов, на мен ми требе шоково/електро терапия та да загладим мозъкот, то и сега го заглаждаа, ма прекалено бавно :lol: Мунчака , некакси мъжки :D ви каза защо оди за риба, незнайно как в това сме еднакви :shock: :lol:
„Значи зъболекарят за себе си плаща 400 лв. а за „Киата” си 2000. лв., сиреч, пет пъти му е по-мила „Киата” от неговото здраве. Това нормално и справедливо ли е”, попита премиерът.
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”