Проблем с обява

Книга за препоръки и оплаквания.
marin

Проблем с обява

Мнение от marin »

Здравейте.Проблема е следния;Преди 3 седмици пуснах обява в 'купува/продава'.След 2-рата седмица писах ЛС на единия от модераторите,но все още нямам отговор.Въпроса ми е да чакам ли още :?: Поздрави.
ПС. Забравих да спомена ,че обявата все още не е публикувана.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Здравей колега,

Отговорът на въпроса ти се намира в тази тема: "ПРАВИЛА (прочети преди да пуснеш обява)"

Конкретно за твоя случай не е спазено изискването за минимален брой постинги:

Допускат се само обяви от потребители, които имат минимум 10 смислени постинга и в другите подфоруми на сайта.

Незнам защо, но малко хора си правят труда да прочетат темата преди да пуснат обява, масово се пускат обяви, без въобще да се погледне тази тема и какво пише в нея, после започват оплакванията. Ще изгубите максимум минута да прочетете темата.
marin

Мнение от marin »

Дори и да не отговарям на изискванията(видях това в правилата,но не сметнах,че 7-8 а не 10 поста биха били проблем),смятам,че можех да получа ЛС за това.Поне се надявах да сте коректни и да ми пишете. :idea:
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

За съжаление нямам възможност да пиша ЛС до всеки потребител, чиято обява не отговаря на правилата, затова и в правилата е посочено:
"Fishing Mania си запазва правото да не активира и изтрива обяви, които не отговарят на правилата на подфорума."
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

Правилата са си правила, дори и за такива като мен - дето имат много над 10 поста. Мен ме домързя и т.н. да приложа снимки, т.е. бях след тежка командировка и много изморен да си снимам обекта на обявата. Е, и аз сега съм без обява и не правя трагедия от това. Голям праз! Ако живота ми зависи от обявата, просто ще избера друг сайт. Тук правилата са такива, защото има защо и най-вече, защото се уважаваме взаимно.
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 349 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

joro_olyмпус написа:Правилата са си правила, дори и за такива като мен - дето имат много над 10 поста. Мен ме домързя и т.н. да приложа снимки, т.е. бях след тежка командировка и много изморен да си снимам обекта на обявата. Е, и аз сега съм без обява и не правя трагедия от това. Голям праз! Ако живота ми зависи от обявата, просто ще избера друг сайт. Тук правилата са такива, защото има защо и най-вече, защото се уважаваме взаимно.
Точно така !!!
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Мнение от Plat1ka »

И на мен ми върнаха обява за недочитане на правилата.

Така че невиждам за какво е тоя рев. Че чак и специално обяснение.
marin

Мнение от marin »

joro_olyмпус написа: просто ще избера друг сайт.
Прав си колега. Моля модераторите да ми изтрият регистрацията в този сайт.
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

marin написа:
joro_olyмпус написа: просто ще избера друг сайт.
Прав си колега. Моля модераторите да ми изтрият регистрацията в този сайт.
Твоя воля, както сам си прецениш. Въпреки, че е повече от тъпо заради една обява да се ядосаш, нервиш и напускаш сайта.
joro_olyмпус написа:Тук правилата са такива, защото има защо и най-вече, защото се уважаваме взаимно.
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”