Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
Владимир
Мнения: 10394
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 493 пъти

Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Мнение от Владимир »

:!: Допускат се само обяви от потребители, които имат минимум 10 смислени постинга и в другите подфоруми на сайта.

:!: Може да повдигате/UP-вате обявата си максимум 3 пъти.


Преди няколко месеца ми бе забранено да пускам обяви,като последната такава бе заключена.Причината да се случи това бе,че според администратора на сайта,бях повдигнал обявата,повече от 3 пъти,с други думи,бях пуснал повече от 3 бр. UP-па.Обявата ми беше съвсем редовна,одобрена и допусната от отговарящите за тези неща хора.И само,защото съм пропуснал да прочета за ограниченията в броя "повдигания"на обявата в по-предна позиция,бях наказан с пълно ограничаване на достъп за мои обяви в съответния под форум.В момента и през последните месеци,с интерес следя обявите във форума,масово се допускат обяви с брой артикули,над допустимия брой,в последствие не се свалят такива с доста над 3бр. up-па.Какво да напиша,освен,че се чувствам прецакан.

Знам,че доста от хората ще ми скочат,но това е абсолютната истина.Няма да си позволя да пейстна тук препратки към обявите на колеги,нарушили горните правила.
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
koko7784
Мнения: 2487
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 18:06
Местоположение: Свиленград
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 350 пъти

Re: Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Мнение от koko7784 »

Днес ми направи впечатление тази обява:
http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 31&t=54036" onclick="window.open(this.href);return false;
Нямам нищо против колегата просто ми се стори че е прекалил с ЪП-овете.
Аватар
Владимир
Мнения: 10394
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 493 пъти

Re: Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Мнение от Владимир »

koko7784 написа:Днес ми направи впечатление тази обява:
http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 31&t=54036" onclick="window.open(this.href);return false;
Нямам нищо против колегата просто ми се стори че е прекалил с ЪП-овете.
А знаеш ли колко подобни и по-фрапиращи минаха през последните месеци......
Как пък само на определени хора се забелязват грешките(не оценявам моята последна обява,като грешка).Аз се обърках,не бях проследил точно тази точка от правилата(даже не съм сигурен,че преди това я имаше).

А колко в момента са в същото нарушение.........
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
koko7784
Мнения: 2487
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 18:06
Местоположение: Свиленград
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 350 пъти

Re: Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Мнение от koko7784 »

Владимир написа:
koko7784 написа:Днес ми направи впечатление тази обява:
http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 31&t=54036" onclick="window.open(this.href);return false;
Нямам нищо против колегата просто ми се стори че е прекалил с ЪП-овете.
А знаеш ли колко подобни и по-фрапиращи минаха през последните месеци......
Как пък само на определени хора се забелязват грешките(не оценявам моята последна обява,като грешка).Аз се обърках,не бях проследил точно тази точка от правилата(даже не съм сигурен,че преди това я имаше).

А колко в момента са в същото нарушение.........
Да ти имам проблема :mrgreen:
Мен ме изкараха долен бракониер и тъпо копеле защото си исказах мнението в една тема :idea: ти обява не си можел да пуснеш :lol:
Ако искаш прати снимки и ще ти я пусна аз :wink:
Аватар
Владимир
Мнения: 10394
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 493 пъти

Re: Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Мнение от Владимир »

koko7784 написа:
Владимир написа:
koko7784 написа:Днес ми направи впечатление тази обява:
http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 31&t=54036" onclick="window.open(this.href);return false;
Нямам нищо против колегата просто ми се стори че е прекалил с ЪП-овете.
А знаеш ли колко подобни и по-фрапиращи минаха през последните месеци......
Как пък само на определени хора се забелязват грешките(не оценявам моята последна обява,като грешка).Аз се обърках,не бях проследил точно тази точка от правилата(даже не съм сигурен,че преди това я имаше).

А колко в момента са в същото нарушение.........
Да ти имам проблема :mrgreen:
Мен ме изкараха долен бракониер и тъпо копеле защото си исказах мнението в една тема :idea: ти обява не си можел да пуснеш :lol:
Ако искаш прати снимки и ще ти я пусна аз :wink:
Бате,мой приятел влезна през моя комп и си пусна от профила обява,баннаха го :wink:
Номера не е в това,дали аз имам право да пускам а защо са ми забранили и то само на мен :lol:И да не ми върнат правата,ще се радвам,ако с тази тема допринеса към подобряване качеството на контрол над публикуваните обяви.
И все пак е възможно пак аз да съм в грешка,както винаги :shock:
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Аватар
Fisherman66
Мнения: 3196
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 22:37
Местоположение: София
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Мнение от Fisherman66 »

Владо, чудно ми е защо търсиш под вола теле у случая с ЪП-овете!? :roll: .... като толкова много гледаш подфорума забелязал ли си по колко активни теми има на ден?.... а даваш ли си сметка, че аз трябва да прочета всички активни теми от-до, да им изброя ъповете, да затрия последните извън регламента..... а! и да внимавам да не затрия нещо, дето може и да не е ЪП (като например телефона на колегата в обявата, цитирана по-горе) .... че може да реши, че има някаква целенасочена кампания срещу него :shock: .... и да земе да се обиди като ущипана госпойца ..... и въпреки всичко смея да твърдя, че заедно със Сашо успяваме да се справим с подфорума и най-вече с вдигането на обявите..... ако мислиш, че можеш да се справиш по-добре - моля, заповядай!.. аз лично ще ходатайствам за теб пред Сашо..... виждам, че друга работа си нямаш освен да висиш по цял ден на компа и да търсиш кусури .... или как беше.... "да упражняваш и подобряваш качеството на контрол над публикуваните обяви" (край на цитата) .... и без това напоследък имам достатъчно много работа....
Spinning is contagious ... Let's start an epidemic!
www.starividri.org
Аватар
Владимир
Мнения: 10394
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 493 пъти

Re: Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Мнение от Владимир »

По-цял ден висят почти всички от пишещите(активно пишещите такива).Няма да се оправдавам и да опровергавам впечатленията ти.Аз бях до тук,извинявам се,ако съм нарушил правилата на форума с тази тема,няма и да се очудя,ако е така,все пак аз винаги съм в нарушение :lol:
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Аватар
Fisherman66
Мнения: 3196
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 22:37
Местоположение: София
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Мнение от Fisherman66 »

Владе, нищо не си нарушил, френд..... просто исках да ти кажа, че никой няма каквото и да било тенденциозно отношение към тебе.... така че недей да се впрягаш...... колкото до "ЪП"-овете... ако си ги чел внимателно повечето от тях са или с промяна на цената, или с нови условия, тел. за връзка и т.н. ... как да го броя това за нерегламентиран "ЪП"? ....
Spinning is contagious ... Let's start an epidemic!
www.starividri.org
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4492 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Мнение от Pike »

Владимир написа:... според администратора на сайта,бях повдигнал обявата,повече от 3 пъти,с други думи,бях пуснал повече от 3 бр. UP-па. ...
Хайде поне си кажи колко пъти я беше ъпвал, не 3, а поне 23 бяха.

Много е лесно винаги другите да са ти виновни, а ти въобще да не си даваш сметка колко си прекалил.

Мерси за линка към обявата на stich, за нарушаване на правилото за ъпването е махната.

Колкото до бройките артикули в една обява, наистина търсиш под вола теле. Да одобрявал съм обяви с по 2 - 3 артикула повече от максималната бройка, но това е толкова рядко, че е безсмислено да се издребнява до там.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4492 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Мнение от Pike »

Или пък защо не кажеш от колко форума колко пъти си бил гонен, предполагам все още си с бан по другите форуми.

Или пък колко пъти и в колко форума ти е било забранявано да пускаш обяви, по какви ли не причини.

Разбирам да е само тук, да кажеш тенденциозно е, имате ми зъб и т.н.

Да ама не, тук сме правили най-много компромиси с теб и всички банове и забрани са ти били махани в даден момент.
Аватар
Владимир
Мнения: 10394
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 493 пъти

Re: Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Мнение от Владимир »

Няма да те опровергавам,а има с какво,както писах съм до тук,темата имаше някакъв смисъл,поне една обява бе взета под внимание.
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Fishh
Мнения: 338
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 19:47
Риболов: спининг
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 27 пъти

Re: Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Мнение от Fishh »

И аз вчера пуснах обява,а не я одобрена още или не е видяна.Ако не е одобрена поне едно ЛС модератора да ми беше пуснал да знам кое не е правилно :roll:
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4492 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Мнение от Pike »

И аз написах преди 7 години една тема:

ПРАВИЛА (прочети преди да пуснеш обява)

в която ясно всичко е описано, но явно не е интересна за четене ...
pike написа:...
:!: Обявите се одобряват всяка сутрин между 10:00 и 11:00 ч.
...
shuplesa1
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Окт 12, 2012 21:13

Re: Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Мнение от shuplesa1 »

Здравейте,прочетох правилата внимателно и разбрах,че нямам право да пусна обява защото нямам 10 смислени поста в други под форуми!Това ми звучи много не сериозно,аз си мислех,че идеята на форума е да си помагаме взаимно.В случая аз исках да си закупя даден предмет и съответно някой който иска да го продаде ще се свърже с мен и така ще си помогнем един на друг.А то какво се оказва,че първо трябва да спамим на хората по темите че чак тогава да имаме права в тоя форум.Поздарви и не целя да обидя никой,просто изказвам мнение.
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Мнение от Marco Polo »

shuplesa1 написа:.. трябва да спамим на хората по темите ...
Не точно това е идеята ;)
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”