Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Книга за препоръки и оплаквания.
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Мнение от bozaka »

shuplesa1 написа:Здравейте,прочетох правилата внимателно и разбрах,че нямам право да пусна обява защото нямам 10 смислени поста в други под форуми!Това ми звучи много не сериозно,аз си мислех,че идеята на форума е да си помагаме взаимно.В случая аз исках да си закупя даден предмет и съответно някой който иска да го продаде ще се свърже с мен и така ще си помогнем един на друг.А то какво се оказва,че първо трябва да спамим на хората по темите че чак тогава да имаме права в тоя форум.Поздарви и не целя да обидя никой,просто изказвам мнение.
Колега ма много правилно си се изразил за форума :!: Сам не разбрах - викаш да си помагаме пък ти от 2г. нямаш 10 поста(което значи ли, че не искаш да помогнеш на никой и че си само за търговията тука!) По здрав и за тебе 8) :lol:
СРЕЩНАЛИ СЕ НА ПОЛЯНКА, ПРАБЪЛГАРИН И СЛАВЯНКА.
ЦУНИ - ГУНИ, ВАДИ-ТУРИ,НАРОДИЛИ ЧОКУНДУРИ.ХЕМ ЕБЛИВИ,ХЕМ КРАДЛИВИ, НО НАЙ ВЕЧЕ ЗАВИСТЛИВИ.. Радой Ралин
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4475 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Мнение от Pike »

shuplesa1 написа:Здравейте,прочетох правилата внимателно и разбрах,че нямам право да пусна обява защото нямам 10 смислени поста в други под форуми!Това ми звучи много не сериозно,аз си мислех,че идеята на форума е да си помагаме взаимно.В случая аз исках да си закупя даден предмет и съответно някой който иска да го продаде ще се свърже с мен и така ще си помогнем един на друг.А то какво се оказва,че първо трябва да спамим на хората по темите че чак тогава да имаме права в тоя форум.Поздарви и не целя да обидя никой,просто изказвам мнение.
Идеята на това изискване е, че има хора, които не ги интересува нищо друго освен това да си продадат нещото, сядат пред компа и пускат обявата си на колкото места намерят. Доста често се случва, точно такива хора да бъдат некоректни към заинтересованите към техните обяви и затова го има и това изискване.
Ако човек е сериозен и наистина желае да бъде част от даден форум, да споделя и да си помага взаимно с останалите колеги, тези 10 поста са едно малко зрънце от постингите, които ще изпише, като въобще не говорим за спам.
Ако пък е решил да пусне 10 спам поста, само и само да си пусне обявата, то няма какво да коментираме изобщо.
Аватар
stancom
Мнения: 3738
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 16:59
Местоположение: Чомаковци
дал Браво: 93 пъти
получил Браво: 154 пъти

Re: Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Мнение от stancom »

За подфорума Продава съм съгласен, но за останалите подфоруми от Обяви мисля че одобрението е ненужно. Така и Сашо ще се облекчи в четенето им.
Аз не мога да ловя риба !!!
shuplesa1
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Окт 12, 2012 21:13

Re: Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Мнение от shuplesa1 »

БОЗАКА,ако ме е интересувала търговията ....щях да имам 10 поста,за да мога да търгувам.Не мислиш ли,че е логично а?
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Мнение от bozaka »

shuplesa1 написа:БОЗАКА,ако ме е интересувала търговията ....щях да имам 10 поста,за да мога да търгувам.Не мислиш ли,че е логично а?
Ами не не ми се вижда логично или пишеш, защото имаш мнение и какво да кажеш по въпроса или си кибичиш и си четеш :!: И не се засягай чак толкова има си правила при пускането на обявите и те не са от вчера и отношението към твоята не е нищо лично.
СРЕЩНАЛИ СЕ НА ПОЛЯНКА, ПРАБЪЛГАРИН И СЛАВЯНКА.
ЦУНИ - ГУНИ, ВАДИ-ТУРИ,НАРОДИЛИ ЧОКУНДУРИ.ХЕМ ЕБЛИВИ,ХЕМ КРАДЛИВИ, НО НАЙ ВЕЧЕ ЗАВИСТЛИВИ.. Радой Ралин
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Мнение от babydoctor »

stancom написа:За подфорума Продава съм съгласен, но за останалите подфоруми от Обяви мисля че одобрението е ненужно. Така и Сашо ще се облекчи в четенето им.
Подкрепям - на мен ми беше спряна една обява за подаряване, защото нямаше снимки. Не се обидих, подчиних се на правилата, каквото можах подарих по "частен" път.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4475 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Права и задължения при пускане на обяви във форума.

Мнение от Pike »

Съгласих се и направих няколко промени:

:arrow: в подфорум "Продава"
- може сами да заключвате темите след като обявата вече не е валидна
- изискванията към обявите за продажба са подробно описани в тази тема:
ПРАВИЛА (прочети преди да пуснеш обява)

:arrow: в подфорум "Купува"
- отпада изискването за минимум 10 поста извън подфорума с обяви
- обявите излизат веднага, без одобрение
- може сами да заключвате темите след като обявата вече не е валидна

:arrow: в подфорум "Подарява"
- обявите излизат веднага, без одобрение
- може сами да заключвате темите след като обявата вече не е валидна
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”