Предложения за нови функции и добавки към форума

Книга за препоръки и оплаквания.
venci72
Мнения: 1999
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 19:06
Риболов: на леб...

Re: Предложения за нови функции и добавки към форума

Мнение от venci72 »

снимки на аватара,аман от анонимници ,реална снимка ,90 % са се скрили като мишки зад некави измислени аватари ,коко требе да си смотан и мишок да не си сложиш истинска снимка...
TRAP
Мнения: 4663
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 23:45
Местоположение: София/Видин/
получил Браво: 1 път

Re: Предложения за нови функции и добавки към форума

Мнение от TRAP »

Вие нор.....и ли сте още малко и личната карта ще искате да си е сложите сканирана :!: :lol:Осъзнайте се тези неща които искате няма да станат никога задължителни.
Снимката какъв размер да бъде като за лична карта или.......... :lol:
Аз ходя по брега и викам рибката да идва тя при мен сега.
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: Предложения за нови функции и добавки към форума

Мнение от Майстор Саки »

venci72 написа:снимки на аватара,аман от анонимници ,реална снимка ,90 % са се скрили като мишки зад некави измислени аватари ,коко требе да си смотан и мишок да не си сложиш истинска снимка...
Личен избор на всеки е какво ще си сложи за аватар - дали негова снимка, дали някакъв пейзаж, картинка от нета или нещо друго! Не е необходимо да си изтъпаниш портрета, за да те знаят кой си, а и в галериите на повечето колеги има достатъчно снимки, от които да добиеш представа.

Следващият път, при който си позволиш подобно обидно обобщение за една голяма част от потребителите на форума, ще получиш бан!

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
venci72
Мнения: 1999
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 19:06
Риболов: на леб...

Re: Предложения за нови функции и добавки към форума

Мнение от venci72 »

за едно нормално общуване ,е нормално да знаеш с кой пишеш,аре бамкай ме и продължавай да се криеш ного доблестна постъпка че е,дали ти изнася или не това е истината
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Предложения за нови функции и добавки към форума

Мнение от LVitchev »

И какво като някои ми види снимката :shock: Ще се омъжва ли за мене,какво ще направи,дори и да я види :roll: Прави са хората да искат да знаят с кои разговаря и какъв човек седи срещу него.Като се появи някои обиден с нов ник и се започва плюене и дразнене на човека от среща,кото води до други разправии и до Банове.Тези които сме по-старите оп всички форуми се знаем и почти всеки знае отсрещния кои е и какво представлява като човек.Вярно е че никои на сила не може да те накара да си сложиш портрета,но аз съм красив и няма от какво да се притеснявам,фотогеничен съм и за това послушах Венци и Сестрата и си сложих снимката че да гледатнякои елементи кои ги псува и ги нарича с нецензурни деми :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Предложения за нови функции и добавки към форума

Мнение от Коце »

Любо, това е необяснимо! Корените са далече назад. Аз да питам - Корсето, като никой не го беше виждал, защо толкова му се радваха? Лесно е - защото изобщо няма значение дали си сложил снимка или не! Аз си го обяснявам с прословутото българско злобарско любопитство и страх да не би оня отсреща да е с нещо повече от теб! Щото всички сме били равни. Не сме. Равни сме само по хобито си.

п.п. агнето някъде наоколо ли е?
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
jagger1
Мнения: 3179
Регистриран на: Сря Май 11, 2011 12:33
Местоположение: София
дал Браво: 753 пъти
получил Браво: 1173 пъти

Re: Предложения за нови функции и добавки към форума

Мнение от jagger1 »

Любо, привет. Прав си да мислиш така. И съм съгласен. Но ние не сме в нормална държава. Аз съм патил от лични данни. Повече няма да го коментирам. И аз, и ти, и всички искаме, когато кореспондираме, да видим очите или най-малко портрета на онзи, който е срещу нас. Аз когато разговарям лице в лице с някой си свалям очилата, за да ми се виждат очите. Вярвам, че ме разбра.
Да, ама не забравяй, че тук четат и някои момчета, които не са влезли заради любимото си хоби. И това не е само в този сайт. И това не е само в БГ.
Въпросът с предоставянето на лични данни в общественото пространство е личен избор и право на всеки, който го иска.
Непредоставянето на лични данни в общественото пространство също е право на всеки, който не го желае. А за да не го желае - доводи бол. Мога да ги изброя моите доводи, но ще трябва да мине поста ми и на следващата страница. И това няма да са само доводи, посочени от мерак да натискам клавиатурата и да се дженкам или дразня, или опонирам, или само заради спорта. Това са доводи, които са ми от живота.

По-горе някой писа - "Много конспирация".
Не, това не е конспирация, защото кой и какво ми гарантира, че същият този, който пише, че всичко е конспирация, кое ми гарантира, че той е точно той? Снимка? Име и фамилия? Рожденна дата? .... ?????

Много филми за конспирация гледат някои. Само не виждат, че накрая има надпис: "Всяко съвпадение с лица и събития във филма е случайно"! Този надпис не го е прочел.

И още нещо:

Аз съм във форума от 2011 г. Нито за миг не ми е пречил факта, че не знам името на някого, нито пък рожденната му дата, нито пък лицето на хората, нито пък НИК-а, нито пък Аватарите.

Това не ми е пречило да си кореспондирам с хората, които съм преценил, че ми допадат и ми харесват. То си личи от постовете, а не от физиономиите, рожденните дати, аватарите, личните подписи и т.н. и т.н.

Любо, ти не си ми виждал още физиономията, но ми знаеш името, нищо, че НИК-ът ми е Jagger1. И си мисля, че това не ни пречи да си пишем, да си лафим, да си споделяме мнение, и да се харесваме (да не си помислиш, че ти правя предложение :lol: :lol: :lol: - сакън). Това не ни пречи да се уважаваме. И сме си го доказали през тези три години. Дай боже и да се срещнем на живо, но проблема е в мен - не е в теб. Ама той живота си е пред нас, та и това ще стане.

Така е с мен и с много други колеги. Не виждам изобщо какъв е проблема с тези снимки, аватари, никове ......

Ама сега се сетих нещо!!!
Я да ви зачекна всички, които говорите за конспирация!
Ами нали, за да влезете във форума трябва да се представите бе??? Нали има цяла тема за това??? Какъв ви е проблема да се понапънете и да прочетете за този, който ви интересува?
Че както са тръгнали нещата, то още малко ще искате и автобиография, и трудов стаж, и заплата, и пенсия, и семейно положение, и снимка на жената :mrgreen: и снимка на колата, и данъчна декларация от всеки.

Хайде да спра до тук, че ще мина на нова страница.

С най-добри чувства към всички ВАС.

Аз уважавам всяко мнение на колега, който е публикувал мнение, независимо дали ми харесва или не.
Аз искам, също моите мнения да бъдат уважавани от всеки, независимо дали са харесвани или не.
Аз просто искам ВЗАИМНО ДА СЕ УВАЖАВАМЕ. Другото е право на личен избор на всеки.

Благодаря ви, че имахте нервите, да изчетете всичко това.
Желая ви :fish15: :fish4:
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 356 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: Предложения за нови функции и добавки към форума

Мнение от MapuaH »

Коце написа:............Аз да питам - Корсето, като никой не го беше виждал, защо толкова му се радваха? ...........
Да бе ! :)

По темата - който, каквото иска да си слага, все ми е тая :)
Аз понеже съм грозен и съм си сложил една голЕма мачка :)
Хората от форума, с които общувам се познаваме така или иначе, с малки изключения. На нови колеги не съм отказвал никога съдействие, съвет или помощ, както и информация. Като ми няма снимката голЕм прас, както казват Ората :)

Поздрави и одете повече за риби. Па ги и ловете, не като мене. Какво капо врътнах днес не е истина :( И то на няколко водоема и реки :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
venci72
Мнения: 1999
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 19:06
Риболов: на леб...

Re: Предложения за нови функции и добавки към форума

Мнение от venci72 »

коце ,какъв страх каква злоба...най големите професори и дразнители са анонимни ,не говориме за тия каде пишат и имат по 100 снимки по темите ,тия ного важно че немат снимки ,говориме за другите ,е са некакъв ме заплашва че че ме бамне ,некакъв саки ,бил майстор ,мъж ли ,жена ли е ,помак ли еврейн ли е саки незнам какъв е,незнам с кой пишем ,скрил се е и е голем ,стар ли е да имам некаво уважение към него ...или е некой умочко ...незнам скрил се и че ме бамне :D аре делегаця
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Предложения за нови функции и добавки към форума

Мнение от Коце »

Венци, теба нема кой те бутне, брат! Вервай ми! :wink:

п.п. на делегацията, ще има ли отпред пилотки?
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
TRAP
Мнения: 4663
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 23:45
Местоположение: София/Видин/
получил Браво: 1 път

Re: Предложения за нови функции и добавки към форума

Мнение от TRAP »

venci72 написа: ,некакъв саки ,бил майстор ,мъж ли ,жена ли е ,помак ли еврейн ли е саки незнам какъв е,незнам с кой пишем ,скрил се е и е голем ,стар ли е да имам некаво уважение към него ...или е некой умочко
Няма значение какъв е човека.Предупреди съвсем нормално да престанеш с обидните ти квалификации но ти си продължаваш.

Моля администратора да предупреди официално този потребител защото явно не приема сериозно предупреждение от един модератор.
Аз ходя по брега и викам рибката да идва тя при мен сега.
TRAP
Мнения: 4663
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 23:45
Местоположение: София/Видин/
получил Браво: 1 път

Re: Предложения за нови функции и добавки към форума

Мнение от TRAP »

:lol:
Последно промяна от TRAP на Вто Мар 19, 2013 21:25, променено общо 2 пъти.
Аз ходя по брега и викам рибката да идва тя при мен сега.
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: Предложения за нови функции и добавки към форума

Мнение от Майстор Саки »

venci72 написа:коце ,какъв страх каква злоба...най големите професори и дразнители са анонимни ,не говориме за тия каде пишат и имат по 100 снимки по темите ,тия ного важно че немат снимки ,говориме за другите ,е са некакъв ме заплашва че че ме бамне ,некакъв саки ,бил майстор ,мъж ли ,жена ли е ,помак ли еврейн ли е саки незнам какъв е,незнам с кой пишем ,скрил се е и е голем ,стар ли е да имам некаво уважение към него ...или е некой умочко ...незнам скрил се и че ме бамне :D аре делегаця
Както вече беше написано, има тема Форум указател - вместо да пишеш безсмислици, намери я и прочети.
Както вече беше написано, форумът има галерия - щом толкова държиш на снимките, там имам достатъчно. Вместо да пишеш безсмислици, отвори и гледай.
Не заплашвам, а ти казвам да спазваш правилата. Вместо да пишеш безсмислици, потърси разликата.
Както вече разбрах, твоето уважение се определя от моята етническа принадлежност и възрастта ми. Не, благодаря, задръж си го!

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
TRAP
Мнения: 4663
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 23:45
Местоположение: София/Видин/
получил Браво: 1 път

Re: Предложения за нови функции и добавки към форума

Мнение от TRAP »

Въобще не си струва да отговаряш.
Аз ходя по брега и викам рибката да идва тя при мен сега.
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”