За промените във форума

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
naso
Мнения: 3365
Регистриран на: Съб Окт 27, 2007 16:53
Местоположение: София
дал Браво: 95 пъти
получил Браво: 244 пъти

Re: За промените във форума

Мнение от naso »

Някой може ли да даде дефиниция, що е то моралист. И хубаво ли е това или не :?:
itzo
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 12:46
Местоположение: vratza-sofia
дал Браво: 62 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: За промените във форума

Мнение от itzo »

Чакай и аз да се намеся където не ми е работа! :lol:
Но знае ли човек,колкото повече идеи и мнения по въпроса за оцеляването на любимия форум-толкова по-добре.
Не е ли възможно да се ограничи качването на снимки в раздела Риболовни излети?
Така може би ще се развие писането по темите,а не само-ми бяхме тук-хоп снимка.И хванахме това-и хоп пак снимка.Някак стана модерно да си увековечаваш и доказваш излетите със снимков материал,според мен.Не сме тук за да се лъжем все си мисля.
Мен лично ми е интересно,ако е описано по-подробно относно,техниката,дълбочина,захранване и т.н.Не държа да ми разказват:ми бях на еди коя си река,на еди кой си вир на левия завой,след големата топола примерно.
успехи за цялото риболовно воинство
mitkom
Мнения: 68
Регистриран на: Пет Юни 17, 2011 18:00
Риболов: Тролинг, кльонк, джиг
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: За промените във форума

Мнение от mitkom »

Има " моралисти " и " моралисти " . Едно е когато някой е хванал маломерен шаран и го е снимал в банята да му се нахвърлят сто човека, друго е когато човек е уловил риба в норма и по абсолютно законен и нормален начин да му се обяснява " ...и кво сега, наяде ли се с тая риба.."
... защо не си я пуснал бе.. месар..." .. тая в лево ми се вижда с 2 см. по-малка..."
За това много от хората не пускат репортажи, иначе снимки на надвишен дневен улов, забранени участъци и риби е съвсем нормално да се направи забележка на "колегата" пък белким му влезне нещо в главата...
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4465 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: За промените във форума

Мнение от Pike »

За вторият тип "моралисти" съм съгласен.

Ако всичко си е по правилата, копче не може да кажеш на човека, ако искаш може да го поздравиш за улова, но не и да му търсиш сметка, какво е направил с рибата.
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: За промените във форума

Мнение от Мънцата »

Всъщност, няма смисъл :wink:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: За промените във форума

Мнение от franko »

Трябва да внимават неморалните,а не моралистите. :wink:
Да се задържи трофейна риба ,си е чиста месарщина :P .
И хубаво е ,когато някой се дуе с улова си, да е участвал чат-пат и в зарибяване :idea: .
Инак си е гола вода,кал в ушите и водорасли под мишниците.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: За промените във форума

Мнение от LVitchev »

Лов на вещици и двоен стандарт !!!

Има един Флюгера,насрал е всички теми от сутринта !!!

Франко,Магьосника и т.н едните са ми приятели а Магаго познавам.това обачене ми пречи да те попитам.

1.Тапета плащали си за да продава ???
2.Ако някои се заяжда с него въпреки че си е платил,той няма ли нужда от твоята защита ???
3.Ако евентуално има,питам те,защо още на тези хора не си им забранил да се занимават с него ???

Мога още въпроси да задавам но ще спра до тук,това е достатъчно за сега !!!Обърни внимание на такива неща,от там тръгват скандалите !!! Приятелството си е приятелство но истината за мене са по скъпи и всичко право куме в очи !!! Аз също ги приканвам да престанат да се занимават с Тапета,нито са прави,унито нещо нередно е направил.Мага го нарича ЛЪЖЕЦ !!! Искам да го попитам тук пред тебе за да не излезе че е заяждане.Маги,кой и с какво е излъгал Тапета ??? Ти ли си критерия в тая държава,кои воблери са уловисти и кои не ??? Ти ли си критерии за това,кои такъми стават и кои не ??? Не мислиш ли че клиентите са тези които решават дали да си купят нещо или да не го купуват ???? Мога още десетина въпроса да напиша но и тези са достатъчно а ти Пайк,ако искаш всичко да е на ред,взимай отношение коректно за всички и мери с един аршин !!!!!

П.п Това не е заяждане,нека хората сами преценят прав ли съм или не съм :fish15:


П.П 2 А за тези които ще ме обвинят в това че Тапета ми е приятел и го защитавам,предварително ще отговоря.
1.От 5 месеца не разговарям с него !!!
2.Изтрил съм го от приятелите ми във Фейса и телефона също !!!
3.Обяснявам а да не търсите под вола - ТЕЛЕ !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Re: За промените във форума

Мнение от Doktor-5 »

Такаааа при плувката страстите отдавна прегоряха, сега сомаджиите ги тресе пубертета май.
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4465 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: За промените във форума

Мнение от Pike »

Вещици, стандарти, интересно стана.

Явно този Флюгера гони бройка постове, че да вземе да остане извън групите, ако се направят такива :)

1.Тапета плащали си за да продава ???
- да, в темата си, извън нея е нарушение на правилата на форума, аз не мога да огрея на всякъде, никой не смее да е мод на сомския или лодката, никой не желае и да цъкне на ръчичката, значи явно не ви пречи

2.Ако някои се заяжда с него въпреки че си е платил,той няма ли нужда от твоята защита ???
- това не го разбрах, кой да има нужда от защита и за какво трябва да се защитава някой

3.Ако евентуално има,питам те,защо още на тези хора не си им забранил да се занимават с него ???
- че вие да не сте малки или аз трябва непрекъснато поименно да казвам на всеки какво да прави

Скандали, ма на вас си ви харесва, само като стане прекалено напечено искате другите да са наказани.

Ако искам всичко да е наред, трябва да си сваля мноооого прага на търпимостта, всеки това ми казва, много си мек.

Ми добре, щом така искате, така да бъде.

Събирам си екип от модератори по моя преценка и започваме да раздаваме честитки. Не очаквайте обаче да разплитаме интриги и да гледаме година назад кой с кого и срещу кого е.

Не ми се говори повече по темата, разбрах каквото имаше за разбиране.

Остава обаче едно гадно чувство, че вървим все по-надолу и надолу в неспособността си да комуникираме и да следваме правилата и нормите :( пълен регрес ...

.
Заключено

Обратно към “За форума и сайта”