По повод сомския...

Книга за препоръки и оплаквания.
troli
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Апр 08, 2015 23:46
Риболов: trolling

Re: По повод сомския...

Мнение от troli »

Павел Иванов написа:
LVitchev написа:....Трола още със събуждането си,влизаше и се започваха разправиите,от както го няма,разправии няма...
А няма го . Тука си е , е го - http://forum.fishing-mania.com/memberli ... le&u=35154" onclick="window.open(this.href);return false; , просто за момента се ослушва и пази поведение щото му намалеха реЗко форумите в които да се изявява :mrgreen:
Нещо ви гони ПАРАНОЯТА! :shock: Troli Rapala умря (беше убит от ПИ)миналата година в другия форум и нема как да го върнете дори и срещу 100-хиляди .....минзухара...,просто Исус е един и ВЪЗКРЪСВА НА 2-3000години веднъж!Тук Boababa беше убит преди 2-години,та едва ли е проблемата в Сомския!Та мислете повечко за да има развитие,защото тук се усеща деградация и причините са кристално ясни,но просто не са ви угодни!Избирайте между изгодата и истината! :idea: Та за умрелите ви моля да говорите с добро,че живота е миг и нема време за глупости,че утре не се знае кой от нас ще се събуди в "по-добрия свят"! :idea: :idea: :idea:
troli
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Апр 08, 2015 23:46
Риболов: trolling

Re: По повод сомския...

Мнение от troli »

Фактът,че малко хора жалят за "СОМСКИЯ" в тази тема е красноречиво доказателство за деградацията.Хората не са тъпи и 1000 пъти ВИКАХА какво ги дразни и КРАЯТ си дойде сам!Без Морал и Християнски ценности сте загубени души.Интелектът и Културата не са добре дошли ТУК и точно в това е проблема и трагедията!Само с простотия няма как да има градация или развитие!С махането на Троли просто влошихте КАЧЕСТВОТО и ефектът не ви грее грам щом стигнахте до тук без неговите провокации и реални риболовни ситуации! :wink: Изтрийте го и това и продължавайте в същата посока щом ви кефи,а Троли просто ще ви съзерцава от пещерата на върха!
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: По повод сомския...

Мнение от Павел Иванов »

Саше , понеже знаеш , че си ми афинитетен а и явно Сашо си има друга работа и те е пропуснал , та да взема да те питам ? Във връзка с форумните правила забраняващи повече от един ник на потребител кой от твоите предпочиташ да банна ? Предполагам , че Сашо като те мерне ще прецени дали изобщо да те държи във форума :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
pflueger
Мнения: 172
Регистриран на: Чет Дек 11, 2014 20:29
Риболов: Shark

Re: По повод сомския...

Мнение от pflueger »

Тролчо на 12г. има злокачествен тумор на фибулата на дясна бедрена кост!Трий и ме оставете на спокойствие с болката ми! :idea:

ПП-Радвайте се на живота всеки ден.

ПП-По ай-пи го направи.
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: По повод сомския...

Мнение от yankosan »

Дано се оправи детето,Късмет ви пожелавам!!!
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: По повод сомския...

Мнение от Павел Иванов »

Това е едно от най-кофите неща които могат да се случат на човек , а когато се случи на дете е .... нямам думи с които да го определя . Дано наистина се оправи детето и всичко да остане само като лош спомен . Искам да знаеш , че не си сам и ако имаш нужда от нещо , с което лично аз мога да помогна съм насреща . Оставям ти ника troli и ще ти сваля бана от Troli Rapala в "Нариба" . Надявам се Сашко вече да е станал Сашо и да е по-друг човек .
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
petro_op
Мнения: 905
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 15:19
Местоположение: Sofia
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: По повод сомския...

Мнение от petro_op »

Саше бързо да се оправи детето ... другото не е важно :tup:
What goes around, comes around или Каквото повикало, такова се обадило.
Особено в сила за форумните приятелства и не-приятелства.
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: По повод сомския...

Мнение от Мънцата »

Саше, пожелавам ти успешно лечение на синковеца! :( Забрави "форумните войни", това е нещо, което не пожелавам на никой! Така че ако мога с нещо да помогна, каквото и да е, съм насреща! :tup:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: По повод сомския...

Мнение от babydoctor »

Аз пак ще кажа - те са до голяма степен затворена общност, извоюваха си подфорум, Сашо им уйдиса на акъла, направи го, лошо няма. Сега са се омотали нещо вътре, пак Сашо, Калинукса и незнамкойоще трябва да хабят енергия, емоции, време и нерви да ги вкарват в релси - ми нека си се оправят, ако щат да се изпотрепят, ако щат да се самозакрият. Тези, които останат читави, винаги могат да се прехвърлят към "На дъно", нищо, че предимно шаранджийски. Аз още при създаване на подфорума имах резерви относно такъв подфорум за определен вид риба. Защото що да няма и такъв за бърз улов на уклейка с директен, или на кротушка, примерно... 67-68-ма световното по улов на сръв го спечели насред Париж французин, който точно на кротушка беше заложил...Но тогава сомът беше на мода, сега май ги поизловиха и поизпържиха и са започнали крамолите - пак повтарям, не съм влизал, няма и да влизам, така, че, това ми е само странично мнение - познавам Стефан, имах удоволствието в "Борсалино" да се запозная с Деси-сома и още няколко, да са живи и здрави и дано им върже, както беше предишният подпис на Стефан :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
magiosnika
Мнения: 342
Регистриран на: Пет Дек 22, 2006 20:28
получил Браво: 52 пъти

Re: По повод сомския...

Мнение от magiosnika »

Троли, дано всичко с детето да се оправи.Ако нещо се наложи ще помагаме с каквото можем :!:
troli
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Апр 08, 2015 23:46
Риболов: trolling

Re: По повод сомския...

Мнение от troli »

В момента плача изскренно и дълбоко,просто имам нужда от подкрепа и блага дума,че се изтощих до крайна степен от дребнавостта която си причиняваме!В момента плача с глас и ми липсва вашето безгрижие!Ще се борим и го правим и за това пуснах темата за най-великия сомаджия,за да ви кажа,че Тролчо е велик и се бие мъжки всеки ден и секунда,толкова далеч от мен!Страх ме е и не исках тази година да започва,просто страхът ме беше обладал до последната фибра!Все пак никой от нас не се е сблъсквал с такива страхотии още на 11-12годинки и не е мислел,че може да хваща сомове на тролинг+един на кльонк и за това си позволих да го нарека тайно Велик!Толкова много неща искам да ви разкажа,но в момента просто плача и се разчувствах.Ако може да се върне старата атмосфера и да си говорим нормално,като бели хора а не да се хокаме за дребнавости!Всички сме селянчета в тая държава спрямо Западна Европа,та просто треа да започнем да възприемаме нещата от живота,като тях!Културно,спокойно и без нерви да обсъдим всеки проблем и да го решим ЗАЕДНО,това е и целта,да сме заедно за общото благо а не да се нараняваме и избиваме взаимно! :idea: Рибите щяха да се спукат от смях,ако знаеха кви проблеми ни причиняват кълвяйки на точно определени хора! :shock: Та ако можем пак да се отнасяме с уважение и доброта един към друг,всичко ще е точно и атмосферата ще се завърне по форумите!Благодаря ви още веднъж за разбирането,сега ми е по-спокойно! :tup:
stomanco
Мнения: 180
Регистриран на: Нед Юни 05, 2011 23:11
Риболов: тролинг
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: По повод сомския...

Мнение от stomanco »

Саше, приятелю, всички сме с теб и цялото ти семейство! Дано всичко с малкия се оправи!
Защо трябва да се случват такива неща точно на децата? С каквото трябва всички ще помагаме с каквото можем! Още веднъж дано всичко отмине и остане само един лош спомен!
Аватар
nasko1971
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 9:03
Риболов: predator fishing
Местоположение: STARA ZAGORA
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Re: По повод сомския...

Мнение от nasko1971 »

Трудно е да се каже нещо в такива моменти !

Саше с Вас сме, не сте сами !!! С каквото можем, ще помагаме ! :tup:
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: По повод сомския...

Мнение от Левака »

Сашо стискам палци и се надявам всичко с малкия да се оправи.
Бъди силен,с теб сме!!!
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: По повод сомския...

Мнение от franko »

Дано съдбата бъде благосклонна към детето и всичко да се оправи.
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”