опит за продажба

Книга за препоръки и оплаквания.
Тимев
Мнения: 659
Регистриран на: Сря Юни 01, 2005 8:57
Местоположение: София

опит за продажба

Мнение от Тимев »

здравейте,
на два пъти в разстояние на повече от месец се опитвам да публикувам обява в форума /продавам си щеката и стола/. Обявите ми така и не се публикуваха, а в същото време НИКОЙ не се е свързал с мен, за да ми каже дали бъркам някъде и къде точно. За 10 години във форума досега не ми се е налагало да продавам и не знам как. Нямам никакво време да се ровя по темите, за да видя дали не бъркам някъде. Както и да е, моля за съдействие:
"Продавам щека Шимано запазена с три топсета и къпинг, с удължител за 14.5 метра и стол самоделка със всякакви прикачни. Купил съм ги преди 5 години от колега от форума от Плевен и съм ловил с тях има-няма 5 пъти. Имам снимки и мога да ги изпратя по електронна поща, скайп или вайбър. Не мога да качвам снимки, не знам как и не ми се занимава. Цена - не знам колко струват. За мен е най-добре не да ги продам, а някой да ми даде в замяна изкуствени примамки втора употреба. Начин да се свържете с мен - ЛС.
Ще бъда благодарен, ако някой ми публикува обявата и/или снимките или директно се свърже с мен, ако има интерес към такава замяна.
BornToDrink
Мнения: 448
Регистриран на: Съб Окт 20, 2012 14:19
Риболов: Спининг
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: опит за продажба

Мнение от BornToDrink »

http://prntscr.com/792wwj" onclick="window.open(this.href);return false;

Времето, което ще ти отнеме да го прочетеш вероятно е по-малко от времето, нужно да напишеш този пост.
Нали не смяташ, че ти като нямаш време всички имат и е нужно да го инвестират в теб. :)
Аватар
PAMPASA
Мнения: 1704
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 23:04
Местоположение: София
дал Браво: 181 пъти
получил Браво: 165 пъти

Re: опит за продажба

Мнение от PAMPASA »

ЛС. :wink:
Един ден ,ще накарам България да се гордее с мен......
Тимев
Мнения: 659
Регистриран на: Сря Юни 01, 2005 8:57
Местоположение: София

Re: опит за продажба

Мнение от Тимев »

Голямо благодаря на PAMPASA!
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4465 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: опит за продажба

Мнение от Pike »

Здравей колега,

Има няколко обяви, които са без снимки, на всички съм отговорил и съм предложил варианти за това къде може да се качат снимките. Нямам възможност за съжаление да качвам снимки и пускам обяви от името на всички без снимки.
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”