Какво да оправяме след миграцията - обратна връзка

Книга за препоръки и оплаквания.
Публикувай отговор
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Какво да оправяме след миграцията - обратна връзка

Мнение от Vid »

Да, проблемът е в мен, че нещо не мога да вдяна новия фейс, сигурно щот чукнах 45.. :lol:
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4465 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Какво да оправяме след миграцията - обратна връзка

Мнение от Pike »

Vid написа:... Опцията за редактиране, она с горните кавички е ясна- често се случва пишейки бързо да се допускат правописни, синтактични, фразеологични и пр.. грешки, кои трябва да се отстранят, а понякога човек се сеща, че нещо е забравил да добави..., и ползва тази опция..

Ама, къде е опция- триене на лични мнения?
Съгласен съм, че и този бутон трябва да е активен известно време след публикуване, за речем 15-30 мин.- та как е случаят при мен, нета ми блокира и чукам по все бутони, нищо не става... След 5 мин. се оправи и гледам 3 еднакви мнения съм качил, искам да изтрия двете, ама няма такъв бутон???
Опцията за редактиране на пост е активна 2 часа, след което вече не е. В рамките на тези 2 часа, след пускането на поста, може да се редактира и допълва поста.

Личните съобщения се трият по следния начин:
-> в самото ЛС, над текста на съобщението, в дясно има 3 бутона, единият от който е Х, с него се трие
-> от входящата папка, където са листнати всички ЛС-та, в чекбосовете маркираш тези, които искаш да изтриеш, после отдолу под тях има един селект бокс, от него избираш "Изтрий маркираните" и кликаш на бутон "Давай"

:tup:
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”