Искаме ли фото галерия?

Книга за препоръки и оплаквания.

Искаме ли фото галерия?

Анкетата свършва на Пет Авг 19, 2016 16:50

Да (добре е да има лични и тематични галерии)
30
63%
Не (атачването на снимки с рисайз е достъчно)
18
38%
 
Общо гласове: 48

Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4465 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Искаме ли фото галерия?

Мнение от Pike »

Повечето от вас си спомнят фото галерията/албума, който имахме преди във форума и за карък създателите му го зарязаха и спряха да го поддържат и преминавайки към новите и актуални версии на платформата, php езика и MySQL базите данни, албума сдаде багажа тотално.

Говорих си с един приятел, той ми сподели за 2-3 платени галерии, които са добри и ги поддържат.

Предвид това, че вече супер лесно и бързо може да се добавят снимки в постовете при това с автоматичен рисайз съм разколебан дали има нужда от фото галерия, затова и искам да се допитам до вашето мнение.

Иска ми се също, ако ще има фото галерия, да не се използва за снимки за обяви. За обяви може да се прилага директно в обявата или да се ползва някой от сайтовете за снимки.

Пускам една анкета, за да видя какво мислите вие.
Аватар
bat.galin
Мнения: 1951
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: Искаме ли фото галерия?

Мнение от bat.galin »

Мисля, че има нужда от галерия и доводите ми са лесно разбираеми.
Дори ако щете не за друго, ами поне за да има още едно място, където т някои "риболовци" да могат качват снимки на неправомерно задържаните маломерки и/или улов над разрешеното количесто.
В крайна сметка геройството, като израз на човешката еманация, е елемент от националната сигурност на държавата и като такова, трябва да се стимулира.
Галерията са нашите "5 цента" в този процес.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4465 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Искаме ли фото галерия?

Мнение от Pike »

Решено е, галерия ще има :tup:

Сега остава да намеря наистина хубава галерия.

Тази, която съм харесал е ОК, но като ще е платена, със сигурност има и по-добри.

Ако имате опит с подобни галерии, предложенията са добре дошли ;)
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4465 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Искаме ли фото галерия?

Мнение от Pike »

Онзи ден се рових в библиотеката на phpBB с екстеншъни и попаднах на версия на старата галерия, пренаписана за съвременните изисквания на платформата. Даже я и тествах с текущата версия, с която сме, но не работеше много коректно. Надявам се, че е така заради това, че в изискванията са посочили най-най-новата версия на phpBB и сигурно ще стане след като мина на нея.

Ще си ъпдейтна локалната версия на форума до последната и ще закача към нея галерията и ще потествам, ако става и всичко работи коректно, някоя от следващите съботи и недели ще ъпдейта и истинския форум и ще му закача фото-албума.

Ако е възможно ще се опитам през новото да подкарам и старите галерии, но вероятно няма да стане, защото в изискванията бяха описали, да се изтрие всички настройки от старата галерия.

Като има нещо готово и работещо за ползване, ще пиша.
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”