Примамки за едри распери (размисли и разсъждения)

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
karaburov
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Мар 19, 2010 13:04
дал Браво: 209 пъти
получил Браво: 288 пъти

Примамки за едри распери (размисли и разсъждения)

Мнение от karaburov »

PAMPASA написа:Днес поръчах един лот / 4 бр. / от тези :

https://www.aliexpress.com/item/Fishing ... 61ed955306

ще видим дали ловят като оригинала :wink:
Е то хубаво,ама ако всеки почне да пише и пуска линкове и няма снимки на риби......що за тема е това?
Много спам за нищо,а риби още има не е зима!
Аватар
PAMPASA
Мнения: 1704
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 23:04
Местоположение: София
дал Браво: 181 пъти
получил Браво: 165 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от PAMPASA »

karaburov написа:
PAMPASA написа: ..............................
Е то хубаво,ама ако всеки почне да пише и пуска линкове и няма снимки на риби......що за тема е това?
Много спам за нищо,а риби още има не е зима!
Извинявам се , повече няма да пиша в тази тема :idea:


Успех на всички
Един ден ,ще накарам България да се гордее с мен......
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4465 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Примамки за едри распери

Мнение от Pike »

PAMPASA написа:
karaburov написа:
PAMPASA написа: ..............................
Е то хубаво,ама ако всеки почне да пише и пуска линкове и няма снимки на риби......що за тема е това?
Много спам за нищо,а риби още има не е зима!
Извинявам се , повече няма да пиша в тази тема :idea:


Успех на всички
Ех, ама сте следпразнично чувствителни, ама то и на мен не ми се ходи утре на работа и не ми е много кеф :)

Колега karaburov, ми тя темата така се казва "Примамки за едри распери", следователно очаква се да има както снимки с риби, така и снимки с примамки + линк, ако има заинтересовани :tup:

Пишете, споделяйте и снимки с примамки и снимки с риби, как иначе Милен Динков ще разбера дали лови примамката на PAMPASA ;)
Аватар
karaburov
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Мар 19, 2010 13:04
дал Браво: 209 пъти
получил Браво: 288 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от karaburov »

pike написа:
PAMPASA написа:
karaburov написа:
PAMPASA написа: ..............................
Е то хубаво,ама ако всеки почне да пише и пуска линкове и няма снимки на риби......що за тема е това?
Много спам за нищо,а риби още има не е зима!
Извинявам се , повече няма да пиша в тази тема :idea:


Успех на всички
Ех, ама сте следпразнично чувствителни, ама то и на мен не ми се ходи утре на работа и не ми е много кеф :)

Колега karaburov, ми тя темата така се казва "Примамки за едри распери", следователно очаква се да има както снимки с риби, така и снимки с примамки + линк, ако има заинтересовани :tup:

Пишете, споделяйте и снимки с примамки и снимки с риби, как иначе Милен Динков ще разбера дали лови примамката на PAMPASA ;)
Колега Pike,
без снимки с примамката в устата на рибата всичко е бошлав работа!
В тия времена на думи никой не вярва вече!
Иначе ,ако ще е така можем да пишем по 60-на пъти за всяка една примамка в кутията ми,която е хванала распер.
Примамки за едри распери -само по себе си името малко или много ни подсказва,че е за едри распери,не за бебета по 30 см .Но щом сте решили,че може да се спами в темата лошо няма ;)
Ще се радвам да не ми се трият мненията и в Дунавската тема!!!!!!
PAMPASA,пиши си,твоя си е работа,няма нужда от сърдини и драми.
Аватар
karaburov
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Мар 19, 2010 13:04
дал Браво: 209 пъти
получил Браво: 288 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от karaburov »

pike написа:
PAMPASA написа:
karaburov написа:
PAMPASA написа: ..............................
Е то хубаво,ама ако всеки почне да пише и пуска линкове и няма снимки на риби......що за тема е това?
Много спам за нищо,а риби още има не е зима!
Извинявам се , повече няма да пиша в тази тема :idea:


Успех на всички
Ех, ама сте следпразнично чувствителни, ама то и на мен не ми се ходи утре на работа и не ми е много кеф :)

Колега karaburov, ми тя темата така се казва "Примамки за едри распери", следователно очаква се да има както снимки с риби, така и снимки с примамки + линк, ако има заинтересовани :tup:

Пишете, споделяйте и снимки с примамки и снимки с риби, как иначе Милен Динков ще разбера дали лови примамката на PAMPASA ;)
Колега Pike,
без снимки с примамката в устата на рибата всичко е бошлав работа!
В тия времена на думи никой не вярва вече!
Иначе ,ако ще е така можем да пишем по 60-на пъти за всяка една примамка в кутията ми,която е хванала распер.
Примамки за едри распери -само по себе си името малко или много ни подсказва,че е за едри распери,не за бебета по 30 см .Но щом сте решили,че може да се спами в темата лошо няма ;)
Ще се радвам да не ми се трият мненията и в Дунавската тема!!!!!!
PAMPASA,пиши си,твоя си е работа,няма нужда от сърдини и драми.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4465 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Примамки за едри распери

Мнение от Pike »

karaburov написа:.. без снимки с примамката в устата на рибата всичко е бошлав работа!
В тия времена на думи никой не вярва вече! ...
Да и това е вярно да речем имаш добри риби уловени на някоя примамка, ама за карък нямаш снимка с нея или пък се интересуваш от дадена примамка и дали лови, как да пуснеш снимка с нея и риба.
karaburov написа:... Но щом сте решили,че може да се спами в темата лошо няма ;) ...
Такова нещо не сме решавали. В този ред на мисли, как според теб трябва да е оформена темата, само снимки и нищо друго. По тази логика трябва да има и дъщерна тема "Примамки за едри распери - въпроси и коментари", донякъде има резон, със сигурност ще има хора, които няма да им хареса да следят още една тема, хм, струва си да се помисли по въпроса.
karaburov написа:... Ще се радвам да не ми се трият мненията и в Дунавската тема!!!!!! ...
Аз ще се радвам най-много да не ми се налага да трия мнения, а само да оправям счупени тагове, да местя и редактирам, когато се налага. Не си спомням да съм трил твой мнения, в спининга има и модератори, кажи какво ти липсва като мнения и ще проверя какъв е бил случая.

Пууу, вече е понеделник :cry:
Аватар
bat.galin
Мнения: 1951
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от bat.galin »

Колега PAMPASA, моля направете си тема в подходящия раздел и пишете в нея за всичко, което сместнете за важно.
Ние сме свободни хора и всеки сам ще реши какво да чете в нея.
А в тази тема - НИКОГА И ПО НИКАКЪВ ПОВОД не пишете какво сте си купил.
И за да съм сигурен, че ще ме разберете правилно - боли ме ... какво сте си купил и от къде.
...ама много ме боли.

Колега администртатор,
Ако възнамерявате да толерирарте с действие или бездействие и под каквато и да е форма подобни спамерски постове, смея да ви предложа да не го правите в тази тема, а в друга , която изцяло отразява вашите разбирания за това какво и кой може да пише в нея.
Сигурен съм, че има доста хора в трицифрени числа примамки, които с радост и подробно ще опишат своите теглила по придобиването им.
А колкото до съветите ви към колегата karaburov - последните му две риби са в моя хладиник и тъй като се славя с лош нрав, снимките им ще са в темата "Прясно, рибно, вкусно" - вярвам колегата който я списва ще приюти един чужд пост.

А за неразбралигте - купона е в другата тема.
Аватар
searnox
Мнения: 243
Регистриран на: Съб Авг 03, 2013 10:03
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 17 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от searnox »

Аз ли съм нещо крив или колегите са се объркали.
Какъв е проблема в това, че някой е споделил примамка за едри распери в темата "ПРИМАМКИ ЗА ЕДРИ РАСПЕРИ", без значение дали е в устата на уловена риба или не. (което нека не коментираме колко е рентабилно, защото аз лично съм бил свидетел как риба се хваща на една стръв а се снима с друга, защото този вид РЕКЛАМА РАБОТИ!!!) На мен лично като средно напреднал спинингист ми е полезно да разбера дали имитациите на Пако, които струват по 3лв./бр. са толкова ефективни колкото оригинала дето струва 14лв./бр.

@PAMPASA моля сподели в темата "ПРИМАМКИ ЗА ЕДРИ РАСПЕРИ" като тестваш дали примаката за едри распери работи!
Аватар
Ilian70
Мнения: 1711
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 21:06
Риболов: Спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 2083 пъти
получил Браво: 2517 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от Ilian70 »

На мен много ми се пише в тази тема, но не го правя по технически причини. Просто нямам по-едър распер от 2,5 кг.
Според мен нещата трябва да изглеждат по подобен начин:
1. Снимка на едър распер (ако може с примамката, още по-добре);
2. Отделна снимка на примамката;
3. Описание на примамката - "тт" данни, разцветка, линк на магазин и т.н.

Пример:
20151017_173922.jpg
20151017_173922.jpg (272.74 KiB) Преглеждано 5875 пъти
20151017_173911_1.jpg
20151017_173911_1.jpg (126.75 KiB) Преглеждано 5875 пъти
20151017_180233.jpg
20151017_180233.jpg (230.51 KiB) Преглеждано 5875 пъти
Производител: Хр. Златев; Модел - Аспарух; Топуотър и т.н.
========================================================

Поздрави и наслука!
"За глухия всички, които танцуват, са луди."
Х. Букай
https://grifon11.com/
εκατόν έξι κών επτά
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4465 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Примамки за едри распери

Мнение от Pike »

bat.galin написа:Колега PAMPASA, моля направете си тема в подходящия раздел и пишете в нея за всичко, което сместнете за важно.
Ние сме свободни хора и всеки сам ще реши какво да чете в нея.
А в тази тема - НИКОГА И ПО НИКАКЪВ ПОВОД не пишете какво сте си купил.
И за да съм сигурен, че ще ме разберете правилно - боли ме кура какво сте си купил и от къде.
...ама много ме боли.

Колега администртатор,
Ако възнамерявате да толерирарте с действие или бездействие и под каквато и да е форма подобни спамерски постове, смея да ви предложа да не го правите в тази тема, а в друга , която изцяло отразява вашите разбирания за това какво и кой може да пише в нея.
Сигурен съм, че има доста хора в трицифрени числа примамки, които с радост и подробно ще опишат своите теглила по придобиването им.
А колкото до съветите ви към колегата karaburov - последните му две риби са в моя хладиник и тъй като се славя с лош нрав, снимките им ще са в темата "Прясно, рибно, вкусно" - вярвам колегата който я списва ще приюти един чужд пост.

А за неразбралигте - купона е в другата тема.
Хайде да започнем от това кой какво разбира под спам.

Според моя скромен опит, спам във форума е пост който:

-> пост нямащ нищо общо с темата
(например: в темата за расперите, да си говорим коя захранка за таранка е най-добра)

или

-> рекламен пост (непотърсено търговско съобщние) имащ или нямащ общо с темата

В този ред на мисли, в тема със заглавие "Примамки за едри распери" е съвсем нормално да се говори за примамки. Плюс това, че споменатите примамки са за распери, не са за костури или щуки.

След това, за да не се спами темата с тази дискусия направих отделна тема за това и поканих всеки, който иска да каже нещо да го направи в нея, а не в "Примамки за едри распери" за да не я спамим, сложих и линк.

Ти хем не искаш да се спами, хем спамиш в темата, при условие, че съм дал линк къде може да си говорим за това.

А за финал, подобен просташки език, кой какво и къде го боляло, абсолютно няма място във форума, за което получаваш предупреждение.
Аватар
Владимир
Мнения: 10376
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 483 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от Владимир »

Ilian70 написа:На мен много ми се пише в тази тема, но не го правя по технически причини. Просто нямам по-едър распер от 2,5 кг.
Според мен нещата трябва да изглеждат по подобен начин:
1. Снимка на едър распер (ако може с примамката, още по-добре);
2. Отделна снимка на примамката;
3. Описание на примамката - "тт" данни, разцветка, линк на магазин и т.н.

Пример:
20151017_173922.jpg

20151017_173911_1.jpg

20151017_180233.jpg

Производител: Хр. Златев; Модел - Аспарух; Топуотър и т.н.
========================================================

Поздрави и наслука!
е.....
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от Павел Иванов »

Това хубаво но значи ли , че ако някой е решил да отиде просто на риболов а не на фотосесия и хване едър распер няма право да сподели примамката в темата :roll:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Владимир
Мнения: 10376
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 483 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от Владимир »

Павел Иванов написа:Това хубаво но значи ли , че ако някой е решил да отиде просто на риболов а не на фотосесия и хване едър распер няма право да сподели примамката в темата :roll:
Кво ти пука,за тебе,може. :D
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Аватар
Ilian70
Мнения: 1711
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 21:06
Риболов: Спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 2083 пъти
получил Браво: 2517 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от Ilian70 »

Павел Иванов написа:Това хубаво но значи ли , че ако някой е решил да отиде просто на риболов а не на фотосесия и хване едър распер няма право да сподели примамката в темата :roll:
А ти ще повярваш ли, че е хванал? Аз не!
"За глухия всички, които танцуват, са луди."
Х. Букай
https://grifon11.com/
εκατόν έξι κών επτά
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4465 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Примамки за едри распери

Мнение от Pike »

Павел Иванов написа:Това хубаво но значи ли , че ако някой е решил да отиде просто на риболов а не на фотосесия и хване едър распер няма право да сподели примамката в темата :roll:
Точно за това говорим, отивам значи аз на Дунав, хващам един распер 4 килограма, но ми е паднала батерията и не мога да го снимам.

Е, значи не мога да пусна снимка на примамката, щото я нямам в снимана в устата на рибата?!?

Това не може да е ОК. С риба или без риба, много по-ценно ще е за четящите темата да разберат с каква примамка съм го хванал този распер, а не дали съм го онагледил с рибата.
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”