Предпочитани и удачни воблери за сом (коментари относно модериране)

Книга за препоръки и оплаквания.
koko7784
Мнения: 2487
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 18:06
Местоположение: Свиленград
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 350 пъти

Предпочитани и удачни воблери за сом (коментари относно модериране)

Мнение от koko7784 »

Колега Гогопайк няколко поста ми бяха изтрити.
От тях щеше да разбереш че от доста време не правя воблери :wink:
Относно въздържането не мисля че цензурата е най-правилното нещо за този форум.
Мога да се включа по темата защото имам претенции че разбирам от тези неща но трябва да имам събеседник който да е практик а не само теоретик :wink:
Помагал съм със съвети на по-голямата чест от воблеростроителите във този форум и пак бих го направил ако някой ме попита.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4465 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Предпочитани и удачни воблери за сом

Мнение от Pike »

koko7784 написа:... Относно въздържането не мисля че цензурата е най-правилното нещо за този форум. ...
Аз изтрих няколко поста на Емо и съпътстващите ги отговори, причината е, че както стана ясно въпросните воблери са над 100 и са за продажба. Не мисля, че подобни постинги имат място в темата, освен ако не искате пак да се изпокарате и далеч не мисля, че това е цензура.
koko7784
Мнения: 2487
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 18:06
Местоположение: Свиленград
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 350 пъти

Re: Предпочитани и удачни воблери за сом

Мнение от koko7784 »

Като казвам цензура имам в предвид думите на Гого Пайк ,,въздържайте се от подобни коментари,,...
Когато Емо пусне снимки на въпросите воблери с удоволствие ще ги коментирам и дори бих дал съвет ако ми бъде поискан.
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Re: Предпочитани и удачни воблери за сом

Мнение от kalinux »

Съветвам ви да прочетете това и да се приключва.
С внимание към детайлите
Аватар
gogopike
Мнения: 274
Регистриран на: Нед Авг 29, 2010 14:21
Местоположение: Balgarene plevensko
дал Браво: 29 пъти
получил Браво: 35 пъти
Обратна връзка:

Re: Предпочитани и удачни воблери за сом

Мнение от gogopike »

koko7784 написа:Като казвам цензура имам в предвид думите на Гого Пайк ,,въздържайте се от подобни коментари,,...
Когато Емо пусне снимки на въпросите воблери с удоволствие ще ги коментирам и дори бих дал съвет ако ми бъде поискан.
Колега, когато загубиш седмици от свободното си време в триене на подобни постове ще ме разбереш.
Всичко което за другите е кофти за мен е добре.
koko7784
Мнения: 2487
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 18:06
Местоположение: Свиленград
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 350 пъти

Re: Предпочитани и удачни воблери за сом

Мнение от koko7784 »

Разберем те но в поста ми нямаше нищо заядливо :wink: По скоро беше леко шеговито за да подтикна Емо да пише.
Поздрави....
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4465 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Предпочитани и удачни воблери за сом

Мнение от Pike »

koko7784 написа:... По скоро беше леко шеговито за да подтикна Емо да пише. ...
Да, ама точно това конкретно писане е проблемно и искаме да избегнем.

Темата е за да може любители риболовци да споделят впечатления какви са според тях удачните воблери за сом, а не както в случая с Емо, някой който подготвя 100-тина воблера за продажба да им прави предварителен анонс.

С Емо разменихме няколко телефонни разговора и лични съобщения по въпроса, надявам се е разбрал, че ролята му на търговец, а вече и на производител, не е като обикновения потребител на форума и не може току така да пише във форума за нещата, които продава и произвежда.
От една страна не е редно към форума, предвид установения ред за реклама, а от друга страна това винаги е дразнело потребителите и в даден момент от реклама се превръща в антиреклама.

Не казвам и че не трябва да пише, човека има богат опит, който може да бъде полезен за много хора от форума, но статутът му търговец и производител изисква да бъде по-сдържан и да има едно наум кога от полезно става на рекламно.

И това не се отнася конкретно за него, а за всички търговци, производители или вносители, различният им статут го изисква. Почне ли всеки да си хвали стоката, от един момент нататък, а някои и веднага, започват да виждат във всеки пост реклама на това, което продава/внася/произвежда.
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”