Предложение за нови тематични форуми

Книга за препоръки и оплаквания.
kiril_bulgaria
Мнения: 167
Регистриран на: Пет Сеп 21, 2007 19:53
Местоположение: Царево
дал Браво: 37 пъти
получил Браво: 21 пъти

Предложение за нови тематични форуми

Мнение от kiril_bulgaria »

Поради многото реклами във форума nariba.com, виждам, че много от ползвателите на форума се прехвърлят тук, при Fishing Mania, както и аз.

Имам предложение:
В тематичните форуми
Морски риболов
Да се раздели на:
•Морски риболов от лодка
•Морски риболов от брега
•Подводен морски риболов.
Или да се обособят като отделни тематични теми, както е направено за сладководен риболов.

В Тематичната тема:
ТАКЪМИ
Да се открие нова тематична тема:
•Лодки и двигатели
Която да обединява както морските, така и сладководните ползватели на това оборудване.

Считам, че ако така оформите форума, ще стане по-добър, прегледен и разпознаваем от ползвателите риболовци.
kiril_bulgaria
Мнения: 167
Регистриран на: Пет Сеп 21, 2007 19:53
Местоположение: Царево
дал Браво: 37 пъти
получил Браво: 21 пъти

Re: Предложение за нови тематични форуми

Мнение от kiril_bulgaria »

Или "Риболов от лодка"
да се преименува
в "Лодки и двигатели"
и да се премести в "Такъми"

Защо? Ами в подфорума се пише само за лодки и двигатели. Така подфорума ще отговаря на написаното в него.

Ами вижте сами: Риболов от Лодка: http://forum.fishing-mania.com/viewforum.php?f=34
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4465 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Предложение за нови тематични форуми

Мнение от Pike »

Благодаря за предложенията колега.

За "Риболов от лодка" наистина може да се направи нещо, но за "Морски риболов", едно такова разбиване на подфоруми към момента не е необходимо.
Аватар
BOROOO
Мнения: 1228
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 13:42
Местоположение: гр. София
получил Браво: 12 пъти

Re: Предложение за нови тематични форуми

Мнение от BOROOO »

Четох една статия пряко свързана с риболова, после коментари разни и за пореден път се убеждавам какъв овчи народ сме, че четем какво пише, а е важно какво е казал примерно бай Пешо. Та изведнъж се присетих, че при преобразуването на форума е изчезнал онзи раздел дето се казваше нещо от сорта на "ИАРА, законът, бракониерите...". Всъщност той си беше един много полезен подфорум, защото малко или много даваше яснота относто ЗРА, работата на ИАРА и др. Не знам защо беше премахнат, но апелирам за връщането му.
Връщайте маломерните риби обратно във водата.
Като ме погледнете трябва да знаете, че аз гледам през вас и се виждам на реката как подавам, водя и ми кълве ...
Аватар
PAMPASA
Мнения: 1704
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 23:04
Местоположение: София
дал Браво: 181 пъти
получил Браво: 165 пъти

Re: Предложение за нови тематични форуми

Мнение от PAMPASA »

BOROOO написа:Четох една статия пряко свързана с риболова, после коментари разни и за пореден път се убеждавам какъв овчи народ сме, че четем какво пише, а е важно какво е казал примерно бай Пешо. Та изведнъж се присетих, че при преобразуването на форума е изчезнал онзи раздел дето се казваше нещо от сорта на "ИАРА, законът, бракониерите...". Всъщност той си беше един много полезен подфорум, защото малко или много даваше яснота относто ЗРА, работата на ИАРА и др. Не знам защо беше премахнат, но апелирам за връщането му.

Не е премахнат....................има си го :roll: :roll:

http://forum.fishing-mania.com/viewforum.php?f=21
Един ден ,ще накарам България да се гордее с мен......
Аватар
BOROOO
Мнения: 1228
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 13:42
Местоположение: гр. София
получил Браво: 12 пъти

Re: Предложение за нови тематични форуми

Мнение от BOROOO »

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Аууу, това защото подфорума не се вижда когато не си влезнал, а аз отдавна само чета и то набързо и по диагонал и много рядко влизам да напиша по нещо. :oops: :oops:
Връщайте маломерните риби обратно във водата.
Като ме погледнете трябва да знаете, че аз гледам през вас и се виждам на реката как подавам, водя и ми кълве ...
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”